Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fener, fıkrası

Bir Fener Fıkrası :D

Eski 11-14-2006   #1
*KeDi KeSeN*

Bir Fener Fıkrası :D

Real Madrit ekibi İstanbul'a gelir Maç saatine yakın stada girerler
stada takımdan ayrı gelen Zİdane, takımın motivasyonunun cok düşük oldugunu görür, suratlar asıktır - Ne oldu ? Neden yüzünüz gülmüyor ? die sorar
Takım arkadaslarından biri :
-Ne olsun böyle Boktan bir takımla oynamak zorunda kaldığımız için canımız sıkkın , der
bunun üzerine Zidane :
-Pekala çocuklar , hadi siz gidin Kadıköyü gezin , ben tek başıma sahaya cıkar , oynarım der
Ve takım çocuklar gibi sevinerek staddan cıkıp Kadıköy'ü gezmeye giderler
Maç başladıktan 10 dakka sonra Real Madrit takımı stada döner, skor : Real Madrit 1 - Fenerbahçe 0
ee tabi bu durumda daha bir keyiflenirler ve dışarı cıkıp gezmeye devam ederler
Maç bittikten sonra Stada döndüklerin de , maçın 1-1 bittiğini görürler fb adına 85 dakkada Ortega bir gol atmıştır
Takım arkadaşları hemen coşkuyla Zidane 'nin yanına koşarlar ve onu coşkuyla tebrik ederler
Ama Zidane üzgündür
Özür dilerim arkadaşlar , sizi mahçup ettim der
-Olur mu oyle şey der Real Madrit takımı , sen 11 kişiye tek başına oynayıp yenilmedin , daha ne olsun
-Ama , der Zidane , 12 dakkada kırmızı kart yemem benim için gerçekten bir utanç vericiydi

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-24-2006   #2
sevdalibulut

hehehe yoruma gerek yok bence :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-25-2006   #3
mate

gerçekten komikmiş teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com