Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bağış, fiyaskosu

Cevap : Bağış Fiyaskosu...

Eski 02-15-2009   #16
VANDETTA

Sizin desteklerdiğiniz iktidarın sözünüzden sonrası okunmayıp,her iki mesajınıza da teşekkür edilmiştir,İyi geceler dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-15-2009   #17
delishhhh

arkadaşım bir generalin nasıl general olduğunu hangi zorluklardan geçerek bu kutsal göreve getirildiğini en iyi bilenlerdenim sizin desteklediğiniz iktidarların her 2 yılda bir lüks makam aracları değişmekte çocukları gemi ticareti altın ticarei yapmakta ayrıca benim hiç bir siyasi görüşüm yok ne sağ ne sol am şöyle bir şeyide unutmayın zamanında erdoğandan daha sağ görüşe sahip olan ADNAN MENDERES in yanına bir gün oğlu geliyor ve tcaret yapmak istediğini söylüyor fakan o zaman menderes hayır cevabını veriyor bir başbakanın oğluna ticaret yapmak yakışmaz diyor ben hiç bir isreil ürünü kullanmıyorum eminim evlerinizde bir yığın israil ürünü vardır ayrıca son olarak arkadaşım o subay gazinosunda bulunan sözde tablo için kaynak göstermeni istiyorum böle kulaktan dolma blgiye nerden ulaştın bilmiyorum ayrıca mehmetçik vakfına yapılan yardımların hiç biri ne askeriyenin özel işleri için kullanılmıyor tayyip erdoğanın aracı nasıl çok lüks bir otomobilse bir generalin aracıda yeri geldiğinde helikopter tabiki olacaktır şunuda eklemeden geçemicem golf denen oyundan bahsediyorsun ne mutluki asker bi şekilde moral depolayacak birşeyler bulmuş kendine bir anlık bile olsa yaşadığı stresi ağır çalışma koşullarını unutmuşsa
ben sizin gibi insanlara acıyorum ağlanacak bi halimiz var artık bizim benim farkımda bunları siden bir adım önce farketmem oldu bilgi sahibi olmak sadece haberleri izlemek le olmuyor bana tepki gösteren arkadaşlar hangi biriniz milli kütüphanye gittiniz hayatınızda yakın tarihle ilgili kaç kitap okudunuz
SİZE TEK BİR ÖNERİM VAR OKUYUN araştırın ve öğrenin basından duyduklarınızla onların gazı ile hareket etmeyin bu tartışmayı daha fazlada uzatmak istemiyorum çünkü karşımda zıt düşüncede insanlar bekliyordum ama dengim olabileceğini düşünmüştüm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-15-2009   #18
delishhhh

umarım şimdi okunuyordur
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-15-2009   #19
VANDETTA

Alıntı:
delishhhh tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
umarım şimdi okunuyordur
İnanın bana yapacak birşeyim olmadığı zamanlarda,boş gözlerden bir anlam çıkarmak için saatlerce durabilirim ama,gereksiz bir tartışma ancak mesaj kirliliği oluştururki,buda bu foruma yakışmaz,ayrıca bunu zaten yapmış bulunmaktayız,son mesajlarınızdan okuduğum tek mesajınız umarım şimdi okunuyordur mesajınızdır,tekrardan teşekkür ediyorum,kendinize iyi bakın,anlayışlı günlerimizde tekrar buluşmak temennisiyle iyi geceler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-18-2009   #20
David

"İSrail bombaları atarken sesi çıkmıyordu da Fİlistin'e yardım ederken mi araştırma yapası geliyor" "israil bombaları atarken sesi çıkmıyordu ekonomik forumdamı dayı oldu :)"
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2009   #21
delishhhh

anladımki bu site üyeleri her kesimden insanı değil sadece belirli kesimin insanını kabul ediyor farklı bir görüş arz eden olursa hemen herkes sözleşmiş gibi aforoz ediyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2009   #22
Şengül Şirin

Bence çok yanlış düşünüyorsunuzAsla sizin düşündüğünüz gibi değilHerkes kendi fikrini savunmada özgürdür
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2009   #23
VANDETTA

Alıntı:
anladımki bu site üyeleri her kesimden insanı değil sadece belirli kesimin insanını kabul ediyor farklı bir görüş arz eden olursa hemen herkes sözleşmiş gibi aforoz ediyor

Böylesi bir düşünce içerisine girmenize neden olacak,milletin fikirlerini belirtmeleri yada fikirlerinize katılmamalarımıdır?
Mesajların hepsini okudum hatta ''sizin desteklediğiniz'' sözünüze binaen okumayı bıraktığım mesajınız dahil,zira AKP'ye tek başörtüsü konusunda destek vermişimdir,AKP'ye oy dahi vermedim,vermiyecemde,ama keşke o mesajınızı okusaydım okumadığıma pişman oldum,çünkü sizin afaroz dediğiniz şey,mesajınızın sonundaki ''insanlar bekliyordum ama dengim olabileceğini düşünmüştüm'' sözünüzdür,bu fikir belirtmek değil 'aşağılamadır,kendini beğenmişliğin,önemli olanın başkalarının ne düşündüğü değil,kendi düşüncelerinizin kabul ettirebilirliğidir ki,amaç bir şeyler anlatmak değil,fikirlerinizi dikte etme çabalarıdır'' buyrun size afaroz

Mesajınıza cevap vermeme izin verirseniz;

Sözünü ettiğimiz Generallerin nasıl yetiştiklerini sizin kadar iyi olmasa da bizde nacizane az çok biliriz,ama bu,devletin imkanlarını kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmasına olanak tanımaz,gemicikler hakkın da,AKP hakkın da,hatta Unakıtan hakkında eşleştirilerim olmuştu,yanılmıyorsam 'Unakıtan ekonomisini düzeltti' diyede bir konu açmıştım,diyeceğim o ki,birini iyi göstermek için başka bir kötüyü örnek vermemek lazım,biri ne ise öteki de aynıdır,Menderes örneği çok manidar oldu,Menderes bahsettiğiniz kadar basiretli bir adamdı sonu nasıl oldu,asılarak mı,kim tarafından Apo'yu İmralıda semizlik dana gibi bakan koruyan Generalcikler tarafından değil mi,burası Türkiye olur böyle vakalarHele doğuda şehit verirken sizin tabirinizle o sıra stres atan Generalcikler de var bu ülkede,askere yardım yapılmadığını iddia ederken,görevi ne olursa olsun göstermesi gereken hassasiyeti göstermeyen Generalcikleri savunan vatandaşcıklarda

Ayrıca teşekkür etmek isterim ki,bahsettiğimiz oyunun ismini bizimle paylaşıp golf olduğunu söylediğiniz ve kültürümüze altın değerinde bilgi kattığınız için size minnetttarız

Rica etsem kullanmakta olduğunuz pc'nin donanımlarını yazabilirmisiniz yüne siz hayatınızda hiç coca cola dahi içmemişsinizdir,çünkü para İsrail'e gidecek,vatan size minnettardır

Okuduğum kitaplar hangileriydi,Ah Yemen,Şu Çılgın Türkler,Şehit Hama,Yahudinin Tahta Kılıcı,Abdulhamid'in Kurtlarla Dansı,Türkiyenin Etnik Yapısı,ve şu anda Menderes'in dramını okumaktayım,aklıma bunlar geldi şimdilik,ayrıca kendime ait Türkiye üzerine yaptığım siteye konu eklerken,uzunluğuna bakmaksızın tüm içeriği okurum,oradan da rahat bi iki kitap çıkar,emin olun sizin kadar engin görüşlü,olmasa da,kültürlü,tarihini bilen,arkadaşlarımızda bu forumda mevcuttur,okuyun edin ve denklem muhabbeti kurarken rencide ettiniz,rencide de ediliyorsunuz şu anda,yazı biraz agresif gibi dursada,muamele edildiğimiz gibi karşılık verdik

Unutmadan gazinoda bahsettiğim tablonun bire bir şahidiyim,askerliğimi Kasımpaşa da Merasim Bölüğünde yaptım,Generalciklere çok selam durduk son yolculuklarında,İstanbul'da iseniz bi zahmet milli kütüphaneye bi 5 dk ara verin ve içeri girebilirseniz sözünü ettiğim tabloyu da görün,askerliği bitireli,4 sene oldu ama eminmki o hala oradadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2009   #24
[KAPLAN]

Konunuzu referans göstererek belirli bir kesim derken Akp'yi destekleyenleri kastediyorsunuz sanırım, ancak size şunu açık açık söyleyebilirim ki ben Akp'ye oy vermedim, bu seçimlerde de vermeyeceğim ve bildiğim kadarıyla benim gibi birçok değerli arkadaşım daha bulunmakta ailemizde Bu durumda ortaya attığınız bahaneniz oldukça komik olmuyor mu ?! Biz burada siyaset gibi kirli oyunların peşinde değiliz Biz doğru neyse onu gösterme, bilmiyorsak öğrenme, öğrendiklerimizi öğretme amacı güdüyoruz, izninizle bu amacımızı böylesine desteksiz teorilerle kirletmeyiniz Lütfen !

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2009   #25
su perisi

Alıntı:
arkadaşım bir generalin nasıl general olduğunu hangi zorluklardan geçerek bu kutsal göreve getirildiğini en iyi bilenlerdenim sizin desteklediğiniz iktidarların her 2 yılda bir lüks makam aracları değişmekte çocukları gemi ticareti altın ticarei yapmakta ayrıca benim hiç bir siyasi görüşüm yok ne sağ ne sol am şöyle bir şeyide unutmayın zamanında erdoğandan daha sağ görüşe sahip olan ADNAN MENDERES in yanına bir gün oğlu geliyor ve tcaret yapmak istediğini söylüyor fakan o zaman menderes hayır cevabını veriyor bir başbakanın oğluna ticaret yapmak yakışmaz diyor ben hiç bir isreil ürünü kullanmıyorum eminim evlerinizde bir yığın israil ürünü vardır ayrıca son olarak arkadaşım o subay gazinosunda bulunan sözde tablo için kaynak göstermeni istiyorum böle kulaktan dolma blgiye nerden ulaştın bilmiyorum ayrıca mehmetçik vakfına yapılan yardımların hiç biri ne askeriyenin özel işleri için kullanılmıyor tayyip erdoğanın aracı nasıl çok lüks bir otomobilse bir generalin aracıda yeri geldiğinde helikopter tabiki olacaktır şunuda eklemeden geçemicem golf denen oyundan bahsediyorsun ne mutluki asker bi şekilde moral depolayacak birşeyler bulmuş kendine bir anlık bile olsa yaşadığı stresi ağır çalışma koşullarını unutmuşsa
ben sizin gibi insanlara acıyorum ağlanacak bi halimiz var artık bizim benim farkımda bunları siden bir adım önce farketmem oldu bilgi sahibi olmak sadece haberleri izlemek le olmuyor bana tepki gösteren arkadaşlar hangi biriniz milli kütüphanye gittiniz hayatınızda yakın tarihle ilgili kaç kitap okudunuz
SİZE TEK BİR ÖNERİM VAR OKUYUN araştırın ve öğrenin basından duyduklarınızla onların gazı ile hareket etmeyin bu tartışmayı daha fazlada uzatmak istemiyorum çünkü karşımda zıt düşüncede insanlar bekliyordum ama dengim olabileceğini düşünmüştüm

Bütün yorumlarınıza canı gönülden katılıyorum ve sizi engin görüşlerinizden dolayı tebrik ediyorum değerli arkadaşım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2009   #26
su perisi
icon110

Alıntı:
Yanlış düşünüyorsunuz değerli arkadaşım Sadece of"lu arkadaşımıza denk gelmişsiniz Geçmiş olsun Merak etmeyin forumumuz gayet açık görüşlü ve saygılı arkadaşlarımızla dolu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-21-2009   #27
VANDETTA

Alıntı:
su perisi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yanlış düşünüyorsunuz değerli arkadaşım Sadece of"lu arkadaşımıza denk gelmişsiniz Geçmiş olsun Merak etmeyin forumumuz gayet açık görüşlü ve saygılı arkadaşlarımızla dolu
Hem güldürdünüz,hemde bu forumda hiç sevilmediğime dair düşüncelerimi perçinlediniz teşekkürler,ama yinede kimseye saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum,saygıyı ne yaşa nede cinsiyete göstririm,saygıyı hakedene gösteren biriyimdir ki,delishh arkadaşımız buradan üzerine bir pay çıkarmasın çünkü olayı denkleme dökene kadar makul olduğumu düşünüyorum yanılıyorsam düzeltin

Geçmiş olsun heee,hala gülüyorum ama kom
ikliğinden dolayı değil,bunu hakedecek nerde ne yaptığımı anlıyamamamdan dolayı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-21-2009   #28
Equinox

ABD’nin alfabe sırasıyla ilan ettiği “Dış Terör Örgütleri Güncel Listesi” şu örgütlerden oluşuyor:

“-Ebu Nidal Örgütü, Ebu Sayyaf Grubu, El-Aksa Şehitleri Tugayı, El-Şabaab, Ensar el-İslam, Silahlı İslami Grup (GIA), Asbat el-Ensar, Aum Shinrikyo, Bask Yurt ve Özgürlük (ETA), Filipin Komünist Partisi/Yeni Halk Ordusu (CPP/NPA), İrlanda Cumhuriyet Ordusu Devamlılığı, Gama’a el-İslamiye (İslami Grup), HAMAS (İslami Direniş Hareketi), Harekat ül-Cihad-i-İslami/Bengladeş (HUJI-B), Harekat ül-Mücahidin (HUM), Hizbullah, İslami Cihad Grubu, Özbekistan İslami Hareketi (IMU), Ceyş-e-Muhammed (JEM) (Muhammed Ordusu), Cemaa İslamiya Organization (JI), el-Cihad (Mısır İslami Cihad), Kahane Chai (Kach), Kongra-Gel (KGK, eski Kürdistan İşçi Partisi, PKK, KADEK), Lashkar-e Tayyiba (LT) (Adalet Ordusu), Lashkar i Jhangvi, Tamil Elam Kurtuluş Kaplanları (LTTE), Libya İslami Savaş Grubu, Fas İslami Muharebe Grubu (GICM), Mücahiddin-e Khalq Örgütü (MEK), Milli Kurtuluş Ordusu (ELN), Filistin Kurtuluş Cephesi (PLF), Filistin İslami Cihad (PIJ), Filistinin Kurtuluşu İçin Halk Cephesi (PFLF), PFLP-Genel Komutanlık (PFLP-GC), Tanzim Qa’idat al-Jihad fi Bilad al-Rafidayn (QJBR) (Irak’taki el-Kaide) (eski Cemaat ül-Tevhid ve el-Cihad JTJ, el-Zarkavi ağı), el-Kaide, İslami Magrip’te el-Kaide (eski GSPC), Gerçek IRA, Kolombiya Devrimci Güçler Ordusu (FARC), Devrimci Çekirdek (eski ELA), 17 Kasım Devrimci Örgütü, Devrimci Halk Kurtuluş Partisi/Cephe (DHKP/C), Aydınlık Yol (Sendero Luminoso, SL), Kolombiya Birleşik Savunma Güçleri (AUC)

Ne gariptir büyük çoğunluğu müslüman!

Listede eksik olanlarıda ekleyelim:ABD,İSRAİL,İNGİLTERE

Üzgünüm protestonuza katılmıyorum

Eski 02-21-2009   #29
su perisi

Alıntı:
VANDETTA tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hem güldürdünüz,hemde bu forumda hiç sevilmediğime dair düşüncelerimi perçinlediniz teşekkürler,ama yinede kimseye saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum,saygıyı ne yaşa nede cinsiyete göstririm,saygıyı hakedene gösteren biriyimdir ki,delishh arkadaşımız buradan üzerine bir pay çıkarmasın çünkü olayı denkleme dökene kadar makul olduğumu düşünüyorum yanılıyorsam düzeltin

Geçmiş olsun heee,hala gülüyorum ama komikliğinden dolayı değil,bunu hakedecek nerde ne yaptığımı anlıyamamamdan dolayı
Sevgili VANDETTA,

Ben şahsım adına söylemek istiyorum ki, sitede olmazsa olmazlardan görüyor ve sizi gerçekten çok seviyorum Ben kendim aklıma geldim de ondan geçmiş olsun dedim sevgili delishh arkadaşımıza Yoksa güzel yorumlarını hep (sana yorum yapmasamda, çünki yapmıycam demiştim) takip etmişimdir ve etmeyede devam edeceğim Biz Of lumuzu seviyoruz kısacası

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-23-2009   #30
delishhhh

su perisi arkadaşıma teşekkür ediyorum sonunda bu forum sinsi ailesinde benimle aynı görüşlere sahip 1 insan buldum:) ayrıca vandetta arkadaşım senin akpye oy verip vermemenden daha önemli olan ne biliomusun bu ülkenin şuan şu durumunu korumasında gece gündüz katkısı olan ülkenin bölünmesine terör denen belanın defedilmesinde 1 numaralı rolleri olan yine generallerimizdir bizim ülkemizde paşalarımızdan generalcik die bahsden insanları şiddetle kınıyorum va söyliyecek çok sözüm var ama diyemiyorum işte bundan sonra hiç bir msjınıza cvp yazmayacağım bu ülkenin askerini aşağılar derecede konuştuğunuz için sadece elemle ve büyük bir kederle okudum mesajınızı
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com