Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kaplayan, rahmeti, şeyi

Ey Rahmeti Her Şeyi Kaplayan

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ey Rahmeti Her Şeyi Kaplayan

Ey rahmeti her şeyi kaplayan ! Ey herşeyin iç yüzü ve hükümdarlığı elinde olan ! Ey kendisine hiçbir zarar vermeyen ,kendisine hiçbir şey fayda sağlamayan ,kendisini hiçbir şey mağlup edemeyen kendisinden hiçbir şey gizli kalmayan , kendisine hiçbirşey ağır gelmeyen ,hiçbirşeyden yardım beklemeyen ,hiçbir şey kendisini başka bir şeyle meşgul olmasından alıkoymayan ,hiç bir şey kendisine benzemeyen ,hiçbir şey kendisini aciz bırakmayan ALLAHIM !
Benim herşeyimi bağışla Öyle ki, beni hesaba çekeceğin hiçbir şey kalmasın Ey herşeyin dizgini elinde , herşeyin anahtarı yanında olan ! Ey hiçbir şey yokken var olan ! Ey her şeyden sonra da varlığı devam eden ! Ey herşeyin üstünde varlığı Zahir olan ! Ey herşeyden başka ve Batın olan ! Ey herşeyi emri altında bulunduran ALLAHIM !
Benim bütün günahlarımı bağışla ,şüphesiz senin herşeye gücün yeter Ey Kur-anı hak ile ve önceki kitapları tastik edici olarak parça parça indiren ,daha önce de ,insanlara doğru yolu göstermek üzere Tevrat ve İncili ve hakkı batıldan ayırt eden hükümleri gönderen ! Benim herşeyimi bağışla Öyle ki,beni hesaba çekeceğim hiçbir şey kalmasın Ey en güzel Hesap gören ,ey en güzel yakın ,ey en güzel gözetleyici ,ey en güzel cevap veren ,ey en güzel dost,ey en güzel vekil, ey en güzel efendi ,ey en güzel yardımcı Sen bütün noksan sıfatlardan münezzehsin ,senden başka İlah yok ki bize imdat etsin ! Eman ver bize ,eman diliyoruz Bizi cehennemden kurtar
AMIN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com