Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, hikayesi

Aşk hikayesi..

Eski 02-04-2007   #1
asyaland

Aşk hikayesi..

iki genç varmıs,

kız güzelmi güzel genç yakısıklımı yakısıklı bu ıkı genç birbirlerini
sevmis ve bır flort dönemınden sonra evlenmeye karar vermisler

ıkısnının durumu ıyı ve zengın varlıklı ailelerin çocuklarıymıslar
ve sonunda cocuk ve ailesi kızı istemeye gelmisler

nısan yüzükleri takılmıs ve evlilik günleri belirlenmis
bırgün erkek kızı aramıs kız telefona bakmıs "askım napıyorsun" demıs

kız yemek yaptıgını yemek yıyecegını soylemıs

cocuk "askım yemegını yedıkten sonra senı almaya gelecegım bırlıkte
sınamaya gıderız ıkı tane bılet aldım" demıs

kız telefonu kapatıp yemek yemeğe devam etmıs tam o sırada tüp patlamıs
bütün tüp parçaları kızın bütün vücudunu delık desık etmıs

hastaneye yogun bakıma kaldırılmıs1

cocuk kosa kosa hastaneye gıtmıs ama kız onunla görüsmek ıstememısçünkü yanıktan öyle ıgrenc bır hal almıskı yüzü ve vücudu bakıldıgı zaman ıgrenıyormus ınsanlar

annesı kızın yanına gelmıs ve "kızım ,cocuk perısan bır halde neden onu görmek ıstemıyorsun" demıs,
kız; "anne sen bile yüzümün bu halıne bakmaya ıgrenıyorsun

benı o güzel halımle hatırlasın hersey bıttı söyle ona sakın benı aramasın"

anne kızının dedıklerını çocuga aynen ıletmıs çocuk üzüntüyle hastaneden çıkmıs ve arabasını süratla kullanmaya baslamıs ve
trafık kazası geçırmıs ve kör olmus

annesı tekrar kızının yanına gelmıs ve hakana olanları anlatmıs artık evlenmenız ıcın hıcbır manı yok artık bırbırınıze destek çıkmalısınız, bak hem artık senı ıstesende göremez demıs

bunun üzerıne kız cocukla evlenmısıkı tane çocukları olmus ve yıllar sonra kız kalp krızınden
ölmüs

öldügü gün çocuklar anlamıslar kı babaları kör degill ve aslında hiç kör olmamıs

sevdıgını kaybetmemk ıcın bukadar seyı goze alabılecek ınsanlar varmı hala dunyada??

Eski 02-04-2007   #2
[KAPLAN]

Şimdiye kadar çok aşk hikayesi oldum Ama bu gerçekten farklıydu diğerlerinden

Kendimi adamın yerine koyduğumda, galiba yapamıyacağım birşey olduğunu anlıyorum Hiç aşık olamamış biri olarak, belki de bunu anlıyamam doğal

Paylaşımın için teşekkürler asyaland

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #3
asyaland

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şimdiye kadar çok aşk hikayesi oldum Ama bu gerçekten farklıydu diğerlerinden

Kendimi adamın yerine koyduğumda, galiba yapamıyacağım birşey olduğunu anlıyorum Hiç aşık olamamış biri olarak, belki de bunu anlıyamam doğal

Paylaşımın için teşekkürler asyaland
Artık böyle birilerilerinin kaldığını sanmıyorum kaplan
askı yasayanlar bile en ufak bir sebepten ayrılabiliyor ask yarım kalıyor
askı yasayabilmen dileğiyle
rica ederim bu arada ;)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #4
RaHaTSiZ

~~Hikaye tek Kelime iLe etkiLeyicive asyaland emin oLmaLısın ki ; dunya cok ßuyuk ve ceSit ceSit insan var ßiLmem anLAtaßiLdim mi~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #5
asyaland

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~Hikaye tek Kelime iLe etkiLeyicive asyaland emin oLmaLısın ki ; dunya cok ßuyuk ve ceSit ceSit insan var ßiLmem anLAtaßiLdim mi~~
;)))))
sen öyle diyosan öyledir rahatsız
ama yasayana kadar tabii
:))))
nerde oo eski asklar :)))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #6
RaHaTSiZ

~~:)) eski askLArın ßüyükLüqünü kesTirmek cok zor ne yasaDık nede sahit oLDuk Sadece duydukLarımız var ߀n Sadece kendi asKımı yasar kendi Sevqimin ßüyükLüqü iLE iLqiLenirim :) eminim ki karsına cıkar asyaLand Cünkü dunya DEdiqim qißi cok ßüyük :)) tekrar tesekkurLEr payLasım icin~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #7
[KAPLAN]

Alıntı:
asyaland tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Artık böyle birilerilerinin kaldığını sanmıyorum kaplan
askı yasayanlar bile en ufak bir sebepten ayrılabiliyor ask yarım kalıyor
askı yasayabilmen dileğiyle
rica ederim bu arada ;)
Gerçekten aşkı yaşayanların ufak bir sebepten dolayı ayrılacağını düşünmüyorum açıkcası asyaland Aşk bu kadar basit birşey mi

Aşk denince neden hep eskiler gösteriliyor artık , şimdi yaşanmıyor mu ? Yaşanmıyorsa neden ? Bu sorunun birçok cevabı var aslında

Kolay elde edilen birşeyin önemi bi o kadar azalıyor Artık erkekler ve bayanlar o kadar rahat buluşabiliyorlar ki Eskiden uzaktan bir bakışın bile ne büyük önemi varmış Hele " el ele tutuşmak ", işte o an içlerindeki ateşin en yakıcı olduğu zaman olurmuş Günümüzde artık herşeyin fazlasını isteme var, nasıl olsa bi engel yok İşte bu yüzden de gerçek aşkları sadece hikayelerden okuyabilir olduk Tabii bu benim düşüncem, farklı birçok şey daha söylenebilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #8
asyaland

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gerçekten aşkı yaşayanların ufak bir sebepten dolayı ayrılacağını düşünmüyorum açıkcası asyaland Aşk bu kadar basit birşey mi

Aşk denince neden hep eskiler gösteriliyor artık , şimdi yaşanmıyor mu ? Yaşanmıyorsa neden ? Bu sorunun birçok cevabı var aslında

Kolay elde edilen birşeyin önemi bi o kadar azalıyor Artık erkekler ve bayanlar o kadar rahat buluşabiliyorlar ki Eskiden uzaktan bir bakışın bile ne büyük önemi varmış Hele " el ele tutuşmak ", işte o an içlerindeki ateşin en yakıcı olduğu zaman olurmuş Günümüzde artık herşeyin fazlasını isteme var, nasıl olsa bi engel yok İşte bu yüzden de gerçek aşkları sadece hikayelerden okuyabilir olduk Tabii bu benim düşüncem, farklı birçok şey daha söylenebilir
aslında aynı seyleri söylüyoruz kaplan mesela benim demek istediğim ask yasatılamıyor ,basitlestiriliyor bende ask konusunda karamsar olmak istemem ama hep hikayelerde kaldı

ayrıca benide ask düşmanı olarak göstermeyin canım aaaaaaaaa ;)))
sadece korkularım var o kadar

insallah hepimize bir gün rastlar :)))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #9
RaHaTSiZ

~~En iyiSi ßu konu^yu saßitLemek yada NeSiL ßiLincLenDirme kamPına Tasımak :) ßoyLe giDErSE herKEs ASkını mesKini ne yasaDıqını yasamaDıkLarını oRtaya dokecek :) yaLnız Sunu soyLiyim asyaLand ve kapLan: askı yasamaDıqınız iCin cok şansLısınızask anLatıLması cok zor ßisi :S acı&tatLı ßi duyqu Lanet ßisi ßirde soyLE ßi qerCek var her asKın Sonu Hüsran~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #10
asyaland

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~En iyiSi ßu konu^yu saßitLemek yada NeSiL ßiLincLenDirme kamPına Tasımak :) ßoyLe giDErSE herKEs ASkını mesKini ne yasaDıqını yasamaDıkLarını oRtaya dokecek :) yaLnız Sunu soyLiyim asyaLand ve kapLan: askı yasamaDıqınız iCin cok şansLısınızask anLatıLması cok zor ßisi :S acı&tatLı ßi duyqu Lanet ßisi ßirde soyLE ßi qerCek var her asKın Sonu Hüsran~~
nesil bilinçlendirme güzeldi ;)))))
askın sonu hüsran:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-04-2007   #11
Gözyaşı

ben var olduğunu sanmıyorum belki aralarından çıkar

Eski 02-05-2007   #12
Ergenekon

sevdıgını kaybetmemk ıcın bukadar seyı goze alabılecek ınsanlar varmı hala dunyada??
vardır tabiiiiiiiii vardır çok güzel asyaland teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2007   #13
puslu

hikaye çok güzel asyaland ama bence bu kadar fedakar bir aşk varmı bilemiyorum
bildiğim tek şet ben hiç şahit olmadım açıkcası teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com