Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, eğitim, gazi, mahallesi, merkezi, mesleki

Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Gazi Mahallesi Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Gazi Mahallesi Ankara

Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Hakkında - Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Tanıtım - Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Resimleri - Gazi Mesleki Eğitim Merkezi İletişim

TARİHÇE

Okulumuz 05Eylül1962 tarihinde, ülkemizin ihtiyaç duyduğu kalifiye işçileri yetiştirmek amacıyla Ankara Mesleki Eğitim Merkezi adı ile faaliyetlerine başlamıştır 18021963 tarihinde 72 kursiyeri belgelendirerek ilk mezunlarını vermiştir 29Mart1963 tarihinden itibaren DPT�in tavsiye kararı ile işyerlerinde çalışan Usta ve Ustabaşı (Monitör) seviyesindeki elemanlara öğreticilik formasyonu kazandıran MONİTÖR YETİŞTİRME seminerlerine başlanmıştır1977 yılında çıkarılan 2089 sayılı Çıraklık , Kalfalık ve Ustalık kanunun yürürlüğe girmesi ile 13031979 tarihinde Ankara Çıraklık Eğitimi merkezi ve 4Akşam Sanat okulu olarak adı değiştirilmiş ve Çıraklık Eğitimine başlanmıştır 19061986 tarihli 3308 sayılık Çıraklık ve Meslek Eğitimi kanunu ile çıraklık eğitiminde yeni bir düzenleme yapılmış ve bu kanun gereği merkezimiz ağırlıklı olarak çıraklık eğitimine başlamıştır Halen Gazi Mesleki Eğitim Merkezi adı altında 3308 sayılı kanun kapsamındaki meslek dalında eğitim çalışmaları devam etmektedir

Mesleki eğitimin yanı sıra Monitör seminerleri, İl Mesleki Eğitim Kurulu sekreterya işlemleri, Denklik işlemleri , Meslek kursları, Yetiştirme ve Uyum kursları ve Döner sermaye faaliyetlerimiz de devam etmektedir

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresimiz :

Abant sokak no:15 Gazimahallesi ( abant sokak Gazi üniversitesi fen-edebiyat fakültesi ile gazi yüzme havuzu arasındaki yoldur)

Telefon : 212 62 18 - 212 62 19

Faks :223 45 00

e-posta : 12335@mebgovtr, gazimem@gmailcom

ULAŞIM BİLGİLERİ

Merkezimize:

* Ankaray ile Beşevler Metro İstasyonunda inip belediye veya Batıkent'e giden özel halk otobüsleri ile Sabancı Yurdundan sonraki otobüs durağında inerek,

* Kızılaydan Batıkent'e giden 220-221 numaralı özel halk otobüsleri ile,

* Sıhhiye hıfzısıhha köprüsü altından ilk hareketini yapan, Eryaman ve Batıkent'e giden minibüslerle

* Kızılaydan geçen ve önünde DDY Hastanesi yazan ( Ege mahallesi, peyai safa) belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz

* Cebeci-Dörtyol'dan hareket eden ve Gazi Mahallesinden (Lalegül-Polis Lojmanları) geçen 385-386 numaralı belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz

* Merkezimiz AŞTİ ye 3 km uzaklıktadır

OKULUN SİTESİNE GİRİŞ

kaynak:okulun sitesi

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Gazi Mahallesi Ankara

Eski 07-13-2017   #2
Kayıtsız

İyi günler 2007 yılında sınava girmiştim bayan kuaför bölümüne teknik resimden kalmistim sonra uygulamalara girdim kalfalık diplomasını kazandimmi bilmiyorum uygulamadan sonra hemen askere gittim hic okula gitme firsatim olmadı konu hakkında yardımcı olursanız tesekkur ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2017   #3
Şengül Şirin

Siteye girip bakabilirsinizya da okula telefon açın sorun bilgi vereceklerdir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com