Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kolay, sevmek

Seni Sevmek Kolay Değil!!!!

Eski 05-27-2007   #1
black_R-O-S-E

Seni Sevmek Kolay Değil!!!!

hep düşünmüşümdür;

her sevmek istediğimde sevebilseydim hayatım ne kadar başka olurdu diye
şunu sevmek istiyorum sevdimbuna aşık olmak istiyorum,oldumkolay söylenmiyor üstad "seni seviyorum" olmuyor denmiyor yürekten bir çığlık gibi yükselmedikçe

sevgi kolay değil ustasabahları onu özleyerek uyanmak,yanındayken bile özlemek,o güldüğünde senin içinin gülmesi,o üzüldüğünde senin içinin parçalanmasıo ağladığında senin kahrolman kolay değilkontrol edilememezliktir sevgi

sevgi kolay değil ustayemek yemesine sevinmek,sigara içmesine üzülmek,üşümesine dayanamamak,terlemesinden korkmak,hem bir seven yürek gibi,hem bir aile şevkati ile sarıp sarmalamak istemekkolay değilonu içten düşünmek,sen o olmaktır sevgi

sevgi kolay değil ustagöz göze geldiğinde yüreğine br kor düşmesine engel olamamak,dans ederken o dakikaların hiç bitmemesini isteyerek dua etmek,onun tenine her temasında bile onu ne kadar çok sevdiğini düşünmek ve hissetmek avuç içlerinin ter kokusunu bile özlemek yokluğunda kolay değilsımsıcaklıktır sevgi

sevgi kolay değil ustaonunla sadece bakışmayı,dans etmeyi,gezmeyi,elini tutmayı,kokusunu hissetmeyi özlemek değil yıllar sonrasını düşünerek onla geçecek olan yıllara tatlı bir tebessümle bakmak,onunla beraber yaşlanmayı istemek kolay değilhayatını ona verebilmeyi istemektir sevgibütün bunlar kolay değil bir anda düşünemez isteyemez insan

ben bunlaru düşünüyor hissediyor ve istiyorsam ve ben BUYSAMbu kadar kolay değil diyerek sevgime küfretme arkadaştabiki kolay değilkolay şeyler yakışmaz zaten sevebilen insanlarageceye mahkum olan,gündüz önünü göremez misali ben sevgime mahkum olmuşumsevgim benim mabedimDOKUNMAYIN MABEDİME!!!!

Eski 05-27-2007   #2
tatia27

çok hoş bi konu olmuş gerçekten söleyebilecegim tek cümle şu:

SEVMEK SEN OLMAKTAN ÇIKIP SEVEN OLMAKTIR ,TEK VÜCUTTA İKİ CANI TAŞIMAKTIR

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2007   #3
black_R-O-S-E

çok teşekkürler yorum için söz güsellmiş
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2007   #4
tatia27

Şahsen Bİzzat Bana Aİttİr Alinti Deİl Yane okudum Ve İÇİmden Bu SÖz GeÇtİ Yazdim asil Ben TeŞekkÜr Ederİm Hatta Edeyİm Dur:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2007   #5
black_R-O-S-E

şair ruhlu olman çok güseltekrar saol
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-28-2007   #6
rock_alltime

çok güzel bir konuGerçekten sevgiyi anlatan bir yazı olmuşÇok saol paylaştığın için:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-28-2007   #7
black_R-O-S-E

yorum için saol
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-28-2007   #8
Gözyaşı

Kim yazmış merak ettim çok anlamlı

Eski 05-28-2007   #9
black_R-O-S-E

arkadaşım bana yazmıştı nerden bulduğunu bilmiyorum çok hoşuma gitti paylaşiim dedim belki başkalarınında hoşuna gider saol gözyaşı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-28-2007   #10
TEMUR38

"sevgi kolay değil ustaonunla sadece bakışmayı,dans etmeyi,gezmeyi,elini tutmayı,kokusunu hissetmeyi özlemek değil"
güsel teşekkürler devamını bekliyorum
SEVMEK SEN OLMAKTAN ÇIKIP SEVEN OLMAKTIR buda çok güsel

:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-29-2007   #11
black_R-O-S-E

devamı gelecek yorum için saol temur
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2007   #12
TEMUR38

rica ederim bekliyorum :)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2007   #13
puslu

Eline sağlık black paylaşım için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2007   #14
black_R-O-S-E

yorum için saol puslu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2007   #15
tugay_38

güsel paylasımn aferin takdir ettim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com