Adam Ve Kadin

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Adam Ve Kadin

ADAM- Sevgilim bugünlerde çikabilecek miyiz? Hayir hazirlanman birkaç yil daha sürecekse bu kiyafetlerle çikmayalim

KADIN- Neden?

ADAM- Moda degisecek hayatim Ya da en azindan mevsim degisecek, yazlik kiyafetlerle üsümeyelim diyorum

KADIN- Abartma

ADAM- Sen de abartma Bir buçuk saattir portmantonun aynasinda kendimi seyrediyorum ve sikildim

KADIN- Bir de benim durumumu düsün Yillardir ayni manzarayi seyrediyorum

ADAM- Ne varmis manzarada?

KADIN- Pek kayda deger bir sey yok Bir burun ve arkadaslari

ADAM- Çok komik Kadinlarin siradan bir evden çikis hadisesini neden bi kadar ciddiye aldigini anlamiyorum Sanki bir daha dönmeyecegiz Gidip bir evin bahçesinde köfte yiyecegiz, hepsi bu!

KADIN- Ona barbekü partisi deniyor canim

ADAM- Öyle mi? Köftelerin bundan haberi var mi? Yoksa bizim salak köfteler asagilik bir mangalda can vereceklerini mi düsünüyorlar? Halbuki ne kizarmasi, parti kuruyor angutlar haberleri yok

KADIN- Amma konustun ha Geliyorum tamam

ADAM-Gitmek istemedigim bir yere sayende acele ediyorum ya, ben asil ona yaniyorum

KADIN- Neden gitmek istemiyormussun?

ADAM- Çünkü köfteleri mangala dizecek olan kisi senin eski sevgilin

KADIN-Yine mi ayni konu?

ADAM- Evet ayni konu!

KADIN- Askim o yillar önceydi

ADAM- Ama o yillarda da sevgililer sevisiyordu

KADIN- Eee?

ADAM- Ne demek eee? Adamin senin memelerine bakip, siz bir de bunlari

Benim zamanimda görecektiniz, diye düsünmesi beni rahatsiz ediyor

KADIN- Kürsat'tan adam diye bahsetmen dogru degil

ADAM- Madem bizim için adam sayilmiyor neden köftesini yemeye gidiyoruz?

KADIN- Sevgilim yillardir bu saçma konuyu konusuyoruz Kürsat'layillar önce kisa bir iliskimiz oldu hepsi bu

ADAM- Ne kadar kisa?

KADIN- Ne bileyim ben, iki ay filan

ADAM- Memelerini görmesi için yeterli bir süre

KADIN- Ben sana ilk erkegim oldugunu söyledigimi hatirlamiyorum

ADAM- Iyi de bununla gurur duymasan iyi olur Eski sevgililerinden bir takim kurma imkanimiz oldugunu biliyoruz

KADIN- Kabalasma!

ADAM- Peki inceltelim En azindan basketbol takimi kurabiliriz, yedeklerle beraber tabii

KADIN- Anladim sen hazirda sorun bulamadin, yaratmaya çalisiyorsun

ADAM- Hayir Sadece insanlarin ayrildiklari insanlarla sürekli bulusup görüsmesini anlamiyorum "Tanistirayim yeni sevgilim, eski sevgilim,bu da eski sevgilimin yeni sevgilisi, bu da yeni sevgilimin eski sevgilisi Ne güzel degil mi? Hepimiz birbirimizin her yerini ezbere biliyoruz!"

KADIN- Buna çagdas yasam deniyor iste

ADAM- Nesi çagdas bunun? Biraraya gelmemesi gereken insanlarin toplanip birbirlerine çagdas çagdas gicik olmalarinin ne manasi var? Zira benim Kürsat'i sevmem tibben mümkün degil Ama etraf uyuz olmasin diye ona gülmem hatta belki de köfteleri pisirmesine yardim etmem gerekiyorHiçbir sey olmamis gibi Hiçbir ortak yanimiz yokmus ya da bir sürü ortak yanimiz varmis gibi

KADIN- Son söyledigin cümleyi anlamadim

ADAM- Kürsat'la ortak yanlarimiz, ortak yanlarimizi ortaya koyup dost olmamiza engel oluyor, bilmem anlatabildim mi?

KADIN- Hayir anlatamadin

ADAM- Onunla tek ortak yanimiz senin memelerin ve bu ortaklik beni rahatsiz ediyor

KADIN- Sürekli memelerimden bahsettiginin farkinda misin?

ADAM- Özür dilerim Kürsat'tan izin almaliydim Ne de olsa memelerinin üzerinde onun da hakki var!

KADIN- Bak bütün bu söylediklerini saçmasapan bulmakla beraber, egerbu konuda birisi problem çikaracaksa o Kürsat olmali Çünkü o varken sen yoktun!

ADAM- Tamam iste ben de bu yüzden onu köfte yemeye çagirmiyorum

KADIN- Acikli olan su Biz seninle beraber olmaya basladigimiz günlerde ben önceki iliskilerimi sana uzun uzun anlattim ve sen de büyük bir anlayisla dinledin Ama sonuçta erkek oldugun için bana sahip oldugunu hissettigin andan itibaren masken düstü Tarihime bile sahip çikmaya basladin! Senden önce hayatima giren herkesten nefret ediyorsun!

ADAM- Ama listede öyle adamlar var ki

KADIN- Kimi kastediyorsun?

ADAM- Mesela o cüce olan, neydi adi?

KADIN- Takiyettin'i mi diyorsun?

ADAM- Evet Takiyettin Ismi kendinden uzun Salakliga bak Bir cücenin adi en fazla Can olmali Ama kompleks iste Ailesi uzun göstersin diye dikine çizgili bir isim koymus Takiyettin! Duyan bir sey sansin diye!

KADIN- Aklin sira asagiladigin adam üç kez TÜBITAK'tan ödül aldi

ADAM- Biliyorum, yilin en kisa boylu bilimadami ödülü

KADIN- Herkes senin gibi biçimsel bakmiyor olaylara

ADAM- O da davetli mi?

KADIN- Gelir herhalde Kürsat'in iyi arkadasidir

ADAM- Hadi buyrun! Ne bu? Eski sevgililer toplanip kongre miyapacagiz?

KADIN- Kürtat'la beni Takiyettin tanistirmisti zaten

ADAM- Öyle mi? Ne güzel Ne demisti tanistirirkeng "Kürsat benim boyum kisa, memelere yetisemiyorum, sen bir baksana!"

KADIN- Sen gerçekten çok igrenç bir insansin

ADAM- Asil igrenç olan sensin Ben birlikte oldugum bütün kadinlari toplayip pirzola yapiyor muyum? Iyi biz de toplanalim o zaman

KADIN- Taplanirsaniz haberim olmasin O kadar besinci sinif kadinin arasinda görünmem dogru olmaz!

ADAM- Dogru Benimkilerin arasinda TÜBITAK ödülü alan yok Ama hepsi hiçbir yardima ihtiyaç olmadan üst raftan kitap alabiliyor

KADIN- Bu kadar igrençlik yeter! Geliyor musun gelmiyor musun?

ADAM- Bagirmadan konus benimle!

KADIN- Ben bagirmiyorum!

ADAM- Bagiriyorsun!

KADIN- Geliyor musun sen?

ADAM- Hayir! Gelmiyorum!

KADIN- Sen bilirsin! Ben gidiyorum!

ADAM- Sen benim yüzüme kapi çarpamazsin! Zikkimin kökünü yiyin! Yalniz Kürsat'a söyle, benimle ilgisi yok, o memeler benden önce sarkmisti!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com