Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
esareti, ruhun

Ruhun Esareti 8

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ruhun Esareti 8

Ruhun Esareti 8 Öyküsü - Derin Duygular - Mustafa Uslu - Duygu Seli - Yaşam Hikayeleri - Öykü

Banu: "Tamam tamam anlatıyorum Tekrar söylüyorum bak, bu anlattıklarım aramızda kalacak"

"Tamam dedik ya kızım, bana güvenmiyor musun?"

"Bir gün Sulhi Bey beni aradı Bazı önemli şeylerden bahsedeceğini, görüşmek için müsait olup olmadığımı sordu Bende olabilir dedim Bir resturantta buluştuk Yemek filan yedik"

"Ee yemek, yemek için mi çağırmış?"

"Anlatıyorum bir dakika, hal hatırdan sonra ailemle ilgili bazı gizli görüntülerden bahsetti Daha doğrusu babamla ilgili, ben inanamadım böyle bir şeye ve bunun uydurma olacağını söyleyince inanmıyorsan bizim eve gidelim izle dedi"

Gül'ün merakı ve heyecanı daha fazla artmış, gözleri irileşmişti Banu'ya biraz daha yaklaşarak : " Yoksa evine gittin mi?" diyerek heyecanla sordu

"Evet gittim Çünkü böyle bir şeyin olmasını tahayyül dahi edemiyordum Yemekten sonra birlikte evine gittik Evine ilk gidişimdi Çok çekinmeme rağmen gitmiştim Kapıdan içeri girdiğimde çok enteresan tuhaf bir ortamda buldum kendimi Mistik bir evdi Duvarlar da tarihi resimler, değişik figürde hayvan resimleri, otantik bir salon ve büyük bir kütüphane vardı Çalışma odasına buyur etti Düzenli bir masası, üzerinde bir kaç kitap ve not bok vardı Bilgisayarın düğmesine bastıktan sonra, Banu'cuğum ne alırsın dedi Bende çok teşekkür edip almayacağımı söyleyince bir şey almam için ısrar etti Bende soğuk bir şey alabileceğimi söyleyince meşrubat gitirdi Karşılıklı içtik Bu sırada evini nasıl buluğumu filan sordu Bilgisayarın başına oturdu Bende merakla ayağa kalkarak yanına yaklaşarak bakmak istedim Fakat ayağa kalkmamla geri düşmem bir oldu Başım dönmeye başlamıştı Gerisini hatırlamıyorum"

"Ne oldu sonra nasıl hatırlamazsın?"

"Uyandığımda yatak odasındaydım Üzerimde hiç bir şey yoktu O anda dünyalar üzerime yıkıldı sandım Kendimi o kadar aşağılanmış, küçük düşürülmüş hissettim ki anlatamam Orada uzun bir süre boş boş bakmışım"

"Sulhi Bey nereye gitmiş gelmedi mi?"

"Geldi Ve pişkin pişkin -affedersin canım biran kendime hakim olamadım Zaten ne önemi var ki insan özgürce yaşamalı- demez mi"

Gül sinirden titremeye başlamış Yüzü kızarmış ve sesi titrek bir halde:

"Geri zekalı, insanlara tuzak kurarak mı özgürlük yaşanacakmış? Bu anlattıkların gerçek olamaz! İnanmak istemiyorum Sonra ne oldu?"

"Sonra ben safça hala babamla ilgili görüntüleri sordum"

"Baktın mı bari?"

"Hayır ya ne bakması bu bir oyundu anlayacağın Bizi tuzağına düşürmek için planladığı"

"Bu durumda tepkin ne oldu?"

"Hiçbir şey demeden evi terk ettim Sadece çok basit birisiymişsiniz dedim Tabi her şey burada bitmedi Aradan iki hafta geçtikten sonra beni tekrar aradı "

"Niçin aramış utanmaz adam?"

" Evine çağırıyordu Beni çok özlediğini filan söylüyordu Tabi ben asla dedim Benden uzak dur yoksa sonu kötü olacağını anlattım Bana beynimi dumura uğratacak şeyi söylemez mi"

"Ne söyledi çabuk söyle lütfen?"

" Çıplak görüntülerinin elinde olduğunu eğer gelmezsem internete vereceğini filan, ben şok oldum İnanmak istemedim Bana şantaj yaptığını, babamla ilgili görüntülerde olduğu gibi yine numara yaparak beni evine getirmek istediğini düşündüm Madem resim var maille yolla dedim Mail adresimi verdim"

Gül daha da heyecanlanmış:

" Ne yaptı yolladı mı?"

"Evet korktuğum şey başıma gelmişti Gözlerime inanamadım O anda kendimi sokak ortasında çırıl çıplak kalmış hissettim Tamam geliyorum dedim"

" Nasıl geliyorum dersin ya nasıl, şikayet edeydin polise"

" Bu işin duyulmasını ailemin şerefinin rencide edilmesini istemedim"

"Bu şekilde yaparak şereflerini kurtardın mı kızım söyler misin?"

Banu'nun gözleri dolmuş suçluluk psikolojisi içinde boğuk bir ses tonuyla anlatmaya devam etti:

" Lütfen üzerime gelme! Bende biliyordum neyin ne olduğunu o anda onu yapmam gerekiyordu gittim Ve bu gitmelerin sonu gelmedi Sonuç bu noktaya kadar geldi"

"Tamam gelmiyorum canım Bu adam niçin gelmiş buraya?

" Tabi ki olanları anlatmamam için uyarmak için başka ne için gelecek"

"Sen ne yapmayı düşünüyorsun?

Banu derin bir iç çektikten sonra: "Onları bitircek öyle bir şey yapacağım ki anlayacaklar Banu`nun kim olduğunu" Diyerek ağlamaya başladı

Mustafa Uslu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com