Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatım, kullanımı, nasa, programı, resimli, uydu, wind, world

Nasa World Wind Uydu Programı Kullanımı Resimli Anlatım

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nasa World Wind Uydu Programı Kullanımı Resimli Anlatım

Çok keyifli dakikalar geçireceginize eminimUmarım bu konuda faydam dokunur
Güçlü bir ekran kartınız ve hızlı bir internet bağlantınız varsa son derece net resimler çekmeniz ve 3 boyutlu olarak dağların arasında, ovalarda gezinti yapmanız çok kolay demektir
Önce aşagıda verdigim linklerden ana proğramı ve bilgisayarınızda sorunsuz çalışması için install edilmesi gereken yardımcı proğramcıkları indirmelisiniz
program kurulum linki:

Kod:

NASA World Wind

NASA World Wind
DotnetFX versiyon 11 exe (Programın çalışması için gereken microsoft Frame Network)
NOT : Bilgisayarınızda DirectX programı yoksa mutlaka onuda kurmalısınızSaygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com