Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acısı, aşk

Cevap : Aşk Acısı

Eski 06-23-2009   #31
perinaz

ya dediğin bi yanı doğru aşkmış meşkmiş inancım yok soğudum artıkk boş işlere benzetiyomm aşkıı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #32
meldaelanor

gözyaşı herşeyi ne kadar veciz ifade etmişsinAslında olgunlaşma sürecini ne de güzel ve öz ifade etmişsin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #33
meldaelanor

her insanın farklı psikolojik yapısı varAslında birilerinin seni anlamasını beklemek çok yanlışHerkes yalnız doğar,yalnız yaşar ve yalnız ölür
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #34
meldaelanor

6 ya da 16her hikayenin bir sonu var
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #35
sudenaz

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aklınıza getirmeyin unutursunuz samimiyetimle söylüyorum acı çekmek çok kötü ona ait ne varsa atın aşk acısını bende yaşadım sevdiğim için ölümü bile denedim ama inanın yaşamak çok güzel ve hayatta bir yerlerde mutlaka sizi seven biri vardır illa o olacak diye bir şey yok ölümlü dünyada sizce acı çekmeye değer mi yaşadıklarınızı tatlı bir rüyaydı geldi geçti sayın unutamıyorsanız eğer üzgünüm sizin için ilk zamanlar bende öyle sanıyorum ama üst üste bir kaç kişiye bağlanıp darbe yerseniz anlarsınız her şeyin yalan olduğunu insanlar kendi mutluluğu için birilerini seviyor ve aşık oluyor ayrılınca sanmayın hayat bitiyor hayatta her şey zorluk siz başarabilirsiniz çıkın bir dolaşın yeni arkadaşlıklar edinin inan bu hayat hiç bir şey için değmez hayatta yaşamanın ve sevginin değerini bilin ter edildim diye ümitsizlenmeyin mutlaka karşınıza daha iyileri çıkacaktır baya yazdım : )
Birgün senden bu sözleri duyabilceğimi inan hiç ummuyordum:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #36
kazimturan

insanın ruhu güzeldir saygı duyarım ancak gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz bu yüzden fiziğin de etkisi var karşı cinsi seçerken realite buu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #37
sudenaz

Alıntı:
kazimturan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
insanın ruhu güzeldir saygı duyarım ancak gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz bu yüzden fiziğin de etkisi var karşı cinsi seçerken realite buu
Evet ruhlar aleminde yaşamıyoruz güzel espriydi:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com