Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
nurcular

Nurcular

Eski 10-02-2006   #1
emreduman

Nurcular

bence türkiye de cu,ci,cı eklerini sonuna getirerek oluşturulan cemaatlerin aslında gerçek yüzü göründüğü gibi değilmesela nurcular dışarıdan göründüğü kadar sadist bi insan değildirlerinsanlarda oluşan önyargılar yüzünden çoğu söylentiler doğru değildirbi düşünün eminim ki sizinde aklınızda ki birçok mesele sırf duyum veya önyargıdan kaynaklanıyodur!!!!ben 9senedir içindeyim ama kötü yüzünü görmedim9 senedir içindeyim diye de taraf tutmuyorum,sadece görüşlerimi ve insanların aklında ki birçok soruyu burda cevaplamak için bunu açtım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2006   #2
bessraa

Biss Dine Saygili Olan Kimsee Kötü Demioruss Ama
Bazilarinin Dşünceleri Farkli O Yüssden Eleştrilio
Herkesin Dşüncesi Kendine Ama
Msela Bn Körfezde Okuorum Körfez Blirsiniz Ki Nurcularin
Ama şöle Diim Zorlama Deil Ama Böle Ne Bliim Kşilerin
Dşüncelerine Krişiolar
Eminim Ki Hepsi Böle Deildir Ama Bnm Izlenimim Böle
Ama Asil Olan Allah Inanmaktir Bncee

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com