Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adlar, güler, misin, mısın

Güler Misin, Ağlar Mısın!

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güler Misin, Ağlar Mısın!

Güler misin, ağlar mısın!
Güler misin, ağlar mısın!

Aşıdan korkan kız öğrenci bayıldı, kızın dayak yediğini zanneden yakınları bıçaklarla okulu bastı

Adana'da ilköğretim öğrencisi bir kızın yakınları, aşı sırasında korkudan bayılan çocuklarına dayak atıldığı iddiasıyla gittikleri okulun müdürü ile müdür yardımcısı bıçakla yaraladı

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Sofulu Beldesi'ndeki Veli Yavuz İlköğretim Okulu'nda meydana geldi Öğrencilere kızamık aşısı yapmak için okula gelen sağlık görevlilerini gören 7 sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Sibel U, henüz aşı yapılmadan korkudan baygınlık geçirdi Bayılan öğrenciyi okul bahçesindeki kamelyaya çıkartan okul yöneticileri ile sağlık görevlileri ilk müdahaleyi yaptı Bu sırada, aynı okuldaki akrabası olan bir öğrenci de, Sibel U'nun evlerine gidip, "Sibel okulda bayıldı" diye haber verdi

Ne olduğunu sormadan okula gelen ve kızlarına dayak atıldığını düşünen yakınları, okulun müdürü Ali Saygılı ile müdür yardımcısı Bilal Gödeer'i bıçakladıAldıkları bıçak darbeleriyle yaralanan müdür ve müdür yardımcısı Başkent Üniversitesi Yüreğir Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı Yoğun bakım ünitesinde tedavileri süren müdür ile yardımcısının hayati tehlikeyi atlatamadığı bildirildiBu arada, Eğitim-Bir-Sen Adana 2 Nolu Şube Başkanı Ali Uslu, sendika üyeleriyle birlikte müdür ile yardımcısının tedavi gördüğü hastane önünde basın açıklaması yaparak saldırıyı kınadı Uslu, daha önce de Celalettin Sayhan İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Metin Balta ile Gazeteci Adem Yavuz İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı İrfan Bektaş'ın da saldırıya uğradığını hatırlatarak gerekli tedbirlerin alınmasını istediBabasına yapılan saldırının çok çirkin olduğunu belirten okul müdürü Ali Saygılı'nın kızı Özlem Saygılı, "Devletten tek isteğim yapanların en kısa zamanda cezalandırılmasıdır" dedi Öte yandan okulu bastığı tespit edilen şahıslardan 2'sinin yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi
İHA

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com