Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşık, çok, duası, etkili, etme

Çok Etkili Aşık Etme Duası

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çok Etkili Aşık Etme Duası

Bu paylaşacağım terkip başta bana özel mesajla ulaşan ve tabiki ismini vermeyeceğim kardeşim ve diğer tüm aşk hastalığının pençesine düşenlerin faydalanması içindir

Öncelikle havas ilmine giren bu terkiblerin ne olduğunu ve okunmasındaki imani risk olayını vs iyice araştırmanızı tavsiye ederim

Ve yine dip not olarak düşmek istediğim; bukadar zamandır ben bu işlerle msşgulüm, yani nacizane ömrümden hatrı sayılır bir kısmı bu işlere harcadım ve halen bu tür okumalarla başarıya ulaştıktan sonra işi evlilikle sonlandırabilen görmedim

Ha diyeceksiniz ki hakkında okunan kişi tesir altında kalmıyormu? Hemde öyle bir kalıyorki; onun aklını kaybettiğini söyleyenlerden tutunda, yaşadığı aşk duygusu karşısında hayrete düşenlere kadar birçok karekterle karşılaştım Bugün biri derseki; "ben okudum koyun postu ayaklandı yanıma geldi " ben buna inanırım çünkü bu alemde neler yapılabileceğini çok iyi biliyorum Amma ve lakin evlenmek için bu işler olmuyor

Eğer dersenizki "ben onu birkez daha yanımda göreyim, sarılıp kokusunu hissedeyim, sonra ölüm Allahın emri, ölsemde gam yemem gari" ha işte siz doğru adrestesiniz

Bu terkibin faydasını göreceğinizden kesinlikle şüpheniz olmasın Tesir anlamında başarı oranı yüzdesel olarak en yüksek çalışmalardan biridir Hakkında okunan kişi özlem duygusuyla yerinde duramaz Görmek kavuşmak ister Şartlarına riayet ederseniz başarılı olacaksınız inşallah

Kaidesi şöyledir;

Ayın büyüme evresinde olduğu bir zamanda perşembeyi cumaya bağlayan gece sabah namazına kalkılır Önce sabah namazı ve arkasından iki rekat hacet namazına durulur

İlk rekatta fatihadan sonra 21 ihlas okunur ikinci rekatta fatihadan sonra yine 21 ihlas okunur, bunun dışında diğer namazlarla aynıdır

Selam verdikten sonra besmeleyle başlayarak dua edilir ve niyet söylenir

"Allahım, Ben filan kızı veya oğlu kulunu seviyorum, senin iznin ve emrinle zerreden kütleye, canlıdan casıza, görünen görünmeyen tüm yarattıklarının heran seni tespih edişi hatrı ve hürmetine onun kalbini bana çevir, beni sevsin bensiz duramasın"

dua ve niyet buşekilde 3 defa tekrar edilir ve ilkinde besmeleyle başlamak suretiyle bu dua "La ilahe illallahul Vedud" 313 deya okunur Ve bundan sonraki günlerdede 7 gün olana kadar devam edilir ise matlubu bir hasret ve sevgi kaplar, görmeden duymadan duramaz olur ve gelir Denenmiş ve sahihtir şüpheniz olmasın

Buhur yakılmaz !

Yerli yersiz okuyanındır vebal ve hayrı

Dua ile kalınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com