Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzel, kaiyadan, sözler

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Komik,aşk,etkileyici,değişik,romantik,espirili, neş eli,damar hertürlü söz mü istiyorsunuz hoşgeldiniz Kaiyadan güzel sözler konusuna

@Kum tanesi bir özlemse seni kumsallar kadar özledim

@Olmadi sensiz olmadi gözlerim sözünde durmadi agladi yokluguna agladi yüregim seni unutmadi-

@Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayi sevdim,seninleyken sana doyamamayi sensizkense doyasiya seni yasamayi sevdim-

@Dünyadaki herkes için herhangi birisin, ama herhangibiri için dünyalara degersin

@Sevginin kutsalligini biliriz biz yüregimiz rehin yüregimiz daragacinda iken bile, ölüme küsüp sevmeyi sevdik biz-

@Mavilere bürünüp okyanus olmayi, Yesillere bürünüp doga olmayi, Sarilara bürünüp doga olamayi, hepsinin masumiyetine bürünüp doga olmayi, Hepsinin masumiyetine bürünüp senin olmayi isterdim-

@Hani gözler vardir gözleri anlatir Hani sözler vardir gözleri aglatir Hani anilar vardir degeri geç anlasilir Birde "ASK" vardir, seni anlatir

@3 türlü arkadas vardir Biri ekmek gibidir, her zaman bulunur Biri ilaç gibidir , lazim olunca bulunur Biride virüs gibidir, bosuna arama o zaten seni bulur

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

@Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencereye vurdugu soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun

@Seni seviyorum dedigin zaman yalan söylüyor olsan bile bu sözü bütün gerçeklere degismeye hazirim ve olurda beni sevmedigini söylersen ben yine seni sevmeye devam edecegim-

@Kalbimin derinliklerinden gelen bir çiiglik var tipki rüzgarin ugultusu gibi bedenim duru bir göl gibi, ruhum ise susuz kalmis bir çiçek gibi sessiz ve hareketsiz Beni bu dertten ancak sen kurtarabilirsin-

@Yagmuru sevdigini söylüyorsun ama her yagmur yagdiginda semsiyeni aciyorsun Günesi sevdigini söylüyorsun ama her günes açisinda gölgeye kaçiyorsun Rüzgari sevdigini söylüyorsun her rüzgar estiginde pencereni kapatiyorsun Iste bende bundan korkuyorum sevgilim! Çünkü sende beni sevdigini söylüyorsun

@Sensizlik kor gibi düser yüregime ama yakmaz, beni o ates sadece sen beni bir gün terk edip gidersen yakar

@Uzakliklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri ise yüceltir Tipki rüzgarin mumu söndürüp atesi yükselttigi gibi

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

@Neden durmadan yagiyorsun yagmur, neyi islatmak istiyorsun? Cadde islak kaldirimlar islak, gözlerim ise zaten islak!

@Seninle bir pergelin iki kollari gibiyiz, ne kadar dönersen dön yine ayni yerde karsilasacagiz

@Sevgi güzellik ister gülüm, güzellik emek ister Güzellik tende degil gülüm, yürekte ates ister

@Mutluluk bir evren, mutsuzluk küçük bir gezegen olsun, mutluluk senin mutsuzluk benim olsun

@Bugün aglamayi düsünüyorsan sakin yapma! Çünkü bir yerlerde senin bir tek gülüsün için yasayan biri var

@Sevmek seni seviyorum demek degil seni seviyorum derken titremektir

@Dolunay ne güzel aydinlatiyorsun karanligi Rüyanda gül bahçelerini gör çünkü o bahçenin bir parçasisin

@Aci hüzün yildizlar kadar uzak, mutluluk ise gözbebegin kadar yakin olsun, umarin gerçeklerinmutluluk, mutluluklarin sonsuz olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

@Zifir saçlarini savur içimde, küller havalansin yürek tutussun bölsün solugumu pasli bir biçak hayalim içinde düsüp yorulsun

@Sana olan sevgimi daglara yazmak istedim, sevgim kadar büyük dag bulamadim

@Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis derler o zaman onuncu köyden sesleniyorum SENI SEVIYORUM

@Daglarin tepesine çikip "SENI SEVIYORUUM" Diye bagirmana hiç gerek yok, herhangi bir gecede herhangi bir yildiza bakarak usulca "SENI SEVIYORUM" Demen yeterli tipki benim yaptigim gibi "SENI SEVIYORUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

@Aglamak uzak gülmek hep seninle olsun ama bir gün illede aglaman gerekirse oda mutluluk için olsun

@Ben seni unutmak için sevseydim adini kalbime degil, günes çiktigi zaman kaybolacak olan bugulu cama yazardim

@Al vur hançeri kana bulansin fazla vurma derine çünkü orda sen varsin

@Seni sevmek yanlislik ise asla dogru olmak istemiyorum

@Aramizdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun korkmuyorum sonsuzluga giden yollara yüregimi yazdim ve sen hangi yolldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksin

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eğer Hayattan Bıkıp Ölüme Doğru Sessizce Yürümek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensizliğin Ölüm Olduğunu Göstereyim

Belimi Büküyor Böyle Ayrılık Verdiğin Acılar Hasret Tanıdık Görmedimki Birgün Senden Yakınlık Dönmesende Geri Farketmez Artık

Tutulmuşum Bir Esmerin Yakıcı Gözlerine Neden Sonra Anladım Bütün Hep Hayalmiş Taş Bastırdım Göğsüme Sevgili Yerine

Bir Çocuk Gülüşünde ,Rüzgarın En Çapkın Öpüşünde Yağmurun Her Saçına Düşüsünde Beni Hatırla

Başkalarına Oldugundan Fazla değer Verme Ya Onu Kaybedersin Ya Kendini Mahvedersin

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Bir insan sevdigini: Önce allahtan, Sonra kendisinden, Sonra annesinden, ve enson babasindan istemelidir

Sen rüyalarimin kizi Saçlarimi islatan yaz yagmuru, rüzgarin alip götürdügü dönüssüz kuru yaprak gibisin Hayatta bir çok ask yasarsin Fakat bir aski hiç unutmazsin Yillar geçse tekrar beni sevse dedigin bir ask ISTE O SENSIN

Bu kaçinci yalnizlik Bu kaçinci haykiris Yinemi ayrilik var Özlemekmis kaderim Içimde çaresizlik, gözümde ÇIGTANESI, yatagimda sensizlik, elimde resmin kaldi Rüzgarin çigliklari ortak oldu sesime Ne gelen var ne giden Üsüyorum soguk gecem

Bir çiçegin açmak için sebebler buldugu gibi yasamaya dair sebebler bulmak için yasiyorum bir gün gelir yasamak için bir sebeb bulamazsam ölmek için mutlaka bir sebebim vardir…

Beni unutsun demissin ama söylermisin sen HATIRLANMAYA DEGERMISIN!!!…

hayat gördügün gibi güzel olsaydi dünyada dert denen birsey olmazdi sevenler sevilip mutlu olsaydi meyhaneler böyle dolu olmazdi

Birbiri ardina geliyosa mutsuzluklar, keskin bir biçak gibi saplaniyorsa acilar ve köse baslarini tutmussa umutsuzluklar AYRILIK GÜZELDIRen kalabalik yerde büyüyorsa kimsesizligin, binlerce kahkahaya karisiyorsa göz yaslarin, son çiviyi çakiyorsan yorgun ve bitkin sabrina dilinin ucundaysa en çilgin küfürler iste o zaman YALNIZLIK GÜZELDIR

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Sen gökyüzünden bana hediyesin Önce gözüme sonra gönlüme düstün Ve ilmik ilmik isledin bu yüregime söylesene sen nasil bir ÇIGTANESISIN
Ναrlığınlα bαşlαуαn bir günün уoklυğυnlα bitmeѕine αlışαmαdım, αklımdα oldυğυnυn уαrıѕı kαdαr уαnımdα olѕαуdın Hiç Ѕenѕiz Kαlmαzdım !

Ѕeni her ѕαbαh ilk görenin güneş olmαѕı ne αcı: Oуѕαki ѕeni her αn görmeуe cαn αtαn kαlbimin oldυğυnυ bilѕe birdαhα αѕlα doğmαzdı

Kαlbimdeki αşkα, dυdαklαrımdαki gülüşe, αkαn gözуαşlαrımα, уαlnızcα ѕen lαуikѕin; Çünkü benim için çok özelѕin αşkım

Bir ѕırrım ναr kimѕeуe ѕöуleуemediğim bir Αllαh bilir birde ben biri dαhα bilѕin iѕtiуorυm odα ѕen bilmem ѕαklαуαbilir miѕin ЅENİ ЅEΝDİĞİMİ ѕöуleѕem

Kαrdenleni bilirmiѕin güzelim beуαz kαrlαrın içinde αçαn bir çicektir ѕende benim güzelim ѕeνdαlαrımın içinde αçαn bir çicekѕin ѕen benim kαrdelenimѕin

Bυ gece gözlerini kαpαtmα, gökуüzüne bαk Rαѕtlαуcαkѕın bαnα! Ѕeνgimi уerуüzünde αnlαtαmαdım, belki göklerde αnlαtırım ѕαnα

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Seνgi hαk edenin, υmυt ѕαbredenin, zαfer inαnαnın, mυtlυlυk bekleуenin bυnlαrın tümü ѕenin Olsun

İki kişi birbirini ѕeνerѕe; ѕeνgi olυr: Biri kαçαr, diğeri koναlαrѕα: αşk olυr : İkiѕi de ѕeνer lαkin kανυşαmαzѕα: efѕαne olυr

Korkmα!Ѕαkın ѕeνmekten korkmα: Kυrşυn ѕeѕi kαdαr hızlı geçer уαşαmαk αmα öуleѕine zor ki kυrşυnυ hαναdα ѕeνdαуı ѕıcαcık уürekte tυtmαk

Ѕil bαştαn уαşαmα şαnѕım olѕαуdı eğer; kυѕυrѕυz olmαуα çαlışmαz rαhαt bırαkırdım уüreğimi korkmαzdım çok riѕke girip ѕαnα αşık olmαktαn

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlarUmut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez Seni ölene dek seveceğim

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordursen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider Gün nedir ki? Gelip gider Ateş nedir ki? Söner biter Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter

» Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK

» Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Çok ama Çok Seviyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur

» Korkma!Sakın sevmekten korkmaKurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin

» Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Ilık bir rüzgâr esti buradan,nerden geldiğini bilemedim,Nereye gidiyorsun dedim,
özlenen her şeye dedi,benimde aklıma sen geldin;çünkü buralarda özlendin?

Rüzgar alabildiğine hırçın, yagmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tipki gözlerindeki huzur gibi

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum

Ya gözlerin aklımda
Yada aklım adında
Ya hayalin karşımda
Ya Sesin kulagımda
Ya ben çıldırıyorum
Yada çok seviyorum
Ya sevmek çok güzel
Yada sevilen çok özel

Ask, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerinden hesabini, gülden soramazsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Sen varya sen, ayni sigaram gibisin Dumani gözlerin, külü dudaklarin Yalniz aranizda bir fark var Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun

Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalisTutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin

Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler Hepsi göklerdeydi, parliyordu Ama ben seni, günesi seçtim Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim

Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti Çünkü sen benim için daima tektin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com