Siyah Bir Sayfa

Eski 03-22-2007   #1
brave83

Siyah Bir Sayfa

Siyah bir sayfa ayır bana benim sana yaptığım gibi ve orda gizle tüm ayrıntılarınıBana bakma
sakın,gözlerime bakma çünkü gözlerin acı verir bana o nehir tazeliğindeki gözlerin içimi alır
benden Ben basit biriyim O kadar basitim ki kendimi çözdükçe daha da karışacak kadar basit Bari sen karıştırma beni ben yapan ayrıntılara dokunma Uzaktan bile yaralarken beni bu kadar acımasız olma

Beni korkutuyorsun çünkü sen hem hep istediğim hem de ellerimi uzatmaktan çekindiğim tek kişisin Nasıl olmalıyım nasıl davranmalıyım diye korkarken karsıma öyle bir duvar çekiyorsun ki her şey allak bullak oluyor her şeyi yitiriyorum Yanına gelmeyi bırak senden gelecek başka bir depremden korkuyorum Ayrıcalıkların o kadar fazla ki yetişememekten ahmakça davranmak ürkütüyor
beni Zeki değilim beceremiyorum ne sevmeyi ne konuşmayı ne özlemeyi Senden kopamam ama fazlada yaklaşamıyorum artık

Ben sende ‘o’ olmaktan korkuyorum bir konuşmada ismimin yerine ‘o’ kullanılmasından Benim hakkımda ne düşünüyorsun onu bile bilmiyorum sadece kendimi bir ahmak bir köle gibi hissetmeye başladım 'sadece arkadaşıyım' mı demeliyim yoksa aramızda birşeyler var mı demeliyim oda olmadı sevgilin kim deseler ne derim ben bilmiyorum işte

Vazgeçiyorum sevgilim artık ne senden ne başkasından sevgi dileneceğim Yoruldum artık gece yatağa girdiğim de benim olmayan ve olmayacakları hayal etmek istemiyorum Geceleri kimsenin hayalini kızıl ışıklarda aramak istemiyorum artık Yaşamam için bana bıraktığın ve hala ona sarılıp ağladığım umudumu tekrar sokaklara bırakıyorum

Şimdi yapmam gereken tek şey yorgana sarılmak rüyalarımda üşümemek için sana sarılamam
sarılmam

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-22-2007   #2
flipper

çok güzel elinize sağlık, teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Siyah Bir Sayfa

Eski 07-14-2014   #4
pembe kusu

Cevap : Siyah Bir Sayfa

sadece aşktı işte denmeli belkide pembe imkansızlıklar içinde imkanlı kılınmaya çalışan bir aşk
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com