Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşük, ekran, ise, kaçmaz, karti, program

EKRAN KARTI DÜŞÜK İSE BU PROGRAM KAÇMAZ

Eski 07-02-2008   #1
bedirhan05
icon111

EKRAN KARTI DÜŞÜK İSE BU PROGRAM KAÇMAZ

Size ilk olarak şunu söyliyim Artık oyun yapımcıları yeni bir devire geçti ve artık ge force fx serisinin altındaki ekran kartları yeni çıkan oyunları çalıştırmayacak Özellikle Call Of Duty 2 ve Need For Speed Underground Most Wanted gibi yeni oyunları bilgisayarınızın donmadan çalıştırmasını istiyorsanız bu güncelleştirmeyi indirin ve farkı görün Bizzat ben denedim call of duty 2 de acayip tıkanıyordu Bu güncellemeyi bi indirdim o gün resmen call of duty 2 yi bitirdim yani sanki yeni ekran kartı olmuş gibi oldu Mutlaka indirin gerçekten çok fark var
download: RapidShare: Easy Filehosting

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com