Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, çalınca, kapıyı

Aşk Kapıyı Çalınca

Eski 10-12-2008   #1
sudenaz
Icon7

Aşk Kapıyı Çalınca

Hep özlediğim, beklediğim aşkın böyle aniden kapımı çalıvereceğini, izin almadan yüreğimde bir köşeye yerleşeceğini hiç düşünmememiştim Göz göze geldiğimiz anda Başımdan aşağıya buzlu su dökülmüş gibi hissettimBakışları içimi titretti, bilmediğim, tanımadığım bir dünyanın kapıları açılıverdi önümde Kimde, neydi, hangi sınıfta öğrenciydi, daha önce onu görmemiştim Bütün gün bu sorularla boğuştum İlk şoku atlatıp kendime geldiğimde okulda onu aramaya başladım Gerçeği öğrenmem hiç zor olmadı tabii ki! Suratıma tokat gibi çarpan gerçeği
O okulumuzda yeni görev yapmaya başlamış bir öğretmendi çok genç olduğu için öğrencilerden ayırt etmek mümkün değildi Böyle şeyler yalnız filmler de olur sanırdım Oysa ben sırılsıklam aşık olmuştum Gözleri başımı döndürecek kadar güzel olan yalnızca adını ve öğretmen olduğunu bildiğim biri, kısacık bir zamanda hayatımı değiştirivermişti
Ona aşık olmam benim suçum muydu? İnsan hesap kitap yaparak aşık olmazdı ki? Tamam itiraf etmeliyim, ben pek normal biri değilim Başkalarına göre farklı yanlarım çok, özellikle de aşk söz konusuysa hiçbir zaman sıradan biri olmadım ama bu kez tamamen kaderdi Sonunda ona söylemeye karar verdim Madem aşık olacak kadar cesaretliydim, söyleyecek kadar da cesaretli olmalıydım
Söyledim Şaşkınlığımı ifade edecek sözleri şu an ben bulamıyorum Düşün bir kez, çat kapı bir öğrenci geliyor ve ‘’ ben sizi gördüğüm ilk andan beri seviyorum’’ diyor Ne hissedersiniz bilemem ancak o bana karşı çok olgun, anlayışlı davrandı Yaptığım çocukluklarla hayatını cehenneme çevirdiğim halde sevgiyle yaklaştı incitmemek için çok uğraş verdiğini şimdi anlıyorum oysa o zamanlar çok incitmiştim Bir gün bana hak vereceksin demişti evet onu anlıyorum ve hak veriyorum En doğrusunu yaptı Zaman belki çılgın aşkımı bitirdi Ama ona olan saygım ve sevgim sonsuza kadar sürecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Aşk Kapıyı Çalınca

Eski 10-12-2008   #2
sudenaz

Cevap : Aşk Kapıyı Çalınca

açıkcası bu benim başımada gelmişdi herkes gibi ama ben gidip söylemedim tabiki zaten dış görünüşüne değil onun bilgisine hayrandım hala hayranımda aşk boyutunda değil zaten aşk değilmiş=)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com