Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ana, bilgenesil, bülteni, haber

BilgeNesil Ana Haber Bülteni! :)))

Eski 02-05-2008   #1
gülgüzeli

BilgeNesil Ana Haber Bülteni! :)))

BilgeNesil Ana Haber Bülteni

Yosun26'ya Ağır Darbe!!!
BilgeNesil'in güncel haber merkezin de müdür olanYosun26'nın yaptığı uploadların kaçak olduğu belirlendi Verilen bilgiye göre uploadların yurtdışındanangelesderamadlı şahıs tarafından tırlarla yurtiçine sokulduğu ve güncel haber merkez bölümü yakınlarında takasın yapıldığı belirlendi Çetenin diğer elemanları aranıyor

Obstinate &Rahatsız İkilisinin Sırrı Çözüldü!!!
Sosyetede çapkınlıklarıyla tanınanObstinate - Rahatsızikilisinin aslında zeki-metin ikilisi olduğu ortaya çıktıUzun süren IP araştırmaları neticesinde açıklık kazanan olayda, Metin'in hangisi Zeki'nin hangisi olduğu araştırılıyor

Tartışma Kanlı Bitti!!!
Geyik odası – Forumsinsi gececileri bölümüyakınlarında pesimisttvebukettadlı şahıslar arasında rep yüzünden çıkan tartışma kanlı bitti Alınan bilgiyegöreBukett'inpesimistt'e olan 200 rep borcunu 2 ay geciktirdiği, bunun üzerinepesimistt'inbukett'ın msn'sini hacklediği belirlendiDün gece saat 13:00 suların da Geyik odasıBilgeNesil gececileri yakınlarında karşılaşan 2 şahsın birbirlerine imzalarını fırlattığı belirtildiBasın açıklaması yapan bukett"vallah o kadar repim yok olsa tükan onun varda evde mi saklıyorum" dedi Kasaba şerifi[KAPLAN]son günlerde artan şiddet olaylarının üyeleri kötü etkilediğini ve en kısa zamanda olayların kontrol altına alınacağını belirtti

[KAPLAN'ınBaşı Dertte!!!
'BilgeNesil in vergi rekortmeni[KAPLAN]'nın mal beyanını eksik verdiği belirlendi Beyan dışında[KAPLAN]'nın TV Shows and Stand-up’s –Diziler ve Gösteriler bölümünde 2 adet lüks topic, ayrıca İslami Yazılar& Hikayeler mevkiinde Hikaye arşivi olduğu açıklandı[KAPLAN]'nın olay sonrasında kayıplara karıştığı söylendi En son Forumsinsi üyeleri kavşağında upload yaparken görülen[KAPLAN]aranıyor

Şok Şokk!!! 2 İmar Bankası Olayı!!!
Dün gece saat 0334 sularındaBilgeNesil Rep Kasalarından 20000 adet repin çalındığı açıklandı Bunun sonucunda repleri dağıtamayan yetkililer üyeleri sukunete davet etti Bbk adında bir gencin " ya replerimi verin, ya da kendimi yakarım" diye tehditler savururken yanlışlıkla yoldan geçenKedikesenadlı şahsı yakması olayları daha da alevlendirdi Olay yerine gelen Bbk'nın Annesi " Sana kaç kez ateşle oynama demedim mi" diyerekBbk'yıevireçevire dövmesi tebessümlere neden oldu Çalınan repler aranıyor BilgeNesil Shareing Hospital a kaldırılanKedikesen'nin sağlık durumunun iyi olduğu ve hayati tehlikesi bulunmadığını bildiren doktorlar, "ancak en az 3ay Forumsinsi'ye giremeyecek" diye sözlerini tamamladı YönetimKedikese'nin eskiperformansına dönememesinden endişe duyuyor

Müzik Tutkunları Bölümünde Aşk Acısı Cinneti de Beraberinde Getirdi!!!Ocak ayının en başarılı üyesi olanHayko26aşık olduğu kızı ailesi vermeyince cinnet geçirdi Deliye dönenhayko26 2komple bölüm ve 8 topic yaktı Teşekkür butonunu da tahrip eden Hayko26oradan kız tarafının bölümünü basmaya gitti Vahşeti alem Bölümünü basanHayko26'forumsinsi karakolu bölümünModeratör olansuskun silahlakarşılık verdi Bunun üzerine daha da sinirlenen Hayko26yanına kızı da alarakkaçmaya çalıştı fakat başaramadı yakalandı Yanan bölümlerdeki yangın kontrol altına alınarak söndürüldü hasar tespit çalışmaları sürerken yangının diğer bölümlere sıçramamış olması yürekler su serpti

Mate Neler Yapıyor? Forumsinsi'nin tanınan ismiMate'ye büyük suçlama!Zeynoo ve Berna adlı üyelerin zimmetine rep geçirmekten kirli çoraplarını çıkartmamaya kadar bir çok konuda suçladı Suçlamalara karşı önce sessizliğini bozmak istemeyen Matesonunda "tüm bunların iftira olduğunu yalandan öteye geçemeyeceğini" söylediKızgın değil kırgın olduğunu belirtenMate, "ben hergün değiştiririm çoraplarımı böyle suçlamalar beni ve benim nezlimde yönetimimizi yıpratmaya yöneliktir, üyelerimiz kanmamalıdır" diyerek sözlerini bitirdi bu gelişmelerin hemen üstünezeynoove berna'ninbanlanması ise dikkatlerden kaçmadı

Bunları biliyormusunuz Bölümünde Kaçakcılık!
Bunları biliyormusunuz bölümündeŞengül ablavetatia27'nin yüzlerce kaçak araba ve motorsikleti foruma sokup üyelere sattıkları belirlendi Bu yoldan haksız kazanç sağlayan uyanık ikilinin uzun süredir bu işi yaptıkları anlaşıldı Adminlerin ortak çalışması sonucu yakalanan kaçakçılar ise birbilerini suçladı ikisi de "benim hiçbirşeyden haberim yok ben birşey yapmadım kader kurbanıyım" dediler

Arkadaşlar umarım kızmazsınız 42
Şimdiden teşekkür edeyimde kızmayın:sm_wink:

Cevap : Forumsinsi Ana Haber Bülteni! :)))

Eski 02-05-2008   #2
pesimistt

süper yaa
tbrkLer :D:D

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-05-2008   #3
suskun

Çok güzel olmuş ysuncumOkurken gülmekten kendimi alamadım:):)

Bu güzel eğlenceli paylaşımın için teşekkürler cnm,kızılcak bişey olması imkansız çünkü okuurken insan gülmeden geçemiyor:):)!Böyle çalışmalarının mümkünse dewamını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-05-2008   #4
gülgüzeli

pesimistt , suskun >>Teşekkürler siz kızmadıktan sonraa:) inşallah devamı gelecek:)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-05-2008   #5
black_R-O-S-E

çok güzelmiş yaemeğine sağlıkteşekkürler

Eski 02-05-2008   #6
Berna

Harika olmuş çok güzel yazmışsın 25
emeğine sağlık gülgüzeli

Eski 02-06-2008   #7
[KAPLAN]

Yeni okuma fırsatı buldum Gerçekten de çok eğlenceli bir konu olmuş :) Ellerinize sağlık

Konuyu birkaç haftalığına bölümümüze sabitliyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #8
zeynoo

ellerine sağlık gülgüzeli gerçekten çok güzel olmuş
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #9
bbk

daha sonra bbk isimli genç bir basın açıklaması yaparak kedi katili kardeş kedilere çok acı çektiriyordu aslında orda kaza süsü verdim ama gerçekten yakmak istiyordum kedi katilini diyerek beyanını düzeltti :D ellerine sağlık gülgüzeli güzel olmuş

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #10
bukettt

vallah yok tukan senin=)
Süper olmuş yaaa

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #11
gülgüzeli

black_R-O-S-E ,bukettt ,berna,[KAPLAN], zeynoo,bbk>> Anlayışınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar:sm_wink:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #12
RaHaTSiZ

~~ İtiraf ediyorum "Zeki" benim xD ~~

~~ Yau gülgüzeli ne diyim artık pesss :iconsiritik: Sen çok fena çıktın senden çok çekeceğimiz var sanırım xD ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2008   #13
gülgüzeli

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~ İtiraf ediyorum "Zeki" benim xD ~~

~~ Yau gülgüzeli ne diyim artık pesss :iconsiritik: Sen çok fena çıktın senden çok çekeceğimiz var sanırım xD ~~

:)) tahminlerim doğruymuş:) demekki yanılmamışım evet bende senin ''zeki'' olduğunu tahmin ediyordum:)
daha dur yeni başladık:)) küçüklüğünü gördük Rahatsız bakalım büyüğünce nasıl biri olmuş:)))

teşekkürler gerçekten böyle anlayışla karşıladığınız için hepinize yürekten teşekkür ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2008   #14
kosovalı27

25ELERİNE SAGLIK COK GÜZEL OLUŞ DEVAMLARI GELMSİ DİLEGİYLE SAYGILARÜ
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2008   #15
gülgüzeli

Alıntı:
kosoval%u0131 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
25ELERİNE SAGLIK COK GÜZEL OLUŞ DEVAMLARI GELMSİ DİLEGİYLE SAYGILARÜ

Teşekkürler vakit ayırdığın için kosoval%u0131 Okuyan gözlerine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com