Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
affederim, unutmazsam

Unutmazsam Nasıl Affederim?

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Unutmazsam Nasıl Affederim?

F5DACE36D589289614528F97F8661jpg

Unutmalısın diyor birileri, haklılar, unutmazsam nasıl affederim? Ama işin daha karışık yanı; affedersem unutabilir miyim?

Sen başka birinin tenine nasıl dokundun, nasıl öptün, nasıl sarıldın? Beni severken nasıl seviştin, nasıl okşadın? Her düşündüğümde çıldıracak gibi oluyorum

Seni severken ömrümü ayağına sermiştim, neyim var neyim yoksa ellerine vermiştim Sen ne yaptın? Sadece bana değil, sahip olduğumuz her şeye ihanet ettin İçimde kanayan bu yarayı nasıl durdurabilirim?

Şimdi her gece yanımda uyuyorsun Her akşam eve yüzünde kocaman bir tebessümle geliyorsun Çiçekler, hediyeler alıyorsun Özür diledin ya, her şey düzeldi sanıyorsun Düzelmedi!

Ben yaptıklarını hatırladıkça, canını acıtmak istiyorum Aynı benim gibi kanasın, senin de canın yansın istiyorum Seni affedemiyorum

Peki o zaman neden affettiğimi söyledim? Madem affetmedim, sen neden şu anda mutfakta kahve yapıyorsun? Neden her gece yeniden benim koynuma girip, benimle sevişiyorsun Madem affedemedim, neden affettiğimi söyledim ve seni yeniden dünyama kabul ettim

Madem affettim, neden hala içten içe intikam peşindeyim İnsanlar hata yapar dedim ve pişman olduğunu düşünerek özrünü kabul ettim Affetmemişim demek ki!

Unutmadım da! Unutsaydım, şu anda beynimin kıvrımları arasında senin başkasıyla sevişmen dolaşıyor olmazdı Nasıl inlediğinizi, nasıl seviştiğinizi hayal edip, her seferinde kendime bıçaklar saplıyor olmazdım

O zaman ben de sana yalan söyledim demektir Ben de sana ihanet ediyorum şimdi! Bütün ihanetler bedensel midir? Ben de seni kandırıyorum demek ki! Ödeştik mi peki? Ruhum, zihnim, kalbim artık rahat edecek mi?

Unutmadan affetmek mümkün mü? Peki, affetmeden unutmak mümkün mü?

Kaynak : Candan Ünal

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com