Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duyarlı, isek, konuya, lütfen, müslüman, olalm

Cevap : Müslüman İsek Lütfen Bu Konuya Duyarlı Olalm!

Eski 01-15-2008   #16
sam00

çok çok doğru ben de zaten uzun zaman dır içmiyordum geçende aldım bir daha da almam tşkkrlr
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-15-2008   #17
meLankoLik_asaLet

ewt bnde 2 yıldır içmiyorum
gittiğm kuran kursundada aynsını sölediler bize bırakamam diyenler bnde bi zmnlar coco colanın bağımlısıydım fakat duyduğum ve gördüğüm onca şeyden sonra boğazımdan geçmiyo tek yudum aldığımda dahil midem bulanıyo o pis markayı ydumlarken sayın gülgüzeli'nin paylaştıklarını anımsayın
LÜTFEN

tşkler gülgüzeli

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-16-2008   #18
gülgüzeli

*KeDi KeSeN*>>acıkcası ben bu konu hakkında bircok slayt hazırladım (Coca-Cola ya karşı )
ancak
oturup bunları e-mail yoluyla arkadaşlarıma gönderirken elimde coca,cola bardağı vede içinde coca-cola vardı :S ayrıca şunu da belirtmeliyim kiyalnız şunu da belirtmeliyim ki amerikada ikametgah eden (ki yanlış hatırlamıyprsam New Orlands olmalı) cok yakın bir arkadaşım la nu konuyu tartışmaktayken
içerisinde bulunulan dediğimiz fare ler gibi zararlı maddelerin abartıldığı kadar da olmadığını
bunun sadece diğer şirketlerin Coca-Cola yı zor durumda bırakıp O muhteşem sırrını acıklatma Çabalarından ibaret olduğunu Altı çizili Söylemişti

artık gerisi size kalmış :S
ben bu konuda suskunum ve de şu an olsa Coca-Cola içerdim bunuda belirtiyim :S

düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler enazından dürüst davranıp gerçeği söylemişsin yani seninde bu içecek için bişeyler yaptığını ve bunu yaparken de hala o içeceği içtiğini yazmışınbunu tabiiki doğru bulmuyorum sadece fikrine, düşüncelerine, tercihine saygı duyarım okadaryalnış olanda bu zaten sözlerimiz le yaptıklarımız bir değilbazı şeyler sadece sözde kalı veriyo inşallah içen arkadaşlarımız da bigün bırakırlar diye dua ediyorum yoksa elimden başka bişey gelmez:)

sam00>>ben teşekkür ederim yaAllah senden razı olsun

esmer_yar>>ben teşekkür ederim çok sagol ilgin için

Eski 01-16-2008   #19
*KeDi KeSeN*

yorumun için teşekkürler gülgüzeli
açıkçası dediğin gibi bu işlerin lafta kalmaması lazım ama eldden de başka pişi gelmiyor
aslın a ben ve içen herkes yanlış yapıyor biliyorum ama
MALESEF DEDİĞİN GİBİ ELDEN (sözlü ve/veya yazılı uyarıdan başkabizim yapabileceğimizyok) HİÇBİRŞEY GELMEZ!!!!
Tekrar teşşekkürler
Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-19-2008   #20
vili

gülgüzeli öncelikle teşekkür ederim bu konuyu paylaşıma açtıgın için :) şöle bi gerçek varki colacoca gibisi yok onun tadına şu zamna kadar hiçbir firmanın ulaşabildiğini düşünmüyorum amma bırakılmıyodaaa degil yani öle olsa ben bıraakamazdım tekrardan teşekkürler gülgüzeli
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2008   #21
miller17

burada herkes serbestçe fikirlerini beyan ediyorlar kimse kimseyi zorlayamaz ama duyarsız kalanlar veya duyarlılık gösterenlere tepkili olanlar şunu unutmasınlarki bu kolayı içmemekle birşey kaybetmezler Ülkemizdede aynı ürün üretiliyor neden illaki abd menşeyli ürünlere merakımız var aslında bunu sorgulamalıyızBazı arkadaşlar onu yeme bunu içme gibi sözlerle tepki gösteriyorlar bunlara hayati içeceklermi veya yiyeceklermi şükürler olsun kendi memleketimizdede her türlü ürün mevcutBu ürünleri kullansak daha iyi değilmi dışarıya döviz göndereceğimize
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-24-2008   #22
dejavu2009

cocacola nın reklamı hiç hoş değil kim yada kimler yapmışsa

ama o yazını anlamı doğru değil çok abartmışlar Bence saçma

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #23
eness

paylaşım için saol ama bunu bile bile içioruzzzzzzz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #24
djdem

gerçekten çok saygısızca adamlar islamla kafayı bozmuş yaaaa ben senn dinine bişi yazıp çiziyom me

paylaşım için saol arkadaşım

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #25
merve16

paylaşım için teşekkürler gülgüzeli bunu ilk gördüğümde çok şaşırdım ama doğruluğunun yüzde yüz olduğunu bilmiyorum ama artık içmiyorum

Eski 04-04-2008   #26
sudenaz

paylaşım için tşkler gülgüzeli bunu mail olarakda almıştım ama ne yazıkki bazen aradada olsa içiyorum eğer gerçeksede allah beni affetsin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #27
cansel

bence bu olay cok saçma tmm israile gidio felan dersen kabul ama böle saçma sapan şeylere inanılmamalı hem cococala satan adamlar aptalmı ki o kadar müslüman ülkeye sattıkları malın ismini böle koysunlar

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #28
merve16

bence hiç de saçma değil 'la muhammed la mekke ' diyor bak la ilahe illallah yani kelime-i tevhidi düşün onda ne diyor Allah tan başka ilah yoktur diyor demekki ''la'' demek yok demek
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com