Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kızlarının, türk, özellikleri

Türk Kızlarının Özellikleri

Eski 05-22-2009   #1
TiFus
Iconsiritik

Türk Kızlarının Özellikleri

TiFus Gözüyle Kızlar 1-) brad pitt, leonardo di caprio,vs gibi tanımadığı insanlara aşık olurlar

2-) cırtlak renkli markası we fiyatı 100 m öteden belli olan "cast" ayakkabıların içine kot pantolonun paçasını sokar we herkesin onlara beğeniyle baktığını zannederler

3-) dış görünüşe değil iç görünüşe önem werdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı we beyinsiz erkeğe aşık olurlar

4-) onların önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur ayakkabının markası,pantolonun markası,gömleğin markası, beyin

5-) kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler we bunu çewreye hissettirmeye çalışırlar

6-) kadın hakları diye çığırırlar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür

7-) "aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttllııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri wardır

en patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı claudia schifferi olur

9-) onlara göre paran olduğu sürece adamsındırparasız erkek ölü erkektir

10-)poposunu açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler ya görünmesini istemiosan giyme!bu ne pehriz bu ne lahana turşusu

11-) edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip "erkekler sapık, bakıyorlar" derler ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun sende teşhircisin ona bakarsan

12-) bir erkek kötü 1 şey yaptığında "erkek diilmi hepsi aynı" derler bende geçen sokakta hayat kadını gördüm napiim şimdi "kadın değil mi hepsi aynı " mı diyeyim? aynı mantık ona bakarsan

13-) mesajlarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatları resmi oldukları kişilere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerler

14-) erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atlarlar

15-) sokakta bağıra bağıra anıra anıra gülerler we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez"kikikikiiikklkkkiikkl" diye bağırırlar

16-) kot pantolonu çizmenin içine sokup şebek olurlar

17-) duwarlarına gökhan özen posterleri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşlarıyla ayin yaparlar

1 1 plaza topuk giyip yürürken yao ming olurlar yürüyemiyosan giyme ya alla alla

19-) gitar(ki ben çalıyorum), bağlama vs çalan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarlar

20-) yüzlerini fondotene ruja carta curta bularlar

21-) sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere

22-) "ay arabeskmi dinliyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip bilgisayarlarında ibrahim tatlıses'in tüm albümlerini bulundururlar

23-) seninle mesleğin,araban,okulun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler karakterin we beynin hariç

24-) 1 birayla sarhoş olup geceyi mahwederler

25-) okul eteklerini kısaltırlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com