Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allred, arka, bahçesi, hayallerimin, katharine

Hayallerimin Arka Bahçesi - Katharine Allred

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hayallerimin Arka Bahçesi - Katharine Allred

Yüreğinizi ısıtacak, hayal dünyanızda fırtınalar koparacak sımsıcak bir roman

Sığla ağacı… İnsanlar dışarıdan baktıklarında sadece sararmış lifli gövdesini görürler Oysaki çoğu kişinin farkına varamadığı gerçek değeri onun köklü kızıl yüreğidir, sağlam ve dayanıklı yüreği

Görünüşte her şey umut vericiydi ancak hiçbir şey hakikati değiştiremezdi Belli etmemeye çalışsam da eskisinden daha fazla acı çekiyordum Ne kadar deneseniz de aşk istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabileceğiniz bir lamba değildir Tek yapabileceğiniz, ele geçirilmesi imkansız bir kale inşa edene kadar duygularınızın etrafına aşılmaz bir duvar örmektir Ve bu kaleyi inşa eder etmez o kadar iyi gizlersiniz ki kendiniz bile artık onu göremezsiniz Nick’e duyduğum aşk da işte böyleydi ve nefreti bir giz perdesi olarak kullanıyordum O, hayatımdaki her şeyi etkilemişti İlk kez sığla ağacının özüne inemiyor, onun sararmış ve yıkılmaya yüz tutmuş lifli gövdesini görüyordum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com