Bcarchive V.1.08.8

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bcarchive V.1.08.8

BCArchive v1088

Biriken yüksek boyutlu dosyaları arşivleme konusunda sıkıntı yaşayanlar için ücretsiz olarak dağıtılan BCArchive güzel bir çözüm olacaktır Program sayesinde sisteminizdeki birikmiş klasörleri ve büyük boyuttaki dosyaları kolayca arşivleyebilir, şifre ekleyerek başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz AES, Blowfish, Twofish, CAST ve benzeri şifreleme algoritmalarını destekleyen program, kendiliğinden açılabilir "exe" uzantısında dosyalar oluşturabiliyor ve bu sayede başka bir bilgisayardan da şifre girilerek açılabilir arşivler elde edebiliyorsunuz

TIKLA İNDİR DOWNLOAD

frmsinsinet BCArchive v1088
Hakkında BCArchive v1088

Alıntı Yaparak Cevapla

Bcarchive V.1.08.8

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bcarchive V.1.08.8

BCArchive 1071

BCArchive, basit ve hızlı bir dosya/klasör şifreleme aracı Seçtiğiniz dosya veya klasörlerinizi Blowfish ve RSA gibi güçlü kriptografi algoritmalarıyla sağlam ve güvenli bir şekilde şifrelerken aynı zamanda sıkıştırma da sağlayabiliyor Programı cazip kılan bir diğer güzel özelliği ise kendi kendini açabilen EXE dosyaları oluşturabilmesi

Programla ilgili üretici tarafından yazılmış (İngilizce) yardım dökümanını buraya tıklayarak indirebilirsiniz

Sürüm : 1071 Boyut : 231 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/2003/XP Üretici Firma : Jetico

http://wwwjeticocom/bcarchiveexe

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Bcarchive V.1.08.8

Eski 03-05-2013   #3
Kayıtsız

Cevap : Bcarchive V.1.08.8

mrb bc archive yi ben senelerdir kullanıyorum çok işime yarıyor özel herşeyimi orada barındırıyorum ama malesef dün oradan yanlışlıkla bir klasörü sildim içinde çok önemli belgelerim vardı word ve exel dosyaları onları geri getirme araçları deniyorum ama getiremiyorum bc archiveden silinenleri kurtarma şansım varmı ya da bcarchive bir yere yedekliyor mu ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardım eder misiniz lütfen
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com