Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
döndü, geri, kaybetmeyin, sevgilim, umudunuzu

Sevgilim Bana Geri Döndü Umudunuzu Kaybetmeyin

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgilim Bana Geri Döndü Umudunuzu Kaybetmeyin

Sevgilim bana geri döndü umudunuzu kaybetmeyin

Arkadaşlar merhaba Geçen sene 2 yıllık ilişkim bitmişti Bir yanlış anlaşılma olmuştu ve sevgilim benden nefret ediyordu dinlemiyordu bile beni yüzüme bakmıyordu konuşmuyordu hiçKonuşursak anca canımı acıtan sözler ediyordu hiç iyi lafı yoktuSürekli azarlıyodu herkes imkansız gözüyle bakıyor onu unutmam gerektiğini söylüyorduAma onu çok seviyordum,hiç vazgeçmedim
Bu siteyi yeni keşfettim yazan duaları da uyguladımO kadar umutsuzdum ki olmaz diyodum oldu

Allahümme Salli Ale Seyyidine Muhammedin nûriz-zati ve sırrış-şerri fi Cemil Esmai ves-sıfâtı ve ale elihi ve sahbihi ve sellim

Bu duayı 100 kez okudum

Allahümmec alil kurane lena fiddünya karina ve fil ahireti münisa ve fil kıyameti şefian bi rahmetike ya erhanerrahimin Amin bunu da perşembeyi cumaya bağlayan gece 15 kez okudum

Ya kadir,ya kudret,ya vehhab,ya vedut,ya cami,ya allah,ya rahman,ya rahim esmalarını okudum tesbih çekerek

Ardından Yasin suresini ve yusuf suresini okudum

Leyse leha min dunillahi'yi de 99 kere okudum tesbih çekip

Bunların hepsini perşembe günü yapmıştım abdestli bir şekildeCuma,cumartesi,pazar yani 3 gün geçti 4 gün pazartesi sevdiğim adam geri döndüAilesiyle bile tanıştırdı

Yazdığım duaları okuduktan sonra Allah'a Allahım ikimiz için de hayırlısıyla bana dönmesini sağla bana dönsün dedim Yüce Rabbim de dualarımı çevirmedi çok şükür Umarım sizlerinde duaları kabul olur ve kavuşursunuz:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com