Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kör, talih, zincirleme

Zincirleme kör talih

Eski 10-20-2006   #1
*KeDi KeSeN*

Zincirleme kör talih

Zincirleme kör talih
üç adam cennetin kapısında sorgu meleğinin karşısında duruyormuş (doğal olarak yeni ölmüş adamlar bunlar) İlk adama nasıl öldüğünü sormuş melek Adam anlatmış: "Uzun süredir karımın beni aldattığından şüpheleniyordum İş seyahatine gitme bahanesiyle evden çıktım ve 2 saat sonra haber vermeden döndümKarım çıplaktı ve banyodan yeni çıktığını söyledi ama ben ona inanmadım çünkü saçları kuruydu Hırsla evi aramaya başladım, kimse yoktu, fakat yatak odasının penceresinde iki el gördümYarı çıplak ter içinde bir adamdı bu Ellerine vurarak onu aşağı düşürdüm ama çok şanslıymış, çiçek tarhının üzerine düştü ve ölmedi Ben de buzdolabını üzerine attım Adam öldü ama ben de kalp krizi geçirdim" Sıra ikinci adamdaymış: "Şortumu giymiş evimde günlük sporumu yapıyordum Koşu bandını fazla hızlandırmış olmalıyım, birden şerit koptu ve beni üzerinden fırlattı, pencereden dışarı uçtum Neyseki alt katın penceresine tutunabildim Ama manyağın biri beni ellerime vurarark ağağı düşürdü Neyseki çiçeklerin üzerine düşüp kurtuldum ama sapık herif bu sefer de üzerime buzdolabı attı ve burdayım işte" sıra üçüncü adamdaymış: "Ben buzdolabının içinde çıplak bir şekilde bekliyordum kendimi burada buldum"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-20-2006   #2
Freddy

rofl koptum yaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2006   #4
J_TERRY

ben gulmekten yerimden kalkamadım
ya kanka bunu bana daha once nie anlatmadın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-22-2006   #5
bessraa

WWWWWEEEEEEEHHHHHHHHHHEEEEEEYYYYYYYYYY
sssaaooolll kadişim elinee saggllııkkkk

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-22-2006   #6
90burcu

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #7
lptarik

hahahahahah cok komikkk saoolll

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com