Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allahim…, sahibim, sensin

Sahibim Sensin Allahim!…

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sahibim Sensin Allahim!…

Sahibim Sensin Allahim!…
Hakkında Sahibim Sensin Allahim!…

Gurbette bir akşam…odamda yalnızımiçimde bir burukluk…herkesin bir sevgilisi varmış ya…ama ben yalnızım

“HAYIR” dedim bir an!ben niye yalnız oluyum ki,benimde bir sevdiğim varhemde çok yakınımdakanımda,canımda,hatta şahdamarımdabirden ürperdim

doğruldumoturumuma geldimboynumu büktüm ve ağlıyorum vee o sevgiliye seslenmek geliyor içimdengerçek aşka …gerçek sevgiliye…

bir yalan sevgililer gününde gerçek SEVGİLİYE…VE DUDAKLARIMDAN ŞUNLAR DÖKÜLMEYE BAŞLIYOR…

“”" Allahım…dilim ile söylüyor kalbim ile şahadet ediyorum ki; senden başka ilah yoktur,Muhammed (as) senin kulun ve resulündür
Mülkün sahibi sensin,bende senin mülkünde bir günahkar!

Senin herseyi kuşatan rahmetinden cesaret alarak geldim huzuruna ve yine şefkatine sığınarak,günahkar ellerimi açtım sana

Her ne günaha batmış olursam olayım her ne kadar çirkin olmuş olursa olsun arkamda bıraktığım yıllar içinde ben sana şirk koşmadım Allahim…
Arkasında koştuğum yalancı sevgilerin bir hata oldugunuda bilmiyordum nasip ettin öğrendim ve hata sayılan herseyden koptum yalnızca sana yöneldim Allahim!

Senin sevmediğin hiç birseyi sevmiyorum senin sevdiğin ve istediğin gibi olmaya çalışıyorum…

Senden başka kimseden istemem senden başka kimseye halimi arz edemem!
İnsanlar ancak beni kendi dilleri ile anlar, ama Sen halimi hiç konuşmasamda anlarsın

Bu yüzden sana anlattıklarım ve anlatacaklarım asla şikayet değil;
Yaralıyım Allahım!;kırdılar beni,üzdüler… her ne kadar üzülmem dünya için,üzülmem dünya için desemde üzüldüm Allahim…

Çekmem dediğim için değil, şikayet icin değil gözyaslarim korkumdan Allahim!…
Bilmem belki, senin gerçek aşkını tanımadan önce, yaptığım hataların bedelini ödüyorum Bilmem belki senin bana sunduğun bir sınavdan geçiyorum…

Ben bilemem Allahim sen bilirsin o yüzden Ya Sübhan Allah! Sana geldim

Sana aşık olduğumdan beri kimseye dertlenmedim, kimseye şikayet etmedim
Sana layık olamamaktan korktum, şikayet olur diye korktum sevgimiz lekelenir diye korktum
Gücüne gider diye korktum Allahim!

Yüzünü görmeye layık değilim biliyorum!
Seni görmek kolay değil biliyorum!

Fakat yarattığın sebepleri görüyor ve teselli buluyorum
Sana aczimi bildiriyorum Allahim!, aczimle geldim,günahımla geldim başkada neyim var?

Bana verdiğin hiç birseyin kiymetini bilemedim!
Gecikmiş ibadetlerim,yarim yamalak yakarışlarım bilirim benim hiç bir zerremi kurtaramaz, ancak sensin onları kıymetli kılacak olan, senin rahmetindir onları değerlendirecekolan

Benim senin sevginden başka hiç birseyim yok Allahim!şimdi durup dinlenmeden senin sevgine layık olmaya çalışıyorum

Anladım ki hiç bir insan veremez senin verdiğin kadar
İçimdeki sevgi öylesine büyük ki toprağa dokunsam çiçek açacak

Ben bu sevgiyi nerelerde sarfetmişim meğer
İnsanlar anlamıyorlar beni Allahim! koşturup duruyorum seni anlatmak için onlara
Senden uzak kalan gönüller var acı içinde çırpınanbir labirentte yollarını kaybetmişler, hepside ayni boşluktan yakınıyorlar

Huzursuzuz; diyorlar ,onlar seni tanımıyorlar Allahım!
Banada sen bir boşluktasın o yüzden bunları yapıyorsun diyorlar ; HAYIR!; Ben boşlukta değilim ALLAHIM!!,

Senin yerini hiç birsey dolduramıyor o yüzden ben seninleyim
ALLAHIM! İnsan aradıkça boşluğu artıyormuş meğer, o boşluk yalnızca senin sevginin boşluğu imiş Sen gerekmişsin meğer, geç anladım Allahim!…

Şimdi şahidim ol Allahim!

Haksızlığa uğradım,itildim, mazlum oldum, biçare düştüm ,incindim Allahim!… Bütün bunları sana havale ediyorum, sana arz ediyorum

Basıma gelenler senin birer imtihanın ise sabır ver,güç ver banar; Allahim!
Seni kaybetmek istemiyorum…
ömrümü korkusuz geçirdim Ben hiç kimseden korkmadım, Şimdi korkuyorum,hayatımda hiç korkmadığım kadar korkuyorum Senden ayrı kalmaktan korkuyorum

Ömrümün günleri ve her anı senin hasretinle geçiyor Allahim!…Artık hep seni anıyorum,

Seni söylüyorum,seni anlatıyorum susuz kalmış her bir gönüle, Seni anlatıyorum her bir günahkara r30;seni anlatıyorum kanadı yaralanan kuş misali her insana…
Dilim dönmüyor,yetmiyor lisanım,nasıl anlatabilirimdi seni?
Ama bir küçük böcek,bir ılık rüzgar,yağmurun bir damlası,bir lokma ekmek seni bana anlatabiliyor Allahim…
Ben öksüz gibiyim,yetim gibiyim sahibim Sensin Allahim!… sana sonsuz şükürler olsun darda koymazsın

Allah diyeni huzuruna layık eyler;
secdene layık eyle!
kulluğuna layık eyle ya Rabbi!…
eyleki onların yanında olayım rızana nail olayım

(alıntı)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com