Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cümlelerimin, devamı, gelmiyor, gelmiyorsun

Cümlelerimin Devamı Gelmiyor Ve Sen Gelmiyorsun

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cümlelerimin Devamı Gelmiyor Ve Sen Gelmiyorsun

Cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun

yazamıyorum artık…cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun !

! cümleler kayıp !

… konuşamıyorum artık dilim lal olmuş sus pus duygularım…

! kalemim kırık kalbim kayıp !

… söyleyemiyorum şarkıları bağıra bağıra! Sesim çıkmıyor sen giderken çok çıktı –dön- dedim ve sen duymadın !

! dönüşler yasak !

…uyuyamıyorum artık yatağım sensiz buz gibi bu sıcak yaz gününde bile uykular haram bana geceler zindan sensiz…!

! rüyalar kayıp haller kayıp !

…ağlayamıyorum artık ! oluk oluk akmıyor gözyaşlarım… kurudu sana ağlamaktan kendime ah etmekten pişmanlığımdan…

! gözyaşları yok pişmanlığım kayıp !

… Gülmeler yok bana… Kahkahalar yasak ! bir darbe indi gözyaşlarındandertlerden kederlerden… Gitmelerinden !

! Gülmeler yakışmıyor banaTebessümler kayıp !

… hayal kuramıyorum artık geceler uzak bana uzak sabahıma; ümitler!

! yıldızım kayıp düşler çok uzak !

… yaşayamıyorum… bu oda bu ev bu sokak bu kent bu şehir ve insanlar Hepsi sıkıcı hepsi boğucu…Nefes alamıyorum ışıkları yok bu kentin sen olmadan da olmayacak yaşanmayacak bu şehirde ! Yaşayamayacağım!

! Nefes almak yok ışıklar kayıp !

… Ritim tutamıyorum artık… kaybettim aşkın notasını… kaçırdım! çoktan bitti çoktan yaklaştı ayrılığa! çoktan hapsoldu aşk; ayrılığa ! Ritimlerde notalarda bile !

! aşklar kayıp ayrılıklar kol geziyor !

… sevemiyorum artık… korkuyorum çekiniyorum aşktan sevgiden ! Bir de aşk beni terk ederse… Sevemiyorum işte… korkuyorum…

Sevmelerin ardından gitmelerden terk etmelerden yoruldum…İstemiyorum böyle sevmeyi…Korkuyorum !

! Sevmeler yok gitmeler yok Yollar kayıp !

… istemiyorum; elaleme bizli hayallerden bahsetmekten… çift derken hep tek olmak yalnız yaşamak bu sevdayı ele güne karşı…

Tek taraflı özlemek tek taraflı sevmek… İstemiyorum artık; çift derken Tek kalmayı…

! Çiftler yok ‘tek’ ler kayıp !

… yazamıyorum artık cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gidiyorsun…

Ve girdiğin yol tek yöndü sevgili… yollar senin olsun gitmeler senin olsun…!

! Cümleler kayıp yollar kapalı… !

… çığlıklar atıyorum artık… sensizim öksüzüm… çaresizim! Haykırıyorum; bütün evren şahit olsun diye… çığlıklarımla yıkıyorum evreni…

! Susmak yok…Mutluluk Kayıp !

… bitiyorum artık sensizliği(mi) şiirlerime ‘ana tema’ diye Konuk ederek…! Mısralarımda küfürlerle öfkemle nefretimle… Sensizli(mi) nokta nokta bitirerek hece hece yazarak; bitiyorum ve gidiyorum!

!!! Aşk(ın) yok… Sensizlik(im) kayıp!!!

… kağıt yok kalem yok tuval ve fırça yok yazılı acılarım yok olmayacak !yazmalar yok artık yalan sevdaları tuvale işlemek resmetmek yok…

Çizmeler bitti karalamalar bitti…

! kalemim yok… acılar kayıp !

… sonbaharlar ayrılıklar bitti artık ! Geçti… sevdaları hayalleri yaşanmamışlığın acısıyla gözyaşının buğusuyla kaldı gözler…Yürek isyanlarla… Sevdaysa terk edilişiyle…

! sonbahar yok… Yürek kayıp !

… yazamıyorum artık cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen bunca isyana rağmen yine gelmiyorsun… Yoksun… ve gelmeyeceksin ! Kapılar kapalı sana! sözlerim bir ok kadar delici namluda duran kurşun gibi acımasız hain ! Bilmiyorum isyan etmekten başka bir şey umutsuzluktan…

! Umutlar yok hayaller yok kavuşmak hayal !!

Açık kapı yokİsyanlar namluda İsyanlar Nöbette…

Gülüşler kayıp mutluluk hayal…

Kurşunlar hançerler oklar yakın!

Hasretim kayıp Cümlelerim kayıp !

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com