Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adı, bilgilerimi, gerekiyor, izle, kullanıcı, tivibu, unuttum, yapmam, üyelik, şifre

Tivibu Kullanıcı Adı ve Şifre Unuttum - Tivibu Üyelik Bilgilerimi Unuttum Ne Yapmam Gerekiyor ?tivibu Izle, Tivibu Tv,

Eski 08-04-2010   #1
[KAPLAN]

Tivibu Kullanıcı Adı ve Şifre Unuttum - Tivibu Üyelik Bilgilerimi Unuttum Ne Yapmam Gerekiyor ?tivibu Izle, Tivibu Tv,

Tivibu Kullanıcı Adını Unutmak

444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden gerekli desteği alabilirsiniz

Tivibu Şifremi Unuttum

Tivibu adresinden “Şifremi Unuttum” bölümüne girerek, Tivibu şifrenizin e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz Şifre hatırlatma e-postası, Tivibu’ya ilk kayıt esnasında iletilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir Kayıtlı e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz

Anahtar Kelimeler:

tivibu şifremi unuttum,
tivibu kullanıcı adımı hatırlamıyorum,
tivibu kayıt bilgilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com