Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > ForumSinsi Online Videolar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürkçü, başörtülüye, kadından, taciz

Atatürkçü Kadından Başörtülüye Taciz

Eski 11-10-2011   #1
VANDETTA

Atatürkçü Kadından Başörtülüye Taciz

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Atatürkçü Kadından Başörtülüye Taciz

Eski 11-10-2011   #2
[KAPLAN]

Atatürkçülük bu olamaz Böylesi karmaşık bir yapıya sahip insan, bu kadar basit düşünmemeli Çok yazık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-11-2011   #3
delishhhh

Atatürkçülük bu değil böyle olmak hiç değil ben bu videonun böyle bir başlık altında yayınlanmasında bile kasıt ararım sözüm size değil Vandetta ama genelde hep böyle yapıyorlar bu videoyu Atatürkçüleri karalamak adına bu şekilde yayınlayanlarla o videodaki kadının hareket tarzı aynı sığ düşünce yapısına sahip
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-11-2011   #4
VANDETTA

Atatürk ve Atatürkçülük!Uzun konuKısaca kendimi ifade etmem gerekiyorsa,ya Atatürk'ün olmasını istediği devlete giden yolda ne yapılmasını gerektiğini hiç anlamadık,ya da atatürkçü olduğunu iddia edenlerin %90'ı atatürkçülük kalkanı altında atatürkten menffatleri doğrultusunda nemalanıyorlarYoutube dahil videonun başlığını ben attımKasıt mı?%90 için evet var
Bir bayan olmanıza rağmen memleket meseleleriyle bu kadar alakadar olmanızı bu forumdaki ilk mesajınızdan beri takdirle karşıladığımı belirteyim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2011   #5
karamela

sevgili VANDETTA güzel yorum yazmışsınız
Atatürkçü olmak çok başka bişey zira kendisi başörtüsüne karşı biri değildi annesi de başı örtülü idi bunu hepimiz biliyoruz laikliliği ilkelleştiren bu zihniyetin atamızın ardına saklanarak kalkan olarak görüşleri olmadığı halde bunu kılıç olarak kullanmaktadır HAYRETTT !!!
hayret diyorum çünki bu densizliği kendi beyinlerine değil atamıza maal etmektedir beyin herkezde var neden karşı çıkıyorsun ki değilmi zira görüşler ne kadar farklı olsada imanımız rabbimiz ve kitabımız bir asla yalan söylemeyen bir kitabımız var ve örtün demişse tartışacak başka bişey yok örtünüp örtünmemek kişiye kalmıştır diye düşünüyorum ben

zemheride taşa taş bile kuytu olurken, sen benim başıma kar yağdırıyorsun

gölge etme, başka ihsan istemez

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-13-2011   #6
delishhhh

Alıntı:
VANDETTA tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Atatürk ve Atatürkçülük!Uzun konuKısaca kendimi ifade etmem gerekiyorsa,ya Atatürk'ün olmasını istediği devlete giden yolda ne yapılmasını gerektiğini hiç anlamadık,ya da atatürkçü olduğunu iddia edenlerin %90'ı atatürkçülük kalkanı altında atatürkten menffatleri doğrultusunda nemalanıyorlarYoutube dahil videonun başlığını ben attımKasıt mı?%90 için evet var
Bir bayan olmanıza rağmen memleket meseleleriyle bu kadar alakadar olmanızı bu forumdaki ilk mesajınızdan beri takdirle karşıladığımı belirteyim

Atatürkün ilkelerini, engin bilgisini her türk vatandaşı benimsemek devam ettirmek zorunda bunu belli bir kesime yüklememek gerekir özellikle şunun altını çizmek isterimki dinle ilgili türbanla ilgili bir konu olduğunda Atatürkle bağdaştırmak Atatürk üzerinden kışkırtmak çok yanlış
memleket meseleleri(!) ile ilgilenmek bir insan olarak benim görevim teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com