Eşime En Güzel Doğum Günü Mesajları

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eşime En Güzel Doğum Günü Mesajları

Eşim için doğum günü mesajları

Eşime doğum günü sözleri

Yaşa Sev Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

Seni tahmin edecegin kadar değil, tahammul edemeyeceğin kadar cok…seviyorumSana ”Eşim” diye biIdiğim icin çok şanslıyımIyi ki doğmuşsun ”Sevgilim”ve iki benimsin

bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun sevgilim…

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum sana doğru Doğum günün kutlu olsun hayatım

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun

Bugün doğum günün, bugün gerçekten özel ve farklısın ama benim için sadece bugün değil hergün özel ve farklısın aşkım Doğum günün kutlu olsun

Sen hayatıma oyle bir anda dogdun kiİyiki varsın hayatımın anlamıBenım en degerlı varlıgım herseyımSenı cooook seviyorumDogum gunun kutlu olsun

En değerlim iyi doğmuşsun seviyorum seni

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni…

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle Doğum günün kutlu olsun sevgilim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com