Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kimseyi, sevmedim

Hiç Sevmedim Kimseyi Senin Kadar

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hiç Sevmedim Kimseyi Senin Kadar

Hiç sevmedim kimseyi senin kadar

Yüreğim yanmadı hiç bu kadar”

Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hiç düşündünüz mü ve neleri yıkabiliyor tek başına ? Bir eli tutmak bir insanı hayata bağlamakla eş değerde olabiliyorsa eğer bunun adı aşktır Böyle bir eli tutmak hayatı bulmaktır belki de…

Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar dersin birine ve sonra onun arkasına dönüp gitmesini izlemek ne zordur Bir eliyle hayata bağlamak bir eliyle o verdiği hayatı geri almak gibi…

Bazen mecburu ayrılıklar mecburi acılar meydana getirir Bile bile kapıyı aralık bırakırsın ve tüm yalnızlığın ve hüznün içeri dolmasına izin verirsin Buna rağmen aklının bir köşesinde sonsuzluk vardır Bitmedik bitemez bitmeyecek… Bir ömrü bir aşka adamaktır bu belki ve elbette yürek ister ayrıysan Dönüş yolları geçilemeyecek kadar darsa bile bir umut koyup sol yanına beklersin hayatının ışığının o derin karanlıktan gelmesini

Zaman geçtikçe göremez olursun hiçbir şeyi gözlerinin buğusundan ve kalbinin karanlığından… Beklemek zordur eğer beklenen kalbinden çok uzakta ise…

“Çok yalnızım seninle bir yarım…

Eğer elindeyse ne olur çal kapımı

Eğer yüreğindeysem ne olur sil göz yaşımı

Bir hayatı kaybetmek bir elin sıcaklığını kaybetmekle eş değerse işte bu aşktır Böyle bir eli kaybetmek ölmeden ölmektir

Ruhunu o sıcaklığa terk edersin o el senden uzaklaşırken

Ruhsuz bir beden ölmekten beterdir…

Ne kadar umut edersen et korkular rahat bırakmaz aklını ve umudunu köreltir sonsuz telaşların o bekleyişte İsyanın yükselir bastıramazsın çektiğin yalnızlığın en acımasız yanı canını yakmaya başlayınca

Allaha yalvarırsın son bir şans diye gerçekleşmeyeceğini bildiğin halde

Umudun ve benliğin avuçlarının arasından akıp gider Ruhsuz umutsuz ve benliksiz kalırsın bir başına Zaman acımasızlaşır ağladıkça

“Gel… Korkuyorum… Nefes alamıyorum Eğer hala dudaklarında ismim varsa gel… Sıcaklığın olmadan tutunamıyorum…”

Hatanın üstüne hata ekleyerek yaşıyoruz Bile bile kaçırdık belki de o treni Beklemek için çok geç vazgeçmek içinse çok erken

Bir ömre bedelse bile geç kalınmış bir mutluluktan vazgeçmiyorum Verilen sözler unutulmamalı ben unutmadım…

“Eğer elindeyse ne olur çal kapımı

Eğer yüreğindeysem ne olur sil gözyaşımı…”

Gönül Dostu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com