Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
için, muhabbet, tesirli, uygulamalar3

Muhabbet İçin Tesirli Uygulamalar(3)

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Muhabbet İçin Tesirli Uygulamalar(3)

Muhabbet için tesirli uygulamalar(3)

Ya vedud, ya beduh, ya latiyf, ya cemil, ya celil ya allah Sayısı saati yok çekebildiğiniz kadar,abdestli abdestsiz kişi hayırlısı ile ya gelir yada siz bir şekilde ondan vazgeçersiniz çok çok etkilidir

Sürekli muhabbet için : 3 tövbe istiğfar,
3 salavatı şerife
3 ya erhamerrahimin niyetini içten bir şekilde et ve besmele ile beraber Uruben Eyraba (Vakıa Suresi 37 Ayet ) günde en az 1 tesbih kadar oku ama okuyabiliyorsan 888 kere okurken o kişi yi düşün niyetini kalbinden geçirOkuma zamanı yok fakat muhabbet vakitlerinde yada gece yarısından sonra daha etkili olur
Giden Kişiyi Döndürme Duası:
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme,ya müfettihal ebvab,ve ya müsebbibel esbab,ve ya mukallibel kulubi vel ebsar,ve ya delilel mütehayyirin,ve ya giyasel müstegisin,ve ya müferricel mahzunin,tevekkeltü aleyke ya rabbi,kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke,ya rezzaku,ya fettahu,ya basitu,ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmainAmin
Anlamı:
Ey kapıları açan,ey sebepleri hazırlayan,ey kalpleri istedigi tarafa çeviren,ey yolunu şaşiranlara yol gösteren,ey yardım isteyenlere yardım eden,ey mahzunları sevindiren AllahımEy rabbim sana tevekkül ettim,Ey rabbim işimi sana havale ettim,Ey rızıklari veren,ey herşeyi açan,ey herşeyi ferahlatan,Yarattıklarının en hayırlısı HzMuhammed(sav)'e ve onun al ve ashabına salat ve selam olsun
Dilek:
Allahım ,anne adı oğlu/kızı eşinizin adı, beni yine çok sevsin,gözü benden başkasını görmesin,bana yine aşik olsun,kalbi benim aşkimla dolsun,en kısa zamanda bana geri dönsun,mutlu,huzurlu ve hayırlı bir gelecegimiz olsunAllahim herkesin duasını kabul et,benimde duamı kabul etAmin
Süresi:
Eşiniz dönene kadar istediginiz zaman,istediginiz kadar Allaha dua edinRabbim hiç bir duayı boş çevirmezAllah kabul etsin

Evli Kimselerin Arasında sıcaklık
Bir miktar şekere oğlu nın, kızı ya muhabbet ve sevgisi niyeti ile 1000 YA VEDUD
1000 YA CABBAR
786 Besmele
70 Defa Yasin Suresison iki ayeti
1 Vakıa Suresi
71 Kevser Suresi okunacak
dahada baglanmasını istersen kevser suresini 1000 kere okuyacağız
şeker eşe yedirilecek tabi,ister tatlı yapın ,ister çayda kullanın ama bi şekilde tüketmesini sağlayınBurdaki en önemli ayrıntı şu: verirken besmele ile ve sağ el ile verin

Sevdiğinizin size bağlanması için:
Sevdiğniz insanın saçına aşagıda gelen duayı 21 kere okuyup üzerinde taşıyana matlup büyük bir sevgi ve aşk duyar Saçını bulamayan insan yakında ise hissettirmeden 21 defa okuyup o kişinin yüzüne hissttirmeden üfürüse aynı etkiyi görür Uzakta yanına yaklaşamdıgı birisi ise o insanın hayalini göz önüne getirip niyet üzere okusa ve bu duaya 21 gün devam etse muradı hasıl olur Duada ısrar edin Bizde hangi şekilde olursa olsun 21 gün bu duayı 21 kere okuyalım Çok kısa bir sürede karşınızdaki insanın size karşı hareketlerinin değiştiğini görürsünüz
Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim 21 defa okuduktan sonra ya rabbi falan oglu veya kızı falanın aklını gönlünü muhabbetini ve aşkını benim üzerime kılamin

SEVGİLİYİ GETİRMEK İÇİN::
Bir insani uzaktan getirmek ve muhabbetini celp etmek istersen, bu duayi yedi gun her vakit namazdan sonra on yedi kere okumalisin Hic suphesiz okudugun insan sana deli divane olarak gelecektir Dua budur

Kul uhiyye ileyye ennehüs temae neferün minel cinni fekalu inna semina kuranen aceba yehdi ill rüşdi feamenna bih ve len müşrike bi rabbina ehad ave ennehü kane yekulu sefiyhüna alallahi şatata ve enna zennenna en len tekulel insü vel cinnü allallahi keziba ve ennenhü kane ricalün minel insü yeuzune ricalin minel cinni fezadühüm reheka ve ennehüm zannü kema zanentüm en lilen yed asallahu ehada ve enna lemessessemae fevecedna ha muliet harasen kaide lissem i femen yestemiil ane yecid lehü şihaben rasada ve bi esmail azim ilinsü ve davetil ceberutu ve bi hakkı ademe nurike insi ve bi hakkılcinni ve insi ve ila hazihil esmai ve bi hakkı hamim ayın sinkaf ve bi hakkı esmaillahi teala ve bihakkı hatemi süleyman bin davud ve bi hakkı kef hayın sad innehü veliyyü ve ilahi ademe ve ilahi seyyide hü ves sultane ademe ya zel celali vel ikram ey nuri nurike ins adem ve bi hakkı mustafa ve bi hakkı zebur in insi adem ve bi hakkı incil ins adem ve bi hakkı ins adem ve bi hakki tevrat insi adem ve bihakkıl nebiyyi insi adem ve bi hakkı yunus insi adem ya azim ve bi hakkı ibrahim insi adem ve bi hakık cebraili insi adem ya Allah ya Allah ya Allah ya Rahman ya Rahman ya Rahman ya Rahim ya Gaffar ya şekur ya Halim ya Sultan ya Subhan ya Macid ya Vahid ya Kahir ya Kadim ya Hannan ya Mennan ya Deyyan ya Gufran veya Enzellahu mines senai min main fe ehya bihil ardi bade mevtiha ve iza cael insü hazihi sebate bi kudretillahi teala ve izzatillahi ya zel celali vel ikram Allahümme sehirli kalbi (burada tesir etmek istediginin adini ve anne adini soyle) el acele el acele el acele es saate es saate essaatte essaate el vehan el vehan el vehan
bismilahirrahmanirrahim
el hamdü lillahi rabbil alemyin ya hayyü ya kayyum ecip ya kurayaiyl semiy,an mutıy,a bi hakkıl hamdü lillahi rabbil alemiyn ve bi hakkıl hayyil kayyum ve bi hakkıl meleki ebced errahmanir rahıym ya rahmanü ya rahiymü ya raufü ya atufecip ya cebrailylü semiy,an mutıy,a bi hakkır rahmanir rahıym ve bi hakkır raufül atuf ve bi hakkır meleki hevzahmaliki yevmid diyn ve bi hakkı ya mukallibel kulub ve bi hakkıl meleki tıykel iyyake na,büdü ve iyyake nesteıyn ya karibü ecib ya miykaiylü semiy,an mutıy,a bi hakkı iyyake na,büdü ve iyyake nesteıyn ve bi hakkıs seriy,ıl kariybil ma,budil müstean ve bi hakkıl meleki mensa ihdinas sıratal müstekıym ve bi hakkıl kadiril muktedir ve bi hakkıl meleki faskar sıratalleziyne en,amte aleyhim ya allahü ya hakiymü ya aliym ecip ya aynaiylü semiy,an mutıy,a bi hakkı sıratalleziyne en,amte aleyhim ve bi hakkıllahil hakiymil aliym ve bi hakkıl meleki şetsehıl müvekkeli bil kavaimil arşiyyeh gayril magdubi aleyhim velad dalliyn ya kaimü ya aziyzü ecip ya azraiylü semiy,an mutıy,a bi hakkı gayril magdubi aleyhim velad dalliyn ve bi hakkıl melekil kaimil aziyzi ve bi hakkıl meleki zedzag el müvekkili bil kavaimil arşiyyeh allahümme innehü leyse fis semavati deverat ve la fil ardı gamerat ve la fil bihari katarat ve la fil ecsami hakerat ve la fil kuburi sehadat ve la fil enfasi hatarat illa bi devamike arifatün ve müşahedat ve aleyke delalat ve fi mülkike müstemirrat fe bil kudratilleti sehharte biha ehlel eradıyne ves semavat sahhir li matlubi ve sahhir li kalbel ( ibni ) inneke ala külli şey,in kadiyr ecib daveti ya hayyü ya kayyum ya bediy,as semavati vel ard ya malikel mülk ya zel celali vel ikram ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmeıyn vel hamdü lillahi rabbil alemiyn
yukarıda noktalı yerlere istediğiniz kişinin adı sonrada annesinin adı eyer herkese şirin görünmek istiyorsanız o zaman (sahhirli kalbel mahlukat) diyorsunuz kişi yanınızdaysa her gün abdestli olarak birkez okuyuyup üzerine veya içiceği birşeye üfleyip tatbik edebilirsiniz eyer uzaktaysa günde en az üç ten az olmamak kaydıyla istediğiniz kadar okuyabilirsiniz 3,5,7,11,21,41 gibi haydi allah dualarınızı kabul hacetlerinizi reva eylesin

SEVDİĞİNİZİ BAĞLAMAK İÇİN:
Bir kimsenin sevgisini kazanmak ve kalbini kendine baglamak için gece yarısından sonra kalkıp abdest alarak allah rızası için 2 rekat namaz kıldıktan sonra kıbleye karşı diz çöküp oturarak 1000 defa '' la havle vela kuvvete illa billah'laliyyi'l-azim ' okunur ve her 100 okumadan sonra

'allahümme ya musahhiral kulübi sahhirli kalbe(fulan ibnü fülane/istenilen kişinin adı ve annesinin adı söylenir) hatta yeküne tahte emri ve yef'al külle ma üriydü bihavlike ve kuvvetike ya allahü la havle vela kuvvete illa billah''okunur

bu şekilde 1000 okuma işlemi tamamlanır sonra kalkıp yine 2 rekat namaz kılınır ve namazdan sonra ellerini açıp

'allahümme inni es-elüke bihavlike ve kuvvetike ya musahhırel kulübi sahhırli kalbi filan ibn-u filane ( istenen kişinin annesiyle birlikte ismi söylenir aişe oğlu ali veya fatma kızı aişe şeklinde) hatta yühıbbüli hubben şediden ve yeküne tahte emri ve yef'al küllema üriydü mine'l-hayri ve'la'mali'l-meşrüahya allah ya allah ve sallallahü ala syyidina muhammedin sallallahü aleyhi ve ala alihi ve sahbihi ve selem
sübhane rabbike rabbbi'l-izzeti amma yasifün ve selamün ale'l-mürselün ve'l-hamdülillahi rabbi'l-alemin'' şeklinde dua edilir ve biiznillah maksat hasıl olur
Sevdigi insanın kendisine daha çok baglanmasını isteyen bir kimse cuma gecesi gece yarısından sonra iki rekat namaz kılıp ardından alta gelen duayı üç yüz(300)defa okursa sevdigi kişi derin bir aşk ve muhabbetle baglanmış olur
Fe-in tevellev fe-kul hasbiyallahü lailahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azimve her ayetin okuyuşunun sonunda da:
ve her ayetin okuyuşunun sonunda da:

Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin ismi söylenir) a'tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li,
der se Cenabı Hakk, ilgi beklediği kimsenin gönlünü o kimseye yöneltir, şefkat ve merhametini genişletir

EŞİNE SÖZ GEÇİRMEK İÇİN: Eve girip çıkarken hatta yanına her girip çıktığınız da ya veliyy ismini zikrediniz içeceği suya ya muksit,ya hamid, ya halim ya hakim, ya rauf ya vedud okuyun dilerseniz ebced değerinde dilerseniz sayısız
bir adet kırmızı ve tatlı elmaya 41 ayetelkürsi oku bunu sevdigin kişiye yedir aranızdaki tüm sorunlar kalkar
SÜREKLİ MUHABBET Niyet edip 41 gün günde 41 kez'' ve elgaytü aleyke mehabbeten minni''

Günde 1100 kere 'Ya zül celali vel ikram' çekiyorsunuz 21 günde sevdiğiniz geri geliyor Denenmiştir zikre baslamadan önce niyet ediliyor

Halk indinde muhabbet bulmak ve bir kimsenin kalbine muhabbet salmak için:

يا اعظمَ من كلّ عظيم يا اكرم من كلّ كريم يا ارحم من كلّ رحيم يا اعلم من كلّ عليم يا احكم من كلّ حكيم يا اقدم من كلّ قديم يا اكبر من كلّ كبير يا الطف من كلّ لطيف يا اجلّ من كلّ جليل يا اعزّ من كلّ عزيز سبحانك يا اله الا انت الغوث الغوث خلّصنا من النار
Ya a’zame min külli a’zim, Ya ekreme min külli kerim, Ya erhame min külli rahim, Ya a’leme min külli a’lim, Ya ahkame min külli hakim, Ya akdeme min külli kadim, Ya ekbere min külli kebir, Ya eltafe min külli latif, Ya ecelle min külli celil, Ya e’azze min külli aziz Subhaneke ya ilahe illa ente el-gavsa el-gavsa hallisna mine’n-nar

21 defa gunluk okuyorsunuz

7 gece boyunca her gece 170 kere Ayetel kürsi okunur ancak her 10 da bir kere ''es elüke eciybu tevekkelü ya hüddam entü vesvisel vesvesete fiy kalbi ve fissuduri filan ibni filan bil muhabbeti vel aşkı ve şehaveti ve vagtefu hatta yercia aleyye fiy hazihil leyleti vadribuhü bis suyufi vel harabi ve eykazuhü ve semmu ve arrefehu ismi lehü hatta yercia aleyye bi hakkı hazihis ayetiş şerifeti'' okunacak'' ey bu ayetin hüddamı ismini söyledigim şu kişinin muhabbetini aşkını şehvetini bana bagla eger uyuyorsa uyandır kalbine ve gögsüne vur benim vesvesemi ver ona ve bu işi bu gece yap yarın bayramım bu gecede arefe olsun '' tercümesii bu sekılde
Aralarında anlaşmazlık, küslük, dargınlık olan eşler için
Bakara Suresi'nin son ayetleri olan "Amenerrasülü" tavsiye edilir

Amener resûlü bimâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn Küllün âmene billâhi ve melâiketihi ve kütübihi ve rusulih; lâ nuferriku beyne ahadin min rusulih Ve kâlu, semi’na ve etâ’na, gufraneke rabbena ve ileykel masıyr

Lâ yukellifullahu nefsen illâ vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet Rabbena lâ tuahızna innesiyna ev ahta’na Rabbena ve lâ tahmil aleyna ısran kemâ hameltehu alelleziyne min kablina Rabbenâ ve lâ tuhammilna ma lâ tâkatelena bih Va’fuanna, vağfirlena, verhamna Ente mevlâna, fansurna alel kavmil kâfiriyn

Bu dua 41 adet kuru üzüme niyet ederek birer kez okunup aralarında sogukluk olan eslere yedirilirse aralarında asırı muhabbet olusur

Sevgisine karşılık bulamayanlar, günümüz tabiri ile platonik aşk yaşayanlar; Abdestli bir şekilde "Enfal Suresi 63 ayet" okumalıdır

Ayet;

Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm

Manası:

Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi Muhakkak ki O; Azîz'dir, Hakîm'dir
Barıştırma ve muhabbet için
Aralarında adavet dargınlık olan kimselerin iç çamaşırlarından 15 santim iplik alınır
Verilen bu dua okunur vede bir düğüm atılır
Bu suretle 7 kere okunur vede düğüm atılır
Bu iplikler dargın olan kişilerden birinin üzerinde bulundurulursa
Aralarındaki dargınlık gider vede muhabbet ve sevgi hasıl olur
O iplikler buluduğu sürece hiçbir dargınlık olmaz
Oldukça tesirli bir yöntemdir gaflet olunmaya

Euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim
Va'tesımu bi hablillahi cemiav ve la teferraku, vezkuru ni'metellahi aleykum iz kuntum a'daen fe ellefe beyne kulubikum fe asbahtum bi ni'metihi ihvana, ve kuntum ala şefahufratim minen nari fe enkazekum minha, kezalike yubeyyinullahu le kum ayatihi leallekum tehtedûn
Ya eyyuhen nasu inna halaknakum min zekeriv ve unsa ve cealnakum şuubev ve kabaile li tearafu, inne ekramekum indellahi etkakum, innellahe alimun habîr

Allahümme elif beyne filan bin filan kema ellefte beyne ademe ve Havva ve kema ellefte beyne musa ve Harun ve kema ellefte beyne cebraile ve mikaile ve kema ellefte beyne Yusuf ve züleyha ve kema ellefte beyne muhammediv ve hadicetül Kübra ve kema ellefte beyne Fatimetüz Zehra ve Aliyyül murteza
Allahümme elif beyne filan bin filan ila filan meselü kelimetün tayyibetün keşeceratin tayyibetün ve fer’uha fis semai tü’ti üküleha külle hınin biizni rabbiha ve yadrıbüllahül emsale linnasi leallehüm yetezekkerun
2 rekat namaz kılınır (dönmesi bağlanması istenen kişi için niyet edilir ve allaha yalvarılır)
sonra her seferinde falanca kızı/oğlu falanca ben falanca oğlu/kızı na hayırlı sevgi muhabbet duysun denecek salatan tuncina suresi okunacak 41 defa 7 gün işlem tekrarlandıktan sonra 2 gün sonra yatağa abdestli girilecek ve allaha dönmesi istenen kişinin hayırlı sevgisini istediğinizi yalvararak dileyeceksiniz ve uyuyacaksınız allah izin edersen size gelecektir bütün işlemler gece saat 02:00-04:00 arasında yapılacak

Ayrıldığın Birine Kavuşmak İçin Dua;
Ca'fer el-Huldi(rahimehullah)'dan: Ebul -Hasan'a veda ederken dedim ki:
-Bana bir azık ver!
-Birşey kaybettiğin zaman yahut birisiyle buluşmak istediğin zaman şöle dua et:

(Rabbena inneke ya camiannasi li yevmin La Reybe fihi)
Ey hakkında şüphe olmayan bir günde insanları bir araya toplayacak olan Ulu Allah!Beni falan şeyle yahut falan kimse ile buluştur
Allahümme ya camian nasi liyevmin la raybe fiyhi innallahe la yuhlifül miyadi icma beyni ve beyneadıanne adı Bunu tam bir ihlasla ve hulusi kalple okuyunuz inşallah kavuşursunuz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com