Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bieber, gerçekleri, justin, yeni

Justin Bieber Gerçekleri Yeni

Eski 06-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Justin Bieber Gerçekleri Yeni

• Justin Gamzeli Kızları Çok Tatlı Buluyor
    Justin Bronzlaşmış Kızları Çok Sexy Buluyor
    Justin Şurup İçmekten Nefret Ediyo ve Hap İçmeyi Tercih Ediyor
    Özel Öğretmeninin Adı Jenny
    Justin Sinirlendiğinde Daha Çok Saçlarıyla Oynar
    Justinin En Sevdiği tahıl Captain Crunch Berries
    Justin Bir Röportajında Fotoğraf Çekimlerinde Asistan Bir Kızı Çok Farklı Bulduğunu Söylemiş
    Justin Uyumayı Çok Seviyor Hatta Bazen TV izlerken uyuyakalıyor
    Justin Röportajında "Doğru Kızı Bulursam Onu Sevgiyle Şırmartmak İsterim" diyor
    Justin Yeşil Elmayı Kırmızı Elmaya Tercih Ediyor
    Justin küçükken kaşalrını yakmış ve ektirmiş o yüzden kaşları siyahmış
    Justin bir mağazaya girdiğinde mağazayı kapatmak zorunda kalıyorlar çünkü orda bulunan kızlar Justin’e saldırıyor
    "Ne zaman alışverişe çıksam her seferinde kıyafetleri bedava vermeyi teklif ediyorlar" dedi
    Justin’in bir ropörtajında : Çıkacağım kişinin iyi bir kişiliği, espri anlayışı, güzel gözleri olmalı ve aynı zamanda zeki de olmalı
    Konuşamadıktan sonra güzel bir kız arkadaşına gerek yok Mesela yemek yerken güzel bir sohbet etmek çok hoşuma gider
    Bu arada Justin kızlara nasıl yaklaştığı konsunda bir takım ipuçları da verdi "İlk başta hoşlandığımı hissettirmem fakat sohbetin sonunda doğru onu arayabileceğim bir telefon numarası olup olmadığını sorarım Genelde böyle davranıyorum
    Kızlarda fazla makyajı sevmiyorum Bazı kızlar güzel olmalarına rağmen kendilerine güvensizliklerinden dolayı çok falza makyaj yapıyorlar Halbuki makyajsız daha güzel olabilirler"
    Eenie Meenie klibini çekerken asansörde sıkışmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com