Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Spor & Outdoor

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
300, creatine, nutrition, optimum, powder

Optimum Nutrition Creatine Powder 300 Gr

Eski 09-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

OPTIMUM NUTRITION™

CREATINE POWDER

Creatine Powder, her serviste 5000mg %999 saflıkta Creapure® marka Kreatin Monohidrat sağlar Patentli bir sistemle üretilmiştir Tadı ve kokusu yoktur Su veya meyve suyu ile kolayca karışır ve mikronize halde olduğu için hemen dibe çökmez Piyasada Kreatin ürünlerinden bol bir şey yok ama benim için etki, kalite ve güven önemli diyorsan seçimin ON Creatine Powder

%100 Creapure® Kreatin Monohidrat

Aromasız Dilediğin sıvıyla karıştırıp içebilirsin Dilersen diğer takviyelerle kombinasyon yapabilirsin

Amino Asit Profili

1 Servis (5 gr)

Creatine

5000 mg

Kullanım talimatı: 1 ölçek CREATINE POWDER ürünü ( yaklaşık 5 g) dilediğin içecekle karıştırıp içebilirsin

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın Eğer 18 yaşın altındaysanız, hamileyseniz veya bebek emziriyorsanız, bir hastalığınız varsa veya ilaç kullanıyorsanız bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın Tek besin kaynağı olarak kullanmayın

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Besin Çeşidi : Kreatin
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 03092012
44,00 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com