Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dua, evleneceğin, görmek, için, insanı, rüyâda

Evleneceğin İnsanı Rüyada Görmek İçin Dua

Eski 08-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evleneceğin İnsanı Rüyada Görmek İçin Dua

Evleneceğin insanı rüyada görmek için dua

Bu uygulamayı yaptığınızda evleneceğiniz insanı rüyanızda göreceksinizdir Yaparken kimseye söylemeyiniz Ben denemedim ancak paylaşmak istedim

1 yasini şerif ve bir vakıa suresi okunur istihareye yatılırsa evleneceğiniz kişiyi görürsünüz hatta rüya aleminde konuşursunuz

bir başka uygulamada 7 yasin 7 vakıa suresi denmektedir

bunlardan önce namaz kılınmasıda gerekir

uygulamayı biraz daha zorlaştıralım

isminizin ebced değerini bulursunuz (anne adı ve sizin adınızın ebced değerinin toplamıdır)

bu değer kadar El basir esmayı şerifi çekilir sonra 1 yasin ve vakıa suresi okunur sağ yan üste yatılır ve şöyle dua ediliri "herşeyi bilen ve gören bana bilinmeyeni göster"

bu uygulama 3 ile 7 gün yapılır

esmayı şerifin okunma zamanı güneş ssatidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com