Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, yemini

Aşk Yemini

Eski 03-15-2008   #1
ву_вαяαη

Aşk Yemini

Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğineSeni bir ömür seveceğimeKelebeklerin renklerinin insanı büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yaşayacağıma Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanımda göreceğine, en yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağınaHer kızgın anını çiçeğe dönüştüreceğimeHer üzgün anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağımaAsla ve asla soğuktan ve yanlızlıktan üşümeyeceğineYanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağımaGözümün gözüne değdiği her an; sana yeniden aşık olup seni bir periye dönüştüreceğimeYaşam boyu her sabah sana aşık olaraka uyanacağımaSen uyurken sana bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğimeHasta olduğun zaman sana çorba yapacağımaSeni asla üzmeyeceğime Seni kızdırırsam bunu bilmeden yapacağımdan h!
emen özür dileyeceğimeBeni tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce aynı beni göreceğineSevgimin asla değişmeyeceğineSevgimin asla azalmayacağınaBilakis her gün büyüyen bir sevgiyi dönüp mutluluk ormanlarına seni taşıyacağımaSenin herşeyin önünde olduğun gerçeğinin asla değişmeyeceğineSeni asla ihmal etmeyeceğimeSenin sadece 14 Şubat`ta değil, 365 tane Sevgililer Günü`nde 365 tane ismin olacağınaSana yalan söylemeyeceğimeBaşkalarının yanındayken seni asla unutmayacağımaElini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki aynı heyecanı hep yaşayacağımaBir ömür senin elini bırakmayacağımaBir ömür Can`ım olarak kalacağınaTüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma Tüm çiçeklerde seni göreceğimeOkyanuslarda seni dalga yapacağımaYıldızlara kement atacağımaGökkuşağına salıncak kurup 7 renge senin rengini karıştıracağımaHer satırda seni yazacağımaSeni çizeceğime ve sana sesleneceğimeHiç bir şeyin, hiçbirzaman senin ö!
nüne geçemeyeceğineHer günün bir öncekinden daha güzel olacağınaHer anın unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğine Sana her zaman HAYATIM diyeceğime
Seni sonzukluk kadar çok seveceğime
Sen, ''SEN'' olduğun için seni seveceğime
Seni ''Bir ömürden de öte'' seveceğime
Seni Seviyorum diyeceğime
SÖZ VERİRİRİM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com