Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aldanmak, istemiyorum, oğuzcan, yaşar, ümit

Artık Aldanmak İstemiyorum - Ümit Yaşar Oğuzcan

Eski 11-08-2006   #1
mate

Artık aldanmak istemiyorum Beni sevgilerinin ölümsüzlüğüne inandır, korkulardan, şüphelerden kurtar Hiç aldanmamışların o engin iç rahatlığına hasretim Ayıkla, arıt beni Bütün insanlar aldanıyormuş, sürekli bir aldanmaymış yaşamak Ne çıkar? Ben artık aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak Onun için seni erişemeyeceğin bir yere çıkarmayacağım, olduğun gibi seviyorum seni Olmanı istediğim gibi değil Hiç olamayacağın gibi değil Neredeysen orada dur Nasılsan öyle kal

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle Yanımda olduğun zamanlar nasıl apaydınlık oluyorum, nasıl içim huzurla doluyor, görmüyor musun? Gözlerimin derinliğine bakma; başın dönmesin Gelecek günleri düşünme, korkma büyük hazlar yaşamaktan Erişemeyeceğin hiç bir mutluluk yok "Yaşadım" diyemeyeceğin hiç bir günün olmayacak benimle

Hiç aldatma beni, hiç yalan söyleme Bir gün aldatsan bile; aldandığımı senden öğrenmeliyim önce O zaman ölsem de mutlu ölürüm, inan Biraz da olsa inanmış ölürüm

Aldanmak

En büyük yıkıntısı iç dünyamızın

Aldanmak

Ses veren üç telimizden birinin kopması

Aldanmak

O en son fakat en kesin kabullendiğimiz gerçek

Sen hiç aldatma ne olur!

Yıkılışım da sevgim kadar büyüktür benim Bırak, kalbimden ses veren bütün teller ben yaşadıkça sana inanmayı söylesin Sana kayıtsız, şartsız inanmak olsun; bütün kazancım yaşamaktan O zaman her şeye katlanırım Korkulardan, endişelerden uzakta her saniye yaşadığımı bilirim Çaresizlikler beni korktumaz Şu aşağılık dünyanın hiç bir acısı seni sevmeyi unutturamaz bana artık

İnanmak; seni düşündükçe söylediğim bir şarkı olmalı dudaklarımda

İnanmak; gökyüzünün en karanlık zamanında bile görebileceğim bir yıldız olmalı

Dağlardan, denizlerden esen serin rüzgarlar gibi, senden gelen bir şey olmalı inanmak Kimi gün kalem olmalı parmaklarımda, kimi gün kulağımda musuki, gözlerimde ışık olmalı İçtiğim suda, yediğim ekmekte sana tüm inanmanın tadını duymalıyım Her sabah ilk ışık, sana inanarak yaşayacağım mutlu bir gün getirmeli bana İşte o zaman yokluğuna bile dayanabilirim, özlemlerim daha derin bir anlam kazanır Seni beklerken şüphelerin o kahredici zehiri ile, geciktiğin her saniye bir defa ölmem

Artık aldınmak istemiyorum Seni aldatmak zevkinden sonuna kadar mahrum edeceğim Beni aldatmanın acısını da, sevincini de hiç tattırmayacağım sana Çünkü, aldattığın zaman; yemin ediyorum yeryüzünde olmayacağım İnanmışlığım ölüme kadar sürsün, bırak

Zarımı son defa senin için atıyorum!

Ümit Yaşar Oğuzcan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com