Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alaşehir, bilgileri, ilköğretim, manisa, mayıs, okulu

19 Mayıs İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

19 Mayıs İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa

19 Mayıs İlköğretim Okulu Hakkında - 19 Mayıs İlköğretim Okulu Tanıtım - 19 Mayıs İlköğretim Okulu Resimleri - 19 Mayıs İlköğretim Okulu İletişim

19 Mayıs İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

19 Mayıs İlköğretim Okulu 1954 yılında toplam 263 öğrenci ve 5 öğretmen ile eğitim ve öğretime başlamıştır 1984/1985 eğitim öğretim yılında şu anki binasına geçmiştir

2008/2009 eğitim öğretim yılı itibariyle okulumuzda 1 müdür, 1 müdür yardımcısı 5 sınıf öğretmeni, 10 branş öğretmeni, 2 anasınıfı öğretmeni ve 2 özel eğitim öğretmeni ve toplam 460 öğrenci, 21 öğretmen ve 2 yardımcı personel ile eğitim ve öğretim devam etmektedir

Okulumuz 2504 metrekare alanda, ana binada 13 derslikte ve kaloriferli olarak çalışmalarını sürdürmektedir Öğrencilerimizin satranç, izcilik, halk oyunları, spor branşları, şiir ve tiyatro çalışmaları vb faaliyetleri bulunmaktadır

Eğitim öğretim normal olarak sürmektedir

8 yıllık kesintisiz eğitimin başlamasıyla birlikte binamız yetersiz kalmış ve bununla ilgili sıkıntı yaşanmaktadır 2008/2009 Eğitim ve Öğretim yılında yeni anasınıfımız ve Fen ve Teknoloji laboratuarımız hizmete girmiştir

19 Mayıs İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Alaşehir
Okulun Telefonu: (236) 653 10 81
Okulun Faksı: (236) 654 17 77
Okulun Adresi: Yenice Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24
Okulun Web Adresi: http://19mayisilkogretimmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: alasehir19mayis@hotmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

19 Mayıs İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com