Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
derneği, erzincan, hakları, numarası, telefon, tüketici

Erzincan Tüketici Hakları Derneği Telefon Numarası

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ADRES : FEVZİ PAŞA CAD KAT:3 NO: 19 ERZİNCAN
TEL : 0 446 214 77 55
FAKS : 0 446 214 77 58

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Erzincan Tüketici Hakları Derneği Telefon Numarası

Eski 01-25-2015   #2
Kayıtsız

ıkı ay once bır kaban aldımAldıgım fırma urunde herhangı bır sorun olursa gerı getırın sıze yardımcı olurum dedıBende urunu aldıktan bır ay sonra urunde sorun oldu ve urunu alıp fırmaya gıttımFırma sahıbı urunu alıp fabrıkaya gonderdı ve onbes gun sonra benı aradılarUrunde hata oldugunu yenı bır urun almamı ıstedılerBende fırmaya gıttım kendı bedenıme ve zevkıme uygun bırsey bulamadım paramın ıade edılmesını ıstedım bunun ımkansız oldugunu soyledı fırma sahıbıBende zorakı ve ıstemeyerk urunu almak zorunda kaldımBen paramı ıstıyorum buna hakkım var mı Benı bu konuda bılgılendırırsenız cok memnun olurum

Saygılar derya ozkurt

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2015   #3
Kayıtsız

erzincan tüketici hakları diye forumunuz da borsamızın iletişim bilgileri yayınlanmaktadır bu bilgilerin sitenizden kaldırılmasını talep ediyoruz iyi çalışmalar

Kaynak: http://www.forumdas.com/konu/erzinca...lefonu.192562/

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com