Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatım, birebir, için, jdownloader, rapid, resimli

Rapid İçin Birebir Jdownloader Resimli Anlatım

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rapid İçin Birebir Jdownloader Resimli Anlatım

Rapid için birebir jdownloader resimli anlatım

Rapid için birebir jdownloader resimli anlatım

öncelikle jdownloader programını burdan indirelim indirdikten sonra klasörden programı açalım gerekliilerlemeleri yapalım daha sonra büyük ihtimal güncellemeler ile ilgilibirkaç soru soracaktır güncelleyelim, geri kalmayalım geri kalanbirkaç ufak ayarı dilimiz döndüğünce anlatayım
  • ince Ayarlar (F11):
Tabii ki bütün ayarlara değinmeyeceğim sadece işimizi görecek kullanışlı ayarlara parmak basmak istiyorum
Üzerindedurulması gereken en mükemmel özelliği modeme kendi kendine reset atabilmesi Rapidshare free user'lar bunu gayet iyi bilirler Bir diğerözelliği rapidshare geri sayım sayacını da ortadan kaldırıyor sizsadece linkleri panoya kopyalıyorsunuz o kendisi hallediyor linkleri otomatik algılaması için

işaretli olması gerekiyor böylelikle herhangi bir linki kopyala dediğimizde jdownload aktif hale geliyor
Modemin her indirme sonunda reset atmasını istiyorsak birkaç ayar yapmamız lazım Alıntı yaptığım sırayla

Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 848 x 566

Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 801 x 641

Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 800 x 640

resimler gayet iyi anlatıyor Uygulayınız
  • premium hesap girişi
Şayet bastım parayı, aldım premium'u diyorsanız sizin tabii ki bu tarz detayları geçmenizde fayda var

ve yapın yeter

Premium kullanıcılar için de oldukça tatmin edici özellikleri var Örneğin her premium kullanıcısının başına gelmiş can sıkan bozuk partlara son diyor bu program vazgeçemediğimiz flashget'e elveda mı diyeceğiz ne!

Ayrıca rapidshare linklerini panoya kopyaladığınızda linklerin ölümü olup olmadığını da gösteriyor

En çok karşılaşılan sorun duraklatma olayı Göreceğiniz gibi programda iki tane X (sol üst) düğmesi var Soldaki indirme işlemini hemen durdurur Sağdaki X ise indirme işlemi bittikten sonra durdurur

Belirtelim

Jdownloader otomatik güncelleme yeteneği ile paylaşım sitelerinin yeni geliştirdiği tüm korumaları otomatik olarak aşabilmekte

ProgramınDLC konteynır yaratma, rar şifreleri bulma, rar'dan otomatik dosyaçıkarma gibi daha birçok deyinmediğim özelliği mevcut Bence indiriniz,kurcalayınız ve keşfediniz memnun kalacaksınız Unutmadan, makinamızda java olması şart

alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com