Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Çamaşırları, İç, gaziantepten, jennifer, lopezin

Jennifer Lopez'in İç Çamaşırları Gaziantep'ten

Eski 10-12-2006   #1
Thyen

Jennifer Lopez'in İç Çamaşırları Gaziantep'ten

Latin Amerika kökenli ünlü şarkıcı ve film yıldızı Jennifer Lopez'in ''JLO'' markası ile tüm dünyada satışa sunulan ürünlerinden dikişsiz iç giyim ürünleri Gaziantep'te üretiliyor

Gaziantep'te faaliyet gösteren Sentefil Tekstil, JLO markalı dikişsiz iç giyim ürünlerinin Türkiye'de üretim hakkını aldı Sentefil Tekstil Genel Müdürü Celaleddin Koçer, Amerika merkezli Jennifer Lopez (JLO) markalı dikişsiz iç giyim ürünlerinin yüksek standartlar altında seri üretimine başladıklarını belirtti Koçer, şunları söyledi:

"Yüksek standartlar, titizlik ve özen gerektiren iç giyim sektöründe dikişsiz ürünlerimizle çok kısa bir süre içinde dünya markaları ile çalışma fırsatı bulduk Vermiş olduğumuz kaliteli servis ve ürünlerimizle birçok dünya markası firmalarla çalışma fırsatı yakaladık Burada önemli olan unsur, ekip çalışması ile ortaya çıkarılan başarıya bağlıdır Yapmış olduğumuz çok yoğun AR-GE ve inovasyon çalışmaları ile rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmayı başarıyoruz Türkiye'de bizden başka JLO iç giyim ürünlerini üreten firma yok"

Başarılı bir ihracat grafiği çizdiklerini vurgulayan Celaleddin Koçer, ''Jennifer Lopez (JLO) markalı ürünlerimizle başta ABD olmak üzere 8 ayrı ülkeye ihracat yapıyoruz'' dedi İhracat yaptıkları ülkeler arasında ABD'nin yanı sıra İspanya, Bulgaristan, İtalya, Hollanda, Meksika, Japonya, Güney Kore bulunduğunu anlatan Celaleddin Koçer, Sentefil Tekstil'in 2006 yılı sonunda bayan iç giyim ihracatının 1 milyon adetin üzerine çıkacağını bildirdi

Koçer, Gaziantep'te dünya markalarına üretim yapılmasının önemini vurgulayarak, şöyle dedi:

"Sanatçı Jennifer Lopez'in dünya kamuoyundaki bilinirliği satışlarımızı artırıcı yönde etki yapmaktadır Bir dünya starı ve dünya markası olan Jennifer Lopez-JLO markası için marka şehir Gaziantep'te üretim yapıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz ve ayrıca bir çok global markaya üretimlerimizi devam ettiriyoruz"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2006   #2
bessraa

yaaa türkiye aslında aklını kullanamıo
lewis da türkiye de yapılmakta fakat bu dünyaca ünlü markayı türkiye de satabilirdi!!!!

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-02-2006   #3
tatia27

_______ memleketim gaziantep ama nedense gurur duyamadım ben ya ne bileyim jennifer lopezin iç çamaşırının antepten olmasından çok reklamı açısından olması sewindirdi benii

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com