Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gidiyorum, kaybolmaya

Ben, Kaybolmaya Gidiyorum..

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ben, Kaybolmaya Gidiyorum..

Ne gözlerim ne sözlerim sana anlatmıyor artık hiçbir şeyi, degil mi?

Bana degiştiğimi söylüyor herkes Sessiz ve buruk bir duruşum varmış, kaybolmuş gibiymişimKaybolmadım ki…Hiç bulunmadım ki…

Ah dostum beni kimseler anlamasın isterken neden anlatayım ki hislerimi… Neden yeniden aynı anlamsız gevezeliklere bürüneyim ki Üstelik geceler hala dün kadar siyah Yıldızlarımı neden tüketeyim…?

Hüznü bana yakıştırırdın sen Merak etme Yarim, aynı güzellikte devam ediyor hayatım Değişen tek şey var, artık gözlerim yaşarabiliyor Akmasa da sık sık nemleniyor gözyaşım Kurumuyor artık rüyalarım

Sana yazar mıyım bi daha, bilmiyorum Yarim, durduğum yerde sanırım gizli bir göç yaşıyorum

Sılam yok, hiç olmadı Ben, kaybolmaya gidiyorum…

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com