Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzel, söz

Güzel Söz

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güzel Söz

belkide gerçek mutluluk söyleyemediğin sözlerde, bakamadığın gözlerledir

Benim için seni görmek suya benzer Seninle ya?amak ise nefes almaya Susuz üç gün ya?arym ama nefes almadan asla

ASALET; Boyda de?il SOYDADIR INCELIK; Belde de?il DILDEDIR DOGRULUK; Sözde de?il ÖZDEDIR NAMUS; bacak arasinda degil YÜREKTEDIR GÜZELLIK; Yüzde de?il BAKAN GÖZDEDIR! Hayat öyle bir karmasa ki; Ya dogru zamanda yanlis insani cikariyor karsina, ya da yanlis zaman dogru insanin kaybina neden oluyor Artik güven, huzur ve sevgi bulmak cok zor, insanlari tanimak bir o kadar imkansiz YA ZAMANA YENiLiYORSUN, YA KiSiYE!!!

Kadynlar kendilerine neler verildi?ine de?il, onlar için nelerden vazgeçildigine bakarlar

Namaz sancıma ilaç, yanık yerime merhem; onsuz hayat benim olsun istemem

Bir ilk gibi ya?ayaca?ym içimde, kalan son sevgi parçasyny seninle, sakyn ayrylmayalym a?kym ölsem bile ellerinde

Ya?am bir filmdir herkez rol yapar ama ölüm bu dünyadaki tek rolsüz gerçek

Kalbimde 3 çicek yeti?tirdim sevmek sevilmek beklemek sen bunlaryn ikisini kopardyn bana kalan beklemek

gerçek dostlar yyldyzlara benzer karanlyk çökünce ilk onlar gözükürler

Güdüzleri yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum, Öğlenleri yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum, Akşamları yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum, Geceleri uyuyamıyorum çünkü karnım aç!

Umutsuzlu?a dü?ersen SEVGYYY,kadere çatarsan DYRENMEYY,ya?amayy seviyorsan GÜLMEYY,özlemeyi biliyorsan GÜZEL GÜNLERY,dost arasan (BENY HATIRLA)

kötü söz kötüden çykar

Bu şehrin üç yerinde göz yaşım varBiri seni ilk gördüğüm yerde biri seni ilk öptüğüm yerde biride bana seni seviyorum dediğin yerde

Aşk sözle başlar,dudak ile beslenir,dokuz ay sonra baba diye seslenir

Akşamı son bulan ufuklardagüneş damla damla erirkenhayatta kalan duygularımlasana iki kelime söylüyorum"SENİ SEVİYORUM"

Senin askin yalanmis, ben yalanmamis istiyorum

Sana bahçeden gül de?il güne?ten atom koparyp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Abi bankada bir kyz gördüm, dudaklary ?EKERBANK, yanaklary PAMUKBANK, arkasy Y? BANK, önü GARANTY BANK, ma?allah kyz de?il Ticaret BANK, karar verdim yatyrym yapaca?ym!

Her seni seviyorum diyen, seni seven değildir, asıl söylemekten çekinen seni [SEVENDIR}

Hayat zorla?tykça tutunacak birilerini ararsynyz

Duanla Do?madymki Bedduanla öleyim

Bir adsyz çiçek olsam kyrda alyp koklar mysyn beni; Bir avuç toprak olsam alyp saklarmysyn; beni, Hasta du?sem gurbetle yoklar mysyn beni, Öldü?üm gün ba?ymda olsan beni mezara kadar yolcularmysyn

Aşk ve arkadaşlık bir günde yolda karşılaşırlar, aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha samimi ve daha sıcak bir duyguyum sen neden varsınki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir bu kendini beğenmiş duyguya, senin arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için

bak geldim yine! sensiz, rahat, mutlu ben buyum! kayalaryn üzerine çyktym, ko?tum sana bulutlar önüme serilmi?, bulutlar yol, ça?yryyorlar, adym atsam ölürüm, atmasam dayanamyyorum! yürüdüm co?tum sana! sen! kim oldu?unu bilmedi?im, bilmeden diledi?im, ne çoktun yoklu?unda, çoktun bana! karanlykta uzanyp tutamady?ym yyldyzlar, parmak uçlarymy yakarken, yüre?ime adyny yazdylar, gecenin cazibesiyle bir olup, sen belki de ate?tin bana yakma sen sisli bir günde, özlenen güne? kadar uzaktyn da?lara ben, ben adyny koyamamy?ly?ymyn içinde, ötelerde bir yerde, ne istedim bilmiyorum ama dü? senken, sen benken, ben dü?ken ben buyum! sen; yoksun galiba ama sana bir syr vereyim mi? ben bunu seviyorum kayalaryn üzerine çyktym, ko?tum sana bulutlar önüme serilmi?, bulutlar yol, ça?yryyorlar, adym atsam ölürüm, atmasam dayanamyyorum! ama dü? i?te! da?laryn zirvesinde bulutlarla bir oluyor adymlarym ve ben seni arady?ymy sanyyorum o sonsuzlukta oysa, arady?ym sadece huzur sana bir syr daha vereyim mi? aldanma mysralara, ben yazmayy seviyorumdü?lerim kanatly melek, ben uçmayy seviyorum özgürlü?ümün içinde, kimseyi istemiyorum

Benim bir mesajlyk ömrüm olsaydy bana sadece bir mesaj gönderecek olsaydyn ve benim o mesajy okuduktan sonra ölece?imi bilseydin bana tek bir mesajda ne yazardyn?

BEN SENY ASLA Sen hayatymyn en vazgeçilmez a?ky Sen u?runda en çyldyrdy?ym esmer Sen yolunda sava?lar verdi?im sevdam Sen u?runda ölümlere gidip geldi?im Sen bekledi?im Sen özledi?im Sen gizledi?im Güne? do?mayy unutabilir Sabah olmayy Ya?mur yapmayy Ama ben seni asla Çiçekler açmayy unutabilir Ku?lar uçmayy Baharlar gelmeyi Ama ben seni asla Ne zaman bir ?iir okunsa aklymdasyn Ne zaman bir telefon çalsa kar?ymdasyn Sen tanrymyn en güzel arma?any Sen hayatymyn en gerçek yalany Sen bütün huylarymy ezbere bilen Sen gözya?larymy en iyi silen Sen dünyanyn en güzel kadyny Sen yeme?imin tuzu Yüre?imin buzu Anasynyn en güzel kyzy Sen kalbimde en tatly syzy Sen bütün varly?ymyn en sevimli hyrsyzy Sen sevdikçe sevilesi Övdükçe övülesi Öptükçe öpülesi a?kym Sen beni yoklu?uyla delirten varly?yyla yolumu yolundan çeviren Sevdasyyla beni bir da? gibi deviren kadyn Bundan böyle senden sorulsun günahlarym Sende bütün sorularym Sende bütün cevaplarym Adam olmu?sam senden Katil olursam senden Ben çoktan vazgeçtim kendimden Ama senden Asla kadynym ASLA!

Ne dil yeter seni anlatmaya,ne göz kyyar sana bakmaya,ne ellerim dayanyr sana dokunmaya,ne kollarym uzanyr seni sarmaya,hiç ömür yeter mi?bir sen daha bulmaya bitanesi

Ecelle sözlüölümle nykahlıyıztesadüfen do?duk ya?amak zorundayızde?ylmydyr hepymyzyn sonu byr avuç toprak korkum ölüm de?yl senyn tarafından uutulmak

Yaşamın kıyısında nefes kadar yakın,gecenin karanlığında yıldız kadar parlak,hasret zındanında sevgi kadar tutsak ve gözyaşı kadar içten seviyorum seni

Seni ne kadar sevdi?imi öqrenmek istersen yere dü?en her yaqmur damlasyny tutmaya çaly?; tutabildiklerin senin sev?in,tutamadyklarnsa benim sana olan sev?imdir

Ben sana çagry atynca telefonun nasyl titriyosa sende bana her çagry aty?ynda kalbim öyle titriyor

Anlatamıyosam sana içimdeki herşeyi, beni hissiz, sevgisiz beni sensiz sanma sen Anlatıyorken gözler en yalansız sevgiyi al onları olur mu bana birşey sorma sen

ask bir tiyatro dediler,herkese laik bir rol verdiler en zoru bana nasipmis,önce sev sonra unut dedilerben ise rolumu yapamadim,sevdim ama unutamadim!!??

bu mesajı aldıysan bana hayransın umrunda değilse beni seviyorsun cevap verirsen bensiz yapamıyorsuncevap vermezsen bana aşıksınbakalım şimdi ne yapacaksın?

Seviyorum sevmenin acy verdigini bile bile her seven belki sevilir diye

Bugün mahkememiz vardy senin gözya?laryn benim ise kalbim yargylandy gözlerin affedildi ama benim kalbim bir ömür boyu seni sevmeye mahkum edildi

bazen susmak enbüyük silahdyr bazende konu?mak suski vurulmayasyn konu?kivuran sen olasyn

Ba?yny gö?süme yaslady?ynda tek bir dü?manym vardyr: O da geçip giden zaman!

geri sayym sen do?du?unda ba?lady e?er (9) canly bile olsaydyn en fazla (8) kez kaçabilirdin ölümden,bil ki (7) düvele sultan dahi olsan yerin (6) mekan olacak sanaen fazla (5) metre kuma? götürebileceksinkapatacaksyn (4) açsanda gözlerini bu (3) günlük fani dünyada azraile (2) kat olup yalvarsan da nafileecel geldi?inde (1) gün öleceksini?te o zaman her ?ey (0)dan ba?layacak çünkü ölüm bir yok olu? de?il yeniden do?u?tur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com