Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dayanağım, uçurumlarda

Dayanağım Sen Ol Bu Uçurumlarda...

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dayanağım Sen Ol Bu Uçurumlarda...

Dayanağım sen ol bu uçurumlarda
Hakkında Dayanağım sen ol bu uçurumlarda

İmanım, dur, gitme Beni bırakma! Beni bu yaban ellerde yalnız koyma
Daha tanışalı çok olmadı, ben kendimi sende buldum, ben CAN’ımı seninle sevdim
Böyle apansız çekip gitme
Dünya sensiz çekilmez bir yer Hayat zor, hayat boş Hayat denince akla zevk, sefa, eğlence gelir olmuş Örfler adetler unutulmuş Saygı desen kaybolmuş
Evler zindan Kurtar beni bu zindandan Yollar karanlık, bir yol bulsam da yolunda olsam Yollara düşsem de katıksız kalsam Aç kalsam, susuz kalsam Ama sensiz kalmasam
Sen beni bırakmasan? Hep yanımda olsan Yalnız kaldığım gecelerde arkadaş, dertli olduğum anlarda dost, çaresiz kaldığım günlerimde umut, aşksız kaldığım zamanlarda yâr…
Bu yürek hep kanar, kanar da saran olmaz Sen gidersen bu kan durmaz Yürek acır, yürek yaralı Ruhum acır, ruhum karalı Karanlıklara esir etme beni
Sana susuzum ben, açım sana Beni yalnız bırakma bilmediğim bu diyarlarda Dayanağım sen ol bu uçurumlarda
Sen yoksan hiç bir yere gidemem
Sen yoksan önümü göremem
Sen yoksan kalbimi dinleyemem
Sen yoksan ruhumu hissedemem
Sen yoksan, sen yoksan, ben de yokum
Ben kendimi sende buldum
Güneşim olur musun?
İman ateşinizin hep yanması, ömrünüz boyunca sönmemesi duasıyla
alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com