Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Beyin Fırtınası > Bilmeceler & Bulmacalar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alıntı, beyin, dergisinden, gücü, numara, soru

Beyin Gücü Dergisinden Alıntı. 10 Numara Bi Soru

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beyin Gücü Dergisinden Alıntı. 10 Numara Bi Soru

Arkadaşlar önceden söyliym ben bu soruyu beyin gücüdergisinde görmüştüm cokk güzel bi soru

Şimdi,, 2 tane adam var beraber bi iş yapmak istiyolar ama birbirlerine güvenmiyolar, şehirde bi işkurmak istiyolar, yola cıkıyolar akşam olunca bi handa kalmaya karar veriyolar 2 si de iş kurmak için biriktirdikleri parayı bi cantaya koyuyolar sonra da birbirlerine güvenmedikleri için bi anlaşma imzalıyolar anlaşmayı hancıya veriyolar anlaşmada 2mizden biri bu çantayı yalnız başına almaya kalkarsa cantayı isteyene vermiceksin yazıyo

2 adam odalarına geciyolar tavla oynamaya başlıyolar , ve oyun sırasında zar bi alt kata düşüyo, adamlardan biri dur ben alıp gelirim diyo, aşağı iniyo aşağısı da hancının odası, hancı tabi zarın düştüğünü görmüyo bile aşağı zar almaya gelen adam hancıya cantayı ver diyo, hancı da vermem diyo aşağıdaki uyanık adam yukardakine " vermiyo" diye bağırıyo yukarıdaki zarı vermediğini sandığı için "Ver gelsin" diye bağırıyohancı da cantayı veriyo uyanık adam cantayı alıp kaçıyo

sonra yukardaki(yani kazıkalanan:P) hancıyı dava ediyo

ve olayın kopma noktası ---hancı öyle bişey söylüyo ki dava direk düşüyo hancının ne söylediğini bulabilir misiniz

Daha önceden bilen varsa sölemesin hakikaten bilen kişiyi cok tebrik etmek istiyorum da ondan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com