Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işkenceleri, osmanlı

Osmanlı İşkenceleri

Eski 02-26-2007   #1
rebellious23

Osmanlı İşkenceleri

Osmanlı zamanında yapılan bir kaç işkence şekli

1-mahkumun elleri baglanır,diz üstü çöktürülür,hemen yan tarafında da kızgın bir sac (ekmek yapmak için kullanılan sacın büyüğü) vardırmahkumun kafası çok hızlı bir şekilde ve tek darbede halka açık bir yerde uçurulur ve kesik baş hemen kızgın sacın üstüne oturtulurkızgın sacın sıcaklıgından dolayı beyin kan dolaşımı varmış gibi hisseder ve gözler görmeye bir süre devam edermahkum bir süre kendi ölü bedenini,celladı,kendisine bakan halkı görür

2-içi boş, iri bir ağaç kütüğünün içine mahkum sokulur mahkum kütüğün içinde ayaktadırkütük te mahkumun gövüs hizasındadırmahkum kütüğün içine sabitleniryedirilir içirilirhiç bir yemek esirgenmezama mahkum her türlü dışkısını bulundugu kütüğün içine yaparbir süre sonra dışkılar gövüs hizasındaki kütükten dışarı çıkmaya başlarve dışkının asitik özelliğinden dolayı mahkum çıplak vücudu çok ama çok uzun bir süre boyunca yavaş yavaş erimeye maruz kalır

3-zina yapan erkekler için:testisleri dipten kopartılır,içi açılıp iki yumurtalık mahkuma çiğ çiğ yedirilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-26-2007   #2
punisher

öğğğğğğğğğ :S vallamı yok yaw aslı astarı varmı müdür nereden aldın belegeleri felan varmı bu kadar kötü işkenceleri yaptıgını zannetmiyorum osmanlının

BU VATANIN EKMEĞİNİ YEYİP İHANET EDEN BİR GÜN EKMEĞİ YEDİĞİ YERDEN KURŞUNU DA YER
Alıntı Yaparak Cevapla

şimdilik bunlar..

Eski 02-26-2007   #3
rebellious23

şimdilik bunlar..

Alıntı:
punisher tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
öğğğğğğğğğ :S vallamı yok yaw aslı astarı varmı müdür nereden aldın belegeleri felan varmı bu kadar kötü işkenceleri yaptıgını zannetmiyorum osmanlının
benim şimdilik bulduğum bu kadar hem bütün büyük devletlerin böyle işkenceler yaptığı bilinir yapmakta zorunda bir bakıma gücünü göstermeli yanii

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2007   #4
bruce29

arkadaşlar bu pek inadırıcı gelmedi bana çünkü içinde Allah korkusu olan insanı yaratandan ötürü seven bir milletin torunu olarak atamızın bu şekilde hiç bir insana işkence yaptığına inanmıyorum çünkü insan ne suç işlerse işlesin işkencesiz çezası verilir bu ceza ölüm dayi olsa işkencesiz öldürülür bence bu konuda birazdaha araştırma yaparak yazalım teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2007   #5
bruce29

eğer bir kaynak ğösterirsen sevinirim bende öğrenmiş olurumtşk
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2007   #6
yosun_26

bu tip işkence metodlarının olduğu kesin ama kimler tarafından kullanıldığı hakkında kesim bi bilgim yok çünkü aynı şeyleri daha önce çin işkenceleri başlığı altında okumuştum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #7
_SiYaH_

eet konu başlığı ağır olmuş biraz sanmıyorum böle işgenceler yaptıklarını :S :S belge fln varsa iş değişir tabi

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-14-2007   #8
anestezist06

Emeğine Sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #9
önder uçar

bunları yazan osmanlılar hakkında bilgisi yok anlaşılan atalarımız sadece kafa keserlerdi
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com