Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kozmetik, Sağlık & Bakım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2'li, cam, ipli, kulak, otifleks, pro, tipi, tıkacı, xlarge

Otifleks Çam Tipi Pro Kulak Tıkacı 2'li İpli (X-Large)

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2 YILA KADAR KULLANIM SÜRESİ, ÖZEL MALZEME VE ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Özel Elastomer malzeme ve Kalıplama Teknolojisi ile inanılmaz rahatlık

Havuzda veya denizde yüzerken kulağınıza su kaçmasını engeller,

Yolculuk, tatil veya iş ortamında gürültünün fazla olduğu her yerde sesiz bir ortam yaratır

2 yıla kadar kullanım, ılık suda yıkanarak temizlenebilir

Size uygun kulak tıkacını seçebilmek için ihtiyacınız olanlar sadece;
bir adet serçe parmağı ve bir adet kredi kartı Kredi kartları bütün dünyada bütün bankalarca aynı ölçülerde ve standartlarda üretilir sizde hangi bankanın olursa olsun kendi kredi kartınızı kullanarak size uygun olan kulak tıkacı boyutunu belirleyebilirsiniz

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
12,50 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com