Aşk Acısı...!

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Acısı...!

Zamanında SanaLda Tanışan İki genç ßeraber OLmaya başLarLar ama herşey dalgasına Kız ßir zman Sonra genc'i sevmeye başlar we bağLanır Ona genç de Kızı sever ama canını yakmak istemez kız genc'i ne Kadar Çok Sevdiğini söyLer Hatta Onu düşündüğü geceLer sabah OLmaz uyku Nedir bilmez Sonra ßir sabah genç uyurken Onu Arar fakat genç telefonun sesini duymaz Daha sonra kız bir iki mesaj atar ama baktıki içindekileri mesajla anlatamayacak maiL atar genç'e onu ne kadar Çok sevdiğini Onsuz Olamayacağını Onun hayatında aç sefil susuz ewsiz Kalacap yinede gençLe Olmak istediğini we bunun gibi bir Çokgüzel dha birÇok söz yazmışama kızın gençten bir isteği warmış genç Ona hep soğuk davranıyormuş Onu İkinci pLana atıomuhaLbuqi genç sevdiği kızın acı çekmesini istemiyormuş Sonra genç maiL'ine baqtığı zaman Çok mutLu OlmuşSonra Kıza biraz haksızLık yaptığını düşünmüşona fazla değer weremiyorumüzmek istemezqen daha Çok üzüyorum demiş we yüreğindeqi sevgi Kat Kat Çoğalmış kızı Aramayan genç Herdaim Kızı arar olmuş Güzel bir beraberLiq geçirmişLer we En sonunda Kötü Kader onLarı birbirinden Ayırmaya kalkmış genç Bu defa Kızı Sıkmaya ßaşLamamış Yani sarayım derqen boğmuş açıkçasısonra kız delikanLıyı arayaarak ağlar bir vaziyette aşkım Ne Olur affet beni seni severqen senden Vazgeçiyorum demiş we yüzüne kapatmışgenç NeLer OLup bittiğini anLamamış sonra Kızı aramış Kız açmamış IsrarLa aramış ama açmamış Mesaj Atmış we eğer ßir daha aradığımda o teLefona Cvp weriLmezse Beni dünyada yok bil demiş Sonra Kızı tekrar aramış Çalmış çalmış çalmış tam cvp wermiyor tonuna yakın Artık gebç umutLarını Kaybedip telefonu Kapatırqen bir Alo sesi duyuyor Sonra Konuşmaya baŞlıolar neden AyrıLmak istediğini Soruyor ßiraz Muhabbet ettiqten sonra Genç madem senbenim deiLsin ben senin değilim Hayatın bir anLamı yoq demiş we yüzüne Kapatmış Kızın Sonra genç Oturmuş başlamış ağLamaya bunalım şarkılar falan dinLerqen içqi gelmiş akLına delicesine İçmiş kız aramış sarhoş bir ŞekiLde Cvp wermiş
- aŞk aCıSı! "Efendim?"
Kız: Canım Ne Yapıyorsun
Erkek: Sana Ne içiyorum oturuyorum ŞArkı dinliyorum sana Ne? demiş
Kız ağLa*****:
- Aşkım seni Çok seviyoırum Senden Vazgeçemiyorum demiş
sonra Erkek gülmüş "Sen Benden Vazgeçemiyorsun Ama Ben geçiyorum" demiş we telefonu Kapatmış
Sonra Ertesi Gün Olmuş Kız deLikanlıyı aramış we özür diLemiş deLikanlı iLe BarışmışLar sonra mutlu güzeL günleri sohbetLeri falan geçmiş BerBEr buLuşmuş eğlenmişLer

sonra Aradan Baya bir zman geçmiş we kız İkinci Defa AyrıLmak istemiş Erkek HataLıymış ama hatasını KabuL etmiş we boynu bükük bir ŞekiLde Kendini ayrıLmaya Kızın Hayatını mahvetmemek için KabuLLenmiş AyrılmŞlar ama Netten arada sırada GörüşüyorLar telefonla mesajlaşıyorLarmış
Ama genç Hergece içiyor akLına sevgilisi her geLdiğinde ağLıyormuş Artık canına tak etmiş we intahar etmiş allah'ın sevgili kuluymuşqi öLemedi Kızın bundan Haberi yok Sonrasında buNlar bir Müddet Sonra yine BarışmışLar yine güzeL bir gün geçirmişLer ama sadece 1 Hafta

Genç çok Kıskançlık yapıp kız arakdaşını Deli etmiş we En sonunda Kız arkadaşı
- bu Bardağı Taşıran son DamLaydı artık beni Ne ara ne de Sor adımı dahi ağzına anma Şimdi S Git İster öl ister Geber Ne istersen Onu Yap umurumda deilsin ama öLerek Gözümde daha da Çok KüçülÜr basit Duruma gelirsin demiş

we bir daha görüşmemişler genç Gözlerini Kapatmışhatıraları akLına geLmiş we geri Dönüşünün oLmayacağını düşünerek Şu sözLeri SöyLemiş Kendi Kendine

Ben seni seviyorum dedim ama Sen beni dinlemedin
ben seni Kıskanıyorm sana tapıyorum dedim Ama yine dinLemedin
sana zarar gelmesini istemiyorum dedim zarar gelmez dedin
Ben seni sıkmıyorum sadece düşünceLerimi istekLerimi söyLedim
ama Sen Bana beni sıkıyorsun dedin
Al İşte Bundan sonra senin ne hayatının bir Parçası Olacam Ne Hayatına Karışacam Nede seni sıkacam

demiş we SiLahı Çekerek Kendini vurmuş we Bunu Yaptığında TarihLer :16/01/07 saat :03:15 'i Gösteriyormuş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com