Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikayeler, komik

Komik Hikayeler

Eski 06-25-2009   #1
TiFus

Komik Hikayeler

300 Ispartalı

Not: İsmini ve hikayedeki bazı öğeleri 300 Spartalı filminden esinlenilerek yazdımFilmi izleyenler anlayacaklardır 300 Isparta efsanesi 2000 yılının başlarında Isparta ilimizin Gülistan mahallesinde kurulduBazıları dere mahallesinde kuruldu diyorAslında Ispartanın tam olarak neresinde kurulduğu ile ilgili kesin bir kanıt yok ama kuruluş yeri ile ilgili yorum yapanların 80i Gülistan mahallesi, 199u dere mahallesi dediği için Gülistan mahallesinde kuruldu diyelimKimliği belirsiz bir vatandaşta bu grup Mardinde kuruldu desede ona inanan kimse olmamıştır Ispartada sokak kavgaları ve çatışmalar gittikçe artmıştıBuna bir dur demenin vakti geldide geçiyorduİyi niyetli ve cesur bir Isparta sakini sonunda bu kavgalara dur demeyi akıl edebildi ve tam 300 tane delikanlıyı bir araya toplamayı başardıKendilerine önce Hanzolar topluluğu demeyi uygun gördüler hatta şarkıları bile hazırdı bütün krolar toplandık, toplandık, toplandık sorduk niye kaynaştık, hapşırdık-kaşındık ama sonra nedendir bilinmez kendilerine 300 Ispartalı demeyi daha uygun buldular Görevleri hazırdı ve önlerinde bekliyorduKurulduklaro günden itibaren bütün Ispartayı himayeleri altına alacaklar ve nerde kavga-dövüş yapan oluyorsa onları ayıracaklardıGrubun geriye kalan son 20 kişiside bu ardı arkası gelmeyen kavgaların kaynağını araştırmaka yükümlüydüBulmakta gecikmedilerTüm bu karışıklığın sebebi her tarafında pirsing bulunan eşcinsel otoparkçı HakkıAdam yolda bir yürüdüğü zaman üzerindeki takıların şıkırtısı yüzünden herkesin ilgi odağı olan Hakkı Otoparkçı Hakkıya güzel bir ders vermeyi kafalarına bir güzel yerleştirdiler ve bunun için and içtilerAncak öncelikle yapılması gereken başka işler vardıÇökertilmesi gereken birkaç çete, basılması gereken birkaç mekan ve enerji toplamak için Ferah lahmacun salonunda verilmesi gereken bir ziyafet vardı Kokareççiyede gidebilirlerdi ama lahmacun karizmaları açısından daha iyiydi O gün 600 tane lahmacun piştiBir güzel yemeklerini yedikten sonra Ispartanın düzenini bozan çetelerin kökünü kurutmak için yola çıktılarİlk çeteyi bulmuşlardı bile300 kişinin yediği lahmacunun kokusununda etkisi olmuştur herhalde ilk çete hemen nalları diktiDaha bitmemiştiAşırı derecede hırpalanmış kroları üst üste yığarak bir bariyer yaptılar ve diğer çetelerin gelmesini bekledilerGelince ne olduğunu anlamadan üstlerine kro bariyerini yıktılar ve alttaki çetede böylece aşırı hırpalanmış oldu Tam o anda arkalarında kambur bir genç belirdiZamanında çok bilgisayar oynamaktan dolayı aşırı derecede kamburu çıkmıştı ve dişleriyle beraber görünüşü bir hayli garipti"Bende 300 Ispartalı olmak istiyorum!" dediBunun üzerine 300 Ispartalı elebaşı Faik gencin yanına geldi ve ona asaletini bozmadan "demek bizden olmak istiyorsun, peki buna yetecek gücün varmı?" diye sorduGenç "evet tabiki var bende sizin gibi bir kroyum siyah ayakkabının altına beyazdan ve pembeden başka çorap giymem aynı çekilde beyaz ayakkabıyada siyah çorap giyerimPantolonumun boyu bacak boyumdan yedi santim kısadır" diye cevap verdi ama bu Faik için tatmin edici olmamıştı"Cebinden büyükcene bir takoz çıkarttı ve gence verdiGenç bunu ağırlığından dolayı tutamadı ve yere düşürdüFaik anlamıştıGenç onlardan olamazdı"Bak gördünmü" dedi"Sen daha bu takozu tutamıyorsun, biz bu takozla kafa yarıyoruz üzgünüm bizden olamazsın" Genç bu lafa çok sinirlenmişti ve acilen bir plan kurmaya başladı300 Ispartalılara kin besliyordu ve Hakkının yanına gittiHakkı ona eğer 300 Ispartalı çetesini kandırıp tuzağa düşürebilirse sonsuz zevkleri tadacağını söylediGencin eşcinsellik duyguları ağır basarken bir yandanda sinsice planını kuruyordu 300 Ispartalı dar bir yolda yeni bir çete bulmak için aranırken bir anda geçen günkü genç çıkageldi ve onlara iki çetenin bir sokak ilerideki otoparkta kavgaya tutuştuklarını söyledi300 kişi aynı anda oraya hücum ettiler ve otoparka girdikleri anda çevrelerini yüzlerce kronun çevirdiğini gördülerNe kadar savaştılarsada yüzlerce kişiyi alt etmenin imkanı yoktuSonunda Hakkı ortaya çıktı1982 model kırmızı bir murat 124 ün üzerinden onlara bakıyordu"önümde diz çök ve ayağımı yala" dedi Hakkı Faik ne yapacağını bilmiyorduBir emriyle tüm çete elemanlarını yeni bir kavgaya sürükleyebilirdi ama hepsinin hırpalanacağını bile bile neden bunu yapsaydıAçıkçası Hakkının ayağınıda yalamak istemiyorduNe pahasına olursa olsun her zaman doğru kararı vermeliydiAma bu karar verilmesi çok zor bir karardıYavaşça diz çöktü ve Murat 124e doğru yürüdüDilini çıkardı ve yalamak için uzattıTam o anda burnuna asit ve arsenik karışımı bir koku geldiNe yapıyordu öyleDelikanlılığı yerle bir olmuştuArkasına baktı ve tüm gücüyle bağırarak Murat 124ten uzaklaştı"ISPARTALILAR DALIIN!!!!" Aynı anda tüm çete hırpalanacağını bile bile hücum etti ve ortalık karıştıTakozlar, sopalar havada uçuşuyorduFaikle Hakkı birbirine uzakken göz göze geldilerHakkı Faike sinirli biçimde bakıyorduFaik yanındaki kaç yılında imal edildiği bilinmeyen bayaz serçe marka arabanın tamponunu bir tekmeyle indirdi ve hayatında olmadığı kadar büyük bir güçle Hakkıya doğru fırlattıTampon havada süzüldüBıçakların, takozların üzerinden geçti ve Hakkının pirsingini yırtarak yanından sıyrıldı geçtiO anda Faikin çevresini bir sürü kro doldurmuştu bileBirinin kolunu kırmaya gücü yetti sonrada fena halde hırpalanmaya marız kaldı Hırpalanırken aklına hep 300 tane Ispartalının cesur anıları ve karizması geliyordu

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Komik Hikayeler

Eski 06-25-2009   #2
TiFus

Bir Dedenin Torununa Vasiyeti

Bİrİcİk Torunuma Vasİyetİmdİr; Örnek Alma ÇİÇek ÇİÇek DolaŞan Ariyi, Sonra Pİlİn Erken Bİter, Sİkemezsİn Kariyi, Mutlu Edersen Gerdek Gecesİ Taze Gelİnİ, Mİnnetle Öpecektİr Her SİkİŞte Elİnİ, OlmuŞu Dururken Yeme Meyvanin Hamini, Helalİn Varken, Sİkme Namahrem Amini, Yemeklere Tat Verİr Bİr KaŞik SalÇa, ErkeĞİ BaŞtan Çikarir Yuvarlak KalÇa, Kadinin Elİnden DÜŞmez; Tasi, TaraĞi Amini Taci Eder İyİ Sİken YarraĞi, Ormana Hayat Verİr DİktİĞİn Çam, ÖmrÜne ÖmÜr Katar SİktİĞİn Am, KiriŞik Pantolonu DÜzeltİr ÜtÜ, YarraĞi Dİmdİk Eder Kadinin GÖtÜ, Kadinin Her Yani Mİsler Gİbİ Kokmali, YarraĞi GÖtten Önce SulanmiŞ Ama Sokmali, Pencerenİ AÇik Birakma, Merdİvenİ Dayarlar, SokaĞa Birakma Amini, Yakalayip Kayarlar, YataĞa Gİrmeden Önce Karini Bİr GÜzel Yika, Onu Mest Etmek İÇİn İstİyorsan ÜÇ DelİĞİnİ Tika, Arama Her Amcikta Varmi Dİye Bİt, Pİre Sonra Yillarca Talİm Edersİn Otuzbİre Kadinin VÜcudu Tatlidir, Benzer Kovanda Bala, Aklin Varsa Her Noktasini Bİr GÜzel Yala, Bİlkİ Dokuz Nefsİ Vardir, Yataktakİ KanciĞin, Hepsİnİ Doyurmaz İsen Elİnden Gİder AmciĞin, Önemlİ Olan Senİn DeĞİl, Kadinin İstedİĞİ Andir, DÜnyadakİ En Tatli Şey, İkİ Bacak Arasindakİ Amdir Mala, MÜlke GÜvenme Ona Her Avrat Gelİr, Sana Ayda, Yilda, Dostuna HergÜn Verİr GeleceĞİnden Bol Keseden Harcama Belİnİ, Sonra Kullanmak Zorunda Kalirsin Sİk Yerİne Elİnİ Bozulsada Ara Sira Evİnİn Dİrlİk DÜzenİ, Kadin Aldatmaz Kendİsİnİ İyİ DÜzenİ Her KuŞun ÖnÜne Atma Torbadakİ Dariyi, Sonra BaŞkasi Sİker Elİndekİ Kariyi Kirkindan Sonra Sanma Kendİnİ Zampara, Amciklar ŞÖyle Dursun, BugÜn GÖt Bİle Para Bayraklari Bayrak Yapan ÜstÜndekİ Yandir, Kadini Kadin Yapan GÖt DeĞİl Amdir ÜzÜm ÜzÜme Baka Baka Kararir, Kadin Yarak Yemezse Susuz Kalip Sararir Pİlİ TÜkenmİŞ Erkek Erken Uykuya Yatar, Yaraksiz Kalan AmciĞi Evİn KÖpeĞİ Yalar Olsada BaŞinda Oyali Yazma, YataĞa Gİrİnce Fadİmeye Az Gelİr Kazma Sahİp Çik GÜndÜz BaĞ, BahÇe, Damina, Yoksa Acimadan Koyarlar O GÜzelİm Amina Şehvetlİ Karinin Memesİ Her Zaman Dİktİr Arzusu İsteĞİ Bİlkİ Her Zaman Sİktİr Bakİre Avrat Arayanin GenÇlİĞİ BoŞa GeÇer, İŞİnİ Bİlen Erkek YaŞi GeÇkİn Dul SeÇer Sen Sen Ol Her Kariyi Koynuna Alma, AmciĞi Sİkmeden GÖte YaklaŞma, Kadini Acele Etmeden Usul Usul Soymali, AmciĞa Hemen DeĞİl Gidim Gidim Koymali YirtiĞini SÖkÜĞÜnÜ SaĞlam İple İyİ Dİk, Mutlu Olmak İstİyorsan Avratini İyİ Sİk Senİ Seven Ebuzer Deden

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2009   #3
TiFus

Çalışırken Deneyin

Dünyanın en ünlü kalp doktoru De Bakeyın arabası bozulmuş, arabasını tamire götürmüş Tamirci arabasının kaputunu açmış ve De Bakeye dönerek: - "Size birşey soracağım neredeyse ben ve siz aynı işleri yapıyoruz Mesela ben şimdi itina ile kaputu açacağım bir bakışta problemin nerde olduğunu anlayacağım, kapakçıkları temizleyeceğim, gerekirse kabloları, motor yağını değiştireceğim, hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım!! Söylesenize nasıl oluyorda siz milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun atıyorum?" Bunun üzerine De Bakey tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş: - "BUNLARIN HEPSİNİ MOTOR ÇALIŞIYORKEN YAPMAYI DENESENİZE!!!"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2009   #4
TiFus

Şikayetlerden Seçmeler

Aşağıda anlatılanlar Wall Street Journal tarafından yayınlanmış gerçek şikayetlerdir 1 Compaq "Press any key" komutunu "Press return key" şekline dönüştürmeyi düşünüyor Neden? "Any" tuşu nerede sorusuna cevap vermekten baygınlık gelmiş 2 Bir müşteri, üzerinde "toz koruyucu" olduğunda fareyi kullanmakta gucluk şektiğinden dert yanmış Toz koruyucu dediğinin farenin plastik paketi olduğu ortaya çıkmış 3 Disklerinin hatalı olduğunu savunan müşteriye "diskleri satıcıya yollayin" denmiş Satıcının eline geçen mektuptan disklerin fotokopileri çıkmış 4 Dell şirketinin bir müşterisi bilgisayarının faks çekememesinden şikayet etmiş 40 dakikalık bir telefon görüşmesi sonucunda adamın kağıdı monitöre dayayıp "Gönder" tuşuna bastığı ortaya çıkmış 5 Bir IBM müşterisi dökümanı yazıcıya aktaramadığından şikayet etmiş "Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu?" sorusuna karşılık "Ekranı yazıcıya doğru çevirdim ama hala görmüyor" cevabını vermiş 6 Yeni aldığım bilgisayar çalışmıyor diye Dell firmasını arayan kadın sürekli "Ayak pedalına basıyorum basıyorum makinadan hiç ses gelmiyor" demiş Ayak pedalı dediğinin fare oldugu ortaya çıkmıs 7 Novell Netwarein ünlü hikayesi: NetWare: Buyrun SysOp Adam: Bilgisayarın kahve taşıyıcısı kırıldı Garanti kapsamındayım, ne yapmam lazım? Netware: Kahve taşıyıcı mı? Adam: Evet bilgisayarın önündeki! Netware: Pardon anlamakta güçlük şekiyorum Bu kahve taşıyıcıyı nereden aldınız Promosyon falan mı? Üzerinde bir marka var mı? Adam: Bilgisayarla birlikte geldi Promosyon olup olmadığını bilmiyorum Üzerinde 24X yazıyor **Bahsedilen cihaz CD player olur, 24X herkes için çok şey ifade etmeyebilir diye 8 Bir IBM müşterisi:" İlk disketi sürdüm İkincisini sürerken çok zorlandım Üçüncüsü asla içeri girmiyor"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2009   #5
TiFus

Erkek Çevirileri

Erkek çevirileri! BEN BALIĞA ÇIKIYORUM: Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacagim, kusana kadar içicegim ve denizde yüzen baliklari izliyecegim BU ERKEKLERI ILGILENDIREN BIRSEY: Bunun bilinen bir mantikli açiklamasi yok, bosuna ugrasma, hiçbir mantik kalibina sokamazsin YEMEGE YARDIM EDEYIM MI?: Yemek neden hala masaya gelmedi? EVET TATLIM HAKLISIN SEVGILIM: Çevirisi yok Onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için sartlandirilmistir ELBETTE SENI DINLIYORDUM TATLIM; SADECE AKLIMDA BIR SÜRÜ KARMASIK IS VAR: Su karsidaki kizil bombanin içinde sütyen var mi, yok mu kafam ona takildi da! SEVGILIM BIRAZ ARA VER, SABAHTAN BERI EVI TEMIZLEYECEGIM DIYE HELAK OLDUN: Su elektrikli süpürgeyi artik sustursan iyi olacak, filmin içine ettin!! HMMM EVET ÇOK ILGINÇ HAYATIM: Sen hala konusuyor musun? SENI DÜSÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERI GETIRDIM CANIM: Kösebasinda gülleri satan kiz tam bir afetti ENDISELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BIR KESIK: Aslinda tam damari kestim ama geberecegimi bilsem, canimin ne kadar acidigini itiraf etmeyecegim HEY BUNUN IÇIN NEDENLERIM VAR: En kisa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olucak TABII KI SENI DUYDUM TATLIM: Ne söyledigin hakkinda hiçbir fikrim yok ve umarim dinliyormus gibi yaptigimi anlayinca, 3 saat bagirip çagirmazsin BILIYORSUN GÜZELIM, BEN BASKASINI SEVEMEM: Senin çigliklarina bile zar zor alistim ve daha kötüsüyle karsilasma riskini göze alamam MUHTESEM GÖRÜNÜYORSUN: Tanrim ne olur bu denedigin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricegim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2009   #6
TiFus

Avukat Soruları

Massachusetts Avukatlar Birliği?nin raporlarına göre duruşma esnasında bazı avukatların gerçekten sormuş olduğu sorular ve aklı evvel tanıkların da verdiği cevaplardan seçmeler "Uykusunda ölen bir insan, ertesi günün sabahına kadar bunun farkına varamaz, değil mi doktor?" "En genç olan oğlunuz, hani şu 20 yaşında olan, kaç yaşındaydı?" "Resminiz çekilirken orada mıydınız?" "Yalnız mıydınız, yoksa kendi başınıza mıydınız?" "Savaşta öldürülen kardeşiniz miydi yoksa siz miydiniz?" "Sizi öldürdü mü?" "Çarpışma esnasında araçlar arasında ne kadar mesafe vardı?" "Oradan ayrılana kadar orada mı kaldınız?" "Kaç kere intihar etmeyi başardınız?" Soru: "8 agustosta mı hamile kaldınız?" Cevap: "Evet" Soru: "peki o anda siz ne yapıyordunuz?" Soru: "Üç çocuğunuz var, değil mi?" Cevap: "Evet" Soru: "Kaçı erkek?" Cevap: "Erkek yok" Soru: "Hiç kızınız var mı?" Soru: "Merdivenler alt bodruma iniyor dediniz, değil mi?" Cevap: "Evet" Soru: "Peki bu merdivenler yukarı da çıkıyor muydu?" Soru: "Bay ___, geçen yaz kusursuz bir balayına çıktınız, değil mi?" Cevap: "Evet, Avrupaya" Soru: "Eşiniz de sizinle geldi mi?" Soru: "İlk evliliğiniz niçin sona ermişti?" Cevap: "Ölüm sebebiyle" Soru: "Kim ölmüştü?" Soru: "Şüpheliyi tarif edebilir misiniz?" Cevap: "Orta boyluydu, sakalı vardı" Soru: "Erkek miydi yoksa kadın mı?" Soru: "Bugüne kadar kaç ölü üzerinde otopsi yaptınız, doktor?" Cevap: "Bugüne kadarki bütün otopsilerimi ölüler üzerinde yaptım" Soru: "Bütün cevaplarınız sözlü olmak zorunda, anlaştık mı? Şimdi, hangi okula gidiyorsunuz?" Cevap: "Sözlü" Soru: "Otopsiye başladığınız zamanı hatırlıyor musunuz?" Cevap: "Aksam 8:30 civarinda basladık" Soru: "Bay___ o esnada ölü müydü?" Cevap: "Hayır, sandalyeye oturmuş neden otopsi yaptığımı merak ediyordu" Soru: "İdrar örneği verme imkanınız var mı?" Cevap: "Kendimi bildim bileli yapabilirim" Soru: "Otopsiye başlamadan önce Bay ___in nabzına baktınız mı doktor?" Cevap: "Hayır" Soru: "Kalbini dinlediniz mi?" Cevap: "Hayır" Soru: "Nefes alıp almadığını kontrol ettiniz mi?" Cevap: "Hayır" Soru: "O halde siz otopsiye başlarken Bay ___ hala yaşıyor olabilir, değil mi?" Cevap: "Hayır" Soru: "Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz, doktor?" Cevap: "Çünkü adamın beyni masamın üstünde bir kavanozun içindeydi" Soru: "Yine de hasta hala yaşıyor olamaz mıydı?" Cevap: "Evet, hatta şu anda bir mahkeme salonunda avukatlık yapıyor olabilir" ?Doğum gününüz nedir?? ?15 Temmuz? ?Hangi yıl?? ?Her yıl? ?Saldırı anında üzerinizde ne vardı?? ?Gucci kazağım ve Reebok ayakkabılarım?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2009   #7
TiFus

Absürt Şiirler

Seni istiyorum Senin bana arkadan vurmani, Benim canimi yakmani, Geceleri zonklatmani Nerdesin dar ama guzel kosele ayakkabilarim ---------------------------------- Belini ellerimle kavrayinca, Agzimi agzina dayayinca, Icime sicak birsey akar Sevgili cay bardagim ---------------------------------- Onun uzun sert bedenini avuclarinin arasina al Simsiki tut Ucunu istekli dudaklarinin arasina al, Ve o essiz sivinin agzina akmasini bekle Hayatin tadi coca cola -------------------------------- Karanlikta gozleri isil isildi Yavasca yaklastim Bacaklarini araladim Memelerini avucladim Cok heyecanliydim Cunku; Ilk defa inek sagiyordum ---------------------------------- Dun gece seni cok aradim Soguk vucuduma dokunmani oyle istedim ki Yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kaldim Nerdeydin benim canim pijamalarim? ---------------------------------- Boynuma surterek Goguslerimin arasindan asagi Kalcamin yanina kadar getirip Yuvasina oturttum Cikan slak sesi bana guven veriyordu Emniyet kemerini sen de tak ----------------------------- Sadece bir delige sokmak yetmiyordu onun icin onemli olan ayn anda ikisine birden vurmakti ince ayarini yapti once onundeki delige sonra da arkada ki delige sokmalidi kararini verdi cok heyacanliydiNefesini tuttu ve vurduOhh iki delige de sokmustuArkadasina dondu ve "bilardoyu ogrende gel" ------------------------------ Dayanlacak gibi degildi mutlaka biraz sarmaliydi,egildi bacaklarinin arasindan yavasca suzuldu iste oradaydi ,mis gibi kokuyordu mubarek parmaklaryla karanligi yokladi, bulmustu ve burnunu uzatti kokluyordu OhhhSicacik Ama agzina alamiyordu "Kahretsin her iftar oncesi annem su dolmalari masanin altina saklamasa olmazdi" ---------------------------- Elini uyuyan guzelin uzerinde gezdirirken ici bir tuhaf olmustu ne kadar estetik ne kadar duzgun bir kici vardi Ismi de guzeldi "LEYLA" bir an kendini cirilciplak dusundu ustunde ustunde ve guneslenirken muhtesem yelkenlinin -------------------------------- Elinde aletini tutmus agzini acmasini soylediginde isteklerine karsi koyamamisti istemeden agzini acti biraz sonra hersey bitmisti agzinda biriken sivi lavaboya bosaltirken dis doktorunun sesini duydu"gecmis olsun" ------------------------------- yetti artik dedi doktor kocasina her aksam her sabah agzima verdigin yetmezmis gibi simdide kicima sokuyorsun biktim artk su ilaclardan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com