Kıllı Çay

Eski 07-02-2007   #1
puslu

Kıllı Çay

Adam içtiği çayın içine bakar içinde kıl vardır adam garsonu çağırır değiştirmesini ister garson fincanı alır götürür ve geri getirir adam bir yudum alır ve çayı değiştirmediğini anlar sadece kılı aldığını anlar
acaba bunu nasıl bildi?

Eski 07-02-2007   #2
Ergenekon

Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Adam içtiği çayın içine bakar içinde kıl vardır adam garsonu çağırır değiştirmesini ister garson fincanı alır götürür ve geri getirir adam bir yudum alır ve çayı değiştirmediğini anlar sadece kılı aldığını anlar
acaba bunu nasıl bildi?
:) beş dakika bekledim
çayı ilk getirdiğinde haliyle içine şeker atmış ve karıştırmıştı çay yenilenseydi şekerli olmayacaktı Baktı şekerli oooo aynı çay ı adam kılı alıp geri getirmiş

Eski 07-02-2007   #3
yosun_26

ergenekona katılıyorum :))

Eski 07-02-2007   #4
puslu

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
:) beş dakika bekledim
çayı ilk getirdiğinde haliyle içine şeker atmış ve karıştırmıştı çay yenilenseydi şekerli olmayacaktı Baktı şekerli oooo aynı çay ı adam kılı alıp geri getirmiş

Evet doğru cevap saat tutmuştum zaten 10 dakika oldu:):laugh1:

Eski 07-02-2007   #5
ERen

evet şimdi benim de aklıma geldi :))

Eski 07-02-2007   #6
Ergenekon

bu tür durumlarda zahmet olmazsa bir teşekkür edin lütfen, zahmet edip cevap veriyoruz:)

Eski 07-02-2007   #7
puslu

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu tür durumlarda zahmet olmazsa bir teşekkür edin lütfen, zahmet edip cevap veriyoruz:)

(((Teşekkürler zahmetleriniz için)))

Eski 09-21-2007   #8
puslu

soru cevaplanmış konu kilitlenmiştir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com